Požadujeme: ochotu pracovat a učit se novým věcem samostatnost spolehlivost Nabízíme: zkrácenou pracovní dobu místo pro OZP práci v chráněné dílně zabývající se zpracováním elektrozařízení a papíru
plat: 9000 Kč
BRIGÁDA velmi zajímavé provize + fixní plat zaškolení zdarma finanční program pro přecházející agenty od konkurence kariérní růst možnost otevření vlastní kanceláře
plat: 15000 Kč
Náplň práce: strategické řešení celní problematiky (BTI GSP DS…) zajištění celního odbavení všech zásilek pro export a import poskytování relevantních informací k celnímu odbavení zásilek komunikace s celními úředníky popř. s jinými orgány státní správy zpracování reportů analýz Požadavky: SŠ VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru aktivní znalost anglického jazyka praxe v celní problematice min. 5 let znalost práce na PC – MS Office (Word Excel PowerPoint Outlook) na uživatelské úrovni znalost aplikace SAP výhodou dobré komunikační prezentační a organizační dovednosti odolnost vůči stresu schopnost vyjednávat a samostatně rozhodovat ŘP sk. B
plat: 25000- 35000 Kč
nabídka práce
Požadujeme: vyučení v oboru Krátký dlouhý týden
SO USO technického směru strojní elektro
plat: 14000 Kč
Nepřetržitý provoz 11 hod. směny střídač (chodí na R směnu a zastupuje na směnách v případě nemoci a čerpání dovolených) Zaměstnanecké výhody: dodatková dovolená příspěvek na penzijní pojištění výhodné závodní stravování vitamínový program lékařská preventivní péče zdarma lázeňské pobyty za zvýhodněné ceny
plat: 12300- 14500 Kč
Ochrana majetku a osob. Nástup možný ihned. Vyučení i absolvent pracovní doba dle dohody čistý trestní rejtstřík dobrý zdravotní stav. Nejprve tel. kontakt NUTNÝ!
plat: 12000- 15000 Kč
SKP Centrum o.p.s. Požadujeme: vzdělání minimálně VOŠ v souladu se zákonem 108 2006 Sb.; dobré komunikační schopnosti spolehlivost trestní bezúhonnost zodpovědnost a samostatnost; ochotu k průběžnému vzdělávání; kreativitu inovativnost flexibilitu; Nabízíme: samostatnou práci; možnost profesního a osobního rozvoje; týmovou spolupráci; termín nástupu nejlépe okamžitý; Prosíme o zaslání přihlášky na email: info@skp centrum.cz Náležitosti písemné přihlášky: strukturovaný životopis s uvedením kontaktních údajů profesních předpokladů včetně informací o odborných znalostech a dovednostech; prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování;
Pracovní místo je pouze pro osoby zdravotně postižené. Tvorba webových stránek letáků propagačních materiálů všeobecný přehled v oblasti IT. Práce na hlavní pracovní poměr. Kontakt: Alena Zítková E mail.: dianahoudova.kancelar@email.cz.
plat: 6000 Kč
Náplň práce: obchodní administrativa a korespondence vedení pokladny obsluha tel. ústředny zadávání dokladů do účetního systému. Požadujeme vzdělání SŠ ekonomického směru znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem základní znalost účetnictví a DPH spolehlivost příjemné vystupování. Nabízíme perspektivní práci ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu moderní pracovní prostředí a vybavení motivační odměňování a další benefity dle výsledků. Strukturované životopisy prosím zasílejte na e mail prace@kas.cz do subjektu zprávy uveďte "Asistentka".
plat: 15000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>