nejprve zasílat životopis na e mail: info@autodopravamatys.cz (proběhne výběrové řízení) vyučení řidičský průkaz sk. "C" praxe podmínkou (minimálně 1 rok) digitální karta a ADR výhodou
plat: 15000- 22000 Kč
Hledáme zaměstnance na pozici broušení a úpravu nástrojů po třískovém obrábění před tepelným zpracováním vyučeného v oboru nebo s praxí v dané oblasti
plat: 15000 Kč
Náplň práce: Personální agenda – správa osobních karet zpracování personálních dokumentů Účast na procesu výběru a náboru zaměstnanců Zodpovědnost za personální inzerci (příprava realizace vyhodnocení) Zastřešuje proces vzdělávání a rozvoje zaměstnanců Spolupracuje s managementem denní komunikace v AJ Zodpovídá za agendu zdravotních prohlídek Podílí se na GA aktivitách (pošta kancelářské potřeby návštěvy) Interní školitel personální poradce Požadavky: VŠ SŠ ekonomického nebo humanitního zaměření Podmínkou komunikativní znalost AJ (denní komunikace se zahraničním vedením) Praxe na pozici v managementu lidských zdrojů min 3 roky Pokročilá znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů Dobrá znalost MS Office ŘP skupiny B Organizační schopnosti komunikativní aktivní
plat: 20000- 25000 Kč
Praxe výhodou trestní bezúhonnost potravinářský průkaz. Nejprve tel. kontakt nebo e mail.
plat: 10000- 12000 Kč
Jednosměnný provoz VŠ strojní směr.
plat: 20000 Kč
Mzda + motivační složka odměn Požadovaná praxe: 2 roky s vedením podvojného účetnictví Další požadavky: SŠ VŠ vzdělání ekonomického směru pokročilá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky velmi dobrá znalost uzávěrkových účetních prací min. 2 roky praxe s vedením podvojného účetnictví pokročilá znalost MS OFFICE (Excel Word) znalost IS Helios Green výhodou spolehlivost samostatnost preciznost týmový hráč Nabízené výhody: zajímavá a perspektivní pracovní příležitost ve stabilní a prosperující společnosti motivující ohodnocení možnost firemního postupu a růstu firemní výhody (příspěvek na stravu sportovní aktivity zdarma a další výhody) Pokud máte o tuto pozici zájem a splňujete uvedené požadavky zašlete Váš strukturovaný životopis do 25. 4. 2011 na e mail: job@autocentrum.cz
plat: 17000 Kč
Učitel odborného výcviku oboru podlahář a montér suchých staveb požadavky vyučen v oboru minimálně střední vzdělání s maturitou doplňkové pedagogické studium.. Nástup dle dohody.
plat: 250 Kč
Odpoledne 4 hod denně
plat: 4970 Kč
Prosíme nejdříve kontaktovat telefonicky.
plat: 14000 Kč
nabídka práce
Praxe min. 2 roky
plat: 9000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>