POUZE PRO OZP! Hlavní pracovní poměr na dobu určitou. Kontakt: pí Klimečková Petra 466 985 238 775 857 691 (Po Pá od 9h 14h)
plat: 5000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou: 1rok Požadovaná praxe: 2 roky Další požadavky: VŠ nebo VOŠ vzdělání nejlépe humanitního směru (není podmínkou) min. 2 roky praxe s poradenstvím pro nezaměstnané samostatnost komunikativnost organizační schopnosti zodpovědnost obchodní dovednosti orientace na trhu práce příjemné vystupování lektorské zkušenosti výhodou znalost problematiky projektů financovaných EU výhodou ŘP sk.B. Uchazeči zasílejte: motivační dopis a životopis v předmětu emailu uvádějte OPV + Pardubice Charakteristika pracovního místa: Komunikace s firmami organizace vzdělávacích a poradenských aktivit realizace programů s využitím finančních prostředků z evropských fondů a jejich administrace
plat: 17000- 18000 Kč
jednoduchá administrativa částečná znalost AJ komunikace po telefonu.
plat: 12000 Kč
Pouze na zkrácený úvazek. Nutná znalost alespoň dvou jazyků.
plat: 8000 Kč
Vyučen v oboru automechanik.
plat: 85 Kč
Příjmeme vyučeného automechanika praxe min. 1 rok spolehlivost zájem o automobily řidičský průkaz sk. B a C
plat: 15000 Kč
DETEKTIV ochrana majetku a osob. Vyučení i absolvent pracovní doba dle dohody čistý trestní rejtstřík dobrý zdravotní stav. Nejprve tel. kontakt NUTNÝ!
plat: 12000- 15000 Kč
Náplň práce: • zajišťuje výběrová řízení na obsazování volných pracovních míst • vyhodnocuje výsledky výběrových řízení a doporučeje vhodné kandidáty • zodpovídá za vedení personální agendy • vede evidenci uchazečů o zaměstnání • řeší personální záležitosti kázeňské přestupky apod. • spolupracuje na tvorbě popisů funkčních míst • provádí analýzy nemocnosti fluktuace a ostatních ukazatelů Požadujeme: • SŠ VŠ vzdělání ekonomického či humanitního směru • aktivní znalost anglického jazyka • min 2 roky praxe v oblasti personalistiky • PC znalosti kancelářský balík MS Office • pečlivost zodpovědnost odolnost vůči stresu • ŘP sk. B
plat: 20000- 25000 Kč
Náplň práce: Řízení organizace dopravy a logistiky v rámci regionu východních Čech telefonická komunikace se zákazníkem místem vykládky a vlastními pracovníky evidence provozních dat místo výkonu práce Pardubice Černá za Bory vícesměnný provoz Požadujeme: aktivní a samostatný přístup k práci organizační schopnosti chuť učit se novým věcem důslednost přesnost časovou flexibilitu dobrou znalost práce na PC (Word Excel e mail internet) zkušenosti s řízením dopravy (výhodou). Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou zázemí stabilní společnosti orientační mzda 15.000 18.000 Kč samostatnou práci a možnost seberealizace vzdělávání v rámci firemního programu nástup možný po 6.12.2010
plat: 15000- 18000 Kč
Požadujeme: řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík. Nabízíme: práci na hlavní prac. poměr příjemné pracovní prostředí příjemný kolektiv závodní stravování příspěvek na stravování ve formě stravenek 4 týdny dovolené obnova řidičského oprávnění na VZV.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>