Komu se hlásit: hron@prokop.cz tel.: 466 671 032 novak@prokop.cz tel.: 466 670 990 pohlova@prokop.cz tel.: 466 670 992 www stránky firmy… www.prokop.cz Minimální stupeň vzdělání: SŠ nebo VŠ obchodního zaměření Poznámka k volnému místu: RJ slovem i písmem AJ pasivně
plat: 20000- 24000 Kč
Požadavky: SŠ vzdělání sestavování plánu výroby plánování výrobních kapacit v závislosti na zakázkové naplněnosti jednotlivých středisek zajišťování kooperací praxe v daném oboru vítána Nabízíme: samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní a stále se rozvíjející výrobní společnosti pružnou pracovní dobu flexibilitu nejen požadujeme ale i nabízíme Zaměstatnecké benefity: program důchodového pojištění příspěvek na stravování možnost využití firemní rámcové smlouvy s operátorem T mobile
plat: 11000- 13000 Kč
Náplň: Oprava a údržba areálu a techniky Požadujeme: dobrý zdravotní stav trestní bezúhonnost samostatnost smysl pro zodpovědnost průkaz na svařování el. obloukem obalenou elektrodou platné zkoušky elektro vyhláška 50 1978 sb. § 6 výhodou ŘP skupiny C E osvědčení profesní způsobilosti řidiče výhodou Nabízíme: zodpovědnou práci pro společnost která je lídrem na trhu v oblasti nakládání s odpady za kterou získáte: jistotu stabilní firmy nadstandardní pracovní podmínky zaměstnanecké výhody (půjčky vzdělávání rozšíření kvalifikace) mzdu složenou ze 4 složek (základní mzda osobní ohodnocení motivační složka cestovné) možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání.
plat: 15000- 20000 Kč
pracoviště obchodní zóna EBA znalost práce na PC řid. průkaz sk. "B" znalost AJ NJ výhodou prac. doba 8 00 17 00 hod. (PO PÁ) NEJPRVE ZASÍLAT strukturovaný životopis na e mail: drevostyl@drevostyljanicek.cz
plat: 11000 Kč
Disponent Požadavky na uchazeče: SŠ VŠ vzdělání AJ– aktivní znalost nutná další jazyk výhodou Praxe a znalost logistiky zásobování a materiálního plánování výhodou PC: MS Office podmínkou znalost programu SAP výhodou Analytické myšlení flexibilita přesnost spolehlivost samostatnost Náplň práce: Plánování výroby Komunikace s dodavateli a zákazníky Zajišťování toku materiálu od objednání u dodavatele až k zaslání hotového výrobku k zákazníkovi Nabízené podmínky: Perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí Práce v mladém kolektivu Možnost odborného růstu Zajímavé finanční ohodnocení Lákavé firemní benefity závodní stravování penzijní připojištění 5týdnů dovolené Nástup možný ihned
plat: 18000 Kč
Referent oddělení Doprava a clo Požadavky na uchazeče: VŠ SŠ vzdělání (v oblasti dopravy) vhodné i pro absolventy Komunikativní znalost AJ NJ výhodou Organizační schopnosti Odolnost vůči stresu Znalost PC: Excel podmínkou SAP výhodou Náplň práce: Optimalizace dopravních nákladů Sjednávání smluv s dopravci Kontrola cen Jednání s celnicí Vedení menšího kolektivu Nabízení podmínky: Perspektivní práce ve firmě s zahraniční účastí Práce v mladém kolektivu Možnost odborného růstu Zajímavé finanční ohodnocení Lákavé firemní benefity: závodní stravování penzijní připojištění 5 týdnů dovolené .. Nástup možný ihned
Požadovaná praxe: 1 rok Další požadavky: MIMO Bohemia a.s. hledá pro svou provozovnu v Pardubicích prodavače ku pro prodej pečiva a lahůdek.Své životopisy zasílejte pouze emailem na mimopacesova@seznam.cz
plat: 13000 Kč
Náplň práce: preventivní prohlídky strojů a zařízení upozorňuje nadřízeného na preventivní opravy zařízení dává podklady pro nákup materiálů náhr.dílů včetně barev a ředidel do popisovacího zařízení a sleduje jejich spotřebu na základě rozpisu výroby sestavuje a seřizuje výrobní linky včas upozorňuje na případně problémy nesrovnalosti na výrobním zařízení ve spojitosti v výrobním rozpisem podílí se na rozjetí výrobních linek včetně včasného zprovoznění zařízení před počátkem směny v průběhu směny seřizuje a dohlíží na správný chod výrobních linek napomáhá hospodárnému chodu výroby podílí se na malých středních a velkých opravách účastní se odborných oprav externích firem zajištování potřebných revizí Požadovaná praxe: 5 let Další požadavky: Vzdělání v oboru elektro vyhl. 50 práce na PC v letních měsících ochota pracovat na přetržitý provoz
Požadujeme: • SŠ SOŠ • Výborné vyjadřovací a komunikační dovednosti • Důslednost spolehlivost a přesnost • Schopnost asertivního jednání • Ochotu učit se novým věcem • Uživatelskou znalost práce na PC Náplň práce: • Telefonický kontakt s dlužníky • Administrativní práce k jednotlivým případům • Zaznamenávání zjištěných údajů do databáze • Dohledávání chybějících informací o zákazníkovi Životopisy zasílejte na e mail: lenka.sindelarova@profidebt.cz
plat: 5600- 8000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>