Náplň práce: skladová manipulace a administrativa příjem výdej vychystávání a rozvoz zboží obsluha plničky chladivových lahví. Požadujeme : vzdělání technického směru (kovo nebo elektro) samostatnost spolehlivost příjemné vystupování dobrý zdravotní stav bezúhonnost ŘP sk. B. praxe v řízení dodávkového vozida znalost skladového hospodářství vítána. Uvedené vzdělání a praxe jsou nezbytné! Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu motivační odměňování a další výhody dle výsledků. Životopisy prosím zasílejte na e mail : prace@kas.cz do předmětu zprávy uveďte "Skladník".
plat: 15000 Kč
Zkrácený pracovní úvazek: 70 hod měsíc Požadujeme: zodpovědnost dobré vystupování komunikativnost čistý trestní rejstřík znalost práce na PC organizační schopnosti Nabízíme: nadstandartní finanční ohodnocení možnost kariérního růstu flexibilní pracovní dobu firemní benefity vlastní zaškolovací systém možnost získání finančních certifikátů
plat: 10000- 30000 Kč
z:19.10.2010 a:25.1.2011 Náplň práce: instalace a uvádění motorů do provozu u zákazníka – oblast střední a východní Evropa; údržba strojů a zařízení v průběhu uvádění projektů do provozu (např. výstavba nové výrobní linky); servisní zásahy při problémech opravy strojů a zařízení; analýza a odstranění příčin vad na místě; vystavování servisních zpráv v cizím jazyce; častý pobyt u zákazníků (i dlouhodobý) Očekáváme: SŠ VŠ vzdělání elektrotechnického směru; komunikativní znalost anglického jazyka; znalost pohonové techniky a aplikací výhodou (motor měnič); dobré znalosti MS Office SAP výhodou; samostatnost a orientace na zákazníka; velmi dobré komunikační schopnosti; řidičský průkaz skupiny B akceptovat potřebu delších pracovních cest. Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 15000- 20000 Kč
Responsibilities: supporting of ICR (Internal Change Request) Management activities translation of Japanese documents to English responsibility for PPAP (Production Part Approval Process) preparation creation and improvement of internal procedures preparation of reports and other documents supporting at the conferences and meetings with Japan. Requirements: high school or University degree fluent English and Japanese language knowledge of audio products is advantage organizational skills flexibility analytical thinking.
plat: 21000- 35000 Kč
Jedná se o opravy našich vlastních vozidel zejména o víkendech. Možnost jako vedlejší pracovní poměr.
plat: 15723- 25395 Kč
Vyučení v oboru praxe nutná pracovní doba krátký dlouhý týden nejprve tel. kontakt 602 492 682!
plat: 13000 Kč
Náplň práce: vkládání dat do zákaznických databází zpracování záznamů o opravách autorádií a jejich vyhodnocování komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny spolupráce se servisním oddělením v zahraničí pravidelné zpracování a zasílání reportů potvrzování objednávek náhradních dílů. Požadujeme: VOŠ SŠ vzdělání technický směr výhodou aktivní znalost německého jazyka komunikativní znalost anglického jazyka porozumění technickým problémům znalost standardů kvality pro automobilový průmysl výhodou zkušenosti s jednáním se zákazníky výhodou praxe ve vedení menších projektů výhodou znalost práce na PC pečlivost analytické myšlení organizační schopnosti ochota učit se nové věci
plat: 22000- 35000 Kč
Požadujeme: komunikativnost umět jednat s lidmi ŘP "B" čistý TR. Nabízíme: stálou práci zajímavou práci dobré fin. ohodnocení
plat: 9000- 15000 Kč
Náplň práce: správce areálů vedení skladového hospodářství kontrola podřízených pracovníků správa a vedení autoparku (STK servis pneu) Další požadavky:min. vyučen obor stavební ŘP sk. B práce na PC (Word Excel internet) organizační schopnosti spolehlivost časová flexibilita samostatnost zodpovědnost Nabízené výhody: mobilní telefon výhodné platové podmínky perspektivní zaměstnání zázemí stabilní společnosti s 20tiletou působností na trhu práce. Nejprve své strukturované životopisy prosím zasílejte na email: urvalkova@jecminek.cz do 28.2.2011.
plat: 20000 Kč
nabídka práce
Krátký dlouhý týden.
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>