Komunikativnost práce na PC dobrá znalost K2 výhodou praxe výhodou.
plat: 15000 Kč
náplň práce: Sociální pracovník ce pracuje v přímé péči s uživateli služby provádí sociální šetření (jedná se zájemci o službu) plánuje průběh poskytování služby poskytuje poradenství podporu a odbornou pomoc. Zajišťuje administrativu související s výkonem práce. Pracovník zajišťuje sociální práci v odlehčovací službě a v pečovatelské službě v Horním Jelení. Nabízíme: kreativní a různorodou práci možnost odborného růstu a bezplatného sebevzdělávání Požadujeme: odbornou způsobilost pro práci sociálního pracovníka dle zákona č. 108 2006 Sb. dobré komunikační dovednosti pozitivní přístup schopnost pracovat v týmu i samostatně spolehlivost trestní bezúhonnost zodpovědnost ochotu k průběžnému vzdělávání Výhodou: praxe v oboru sociálních služeb znalost problematiky neziskového sektoru řidičský průkaz sk. B Více informací na www.skp centrum.cz Životopisy zasílejte e mailem na iva.skaloudova@skp centrum.cz a to do 5. 12. 2010 !!! Do předmětu mailu napište: VŘ Domov Simeon
plat: 16000 Kč
Popis pozice: příprava a tvorba smluv kontrola právních dokumentů základní právní poradenství. Požadujeme: min. SŠ vzdělání práci s PC na uživatelské úrovni MS Office internet časovou flexibilitu vysoké pracovní nasazení pečlivost zodpovědnost samostatnost aktivní přístup loajalitu praxe v oblasti práva výhodou Nabízíme: motivační finanční ohodnocení možnost profesního růstu práci v dynamicky rostoucí společnosti příjemné pracovní prostředí perfektní zábavu při firemních akcích
plat: 18000 Kč
Pracovněprávní vztah na dobu určitou: 3+3+6 měsíců po té doba neurčitá
plat: 13500- 14000 Kč
Práce v mladém kolektivu. Pracovněprávní vztah na dobu určitou: 3+3+6 měsíců po té doba neurčitá.
plat: 20000 Kč
Práce v mladém kolektivu Pracovněprávní vztah na dobu : určitou: 3x3x6 měsíců po té doba neurčitá
plat: 13000- 14000 Kč
Požadavek: ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou obor zaměření: odpadové nebo skladové hospodářství ekologie bezúhonnost osobnostní zdravotní způsobilost.
12 ti hodinové směny den noc Požadujeme: bezúhonnost dobrý zdravotní stav znalost práce na PC znalost cizích jazyků (Němčina) a praxe výhodou.
plat: 10000 Kč
Zařazení v jednosměnném režimu práce s různou dobou nástupu Požadavek: ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou obor zaměření: potravinářská technologie kuchař číšník ekonomické bezúhonnost osobnostní zdravotní způsobilost.
ŘP "C+E" profesní osvědčení psycho testy VZV výhodou základní znalost PC min. 1 rok praxe
plat: 15000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>