Náplň práce: Komplexní a samostatné zajišťování prodeje chemických produktů
plat: 20000- 30000 Kč
Pracovník zákaznického servisu Pracovní náplň: •každodenní komunikace s dodavateli vyřizování jejich požadavků •spolupráce se skladem se zaměřením na správnost systémových dat a skutečností •získávání inventurních dat pro dodavatele •organizace vyžádaných změn balení nebo označení materiálu •příprava zásilek vyžádaných k odeslání dodavatelem •vedení obchodních jednání s dodavateli Požadujeme: •SŠ vzdělání ekonomického směru •znalost AJ podmínkou (každodenní komunikace se zahraničními dodavateli) •znalost práce na PC (Word Excel Power Point….) •pečlivost zodpovědnost a samostatnost •komunikativnost a odolnost vůči stresu Nabízíme: •perspektivní zaměstnání v mezinárodní dynamické firmě •mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi •kontakt s moderní technikou a technologiemi •příspěvek na stravování •zajištění dovozu obědů na pracoviště •5 týdnů dovolené •další firemní výhody Nástup: dohodou Místo výkonu práce: Pardubice Černá za Bory Pracovní smlouva: PP Pokud Vás naše nabídka zaujala zasílejte své CV na e mailovou adresu: monika.karbanova@cz.flextronics.com popř. nás kontaktujte telefonicky na čísle 466 685 721.
plat: 18000- 20000 Kč
ČÍŠNÍK SERVÍRKA PRAXE nutná! 12ti hodinové směny plat dle dohody. Nejprve tel. kontakt.
plat: 12000 Kč
STROJNÍ BAGRISTA průkaz strojník
plat: 15000- 25000 Kč
KUCHAŘ KA do školní jídelny vyučení zdravotní průkaz podmínkou pracovní doba od 6 30 do 15 00 hodin platové ohodnocení dle praxe
plat: 8000- 11620 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou po zaučení na dobu neurčitou. Životopis zaslat na uvedenou e mailovou adresu Požadujeme ÚSO vzdělání technického zaměření. praxe v oboru 5 let. řidičský průkaz B řidičský průkaz C výhodou velmi dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE) základní znalost anglického jazyka komunikativnost důslednost řídící a organizační schopnosti Plnění plánu výrobního úseku se zaměřením na plnění harmonogramu zakázek (kusová a malosériová výroba) plánování práce řízení kontrola a hodnocení podřízených zaměstnanců zpracování denních výkazů práce kontrola provádění záznamů o provozu lakovny provádění zaučení na pracovišti …
plat: 20000- 37500 Kč
UKLÍZEČ KA zákl. vzdělání DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE mzda do 80 Kč hod. nástup 16.12.2010 Uchazeči se hlásí v Pardubicích Smilova 344 panu Mornštejnovi. Výkon práce je autosalo v Hradci Králové
plat: 60- 80 Kč
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY: ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání; perfektní znalost českého jazyka komunikativní znalost Aj další jazyk výhodou; znalost MS Office (zejména Word Excel PowerPoint) internet; komunikační a organizační schopnosti;niciativní přístup profesionální vystupování; řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič NÁPLŇ PRÁCE: zajištění chodu kanceláře; zajištění a organizace schůzek meetingů pro vedení; administrativní podpora ředitele firmy
plat: 16000- 18000 Kč
Kontaktní osoba Mgr. Silvie Pospíšilová 466 415 685
plat: 18260 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou po zaučení na dobu neurčitou. Životopis zaslat na uvedenou e mailovou adresu Požadujeme VŠ ÚSO vzdělání technického zaměření. praxe v oboru 5 let. řidičský průkaz B řidičský průkaz C výhodou velmi dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE) základní znalost anglického jazyka komunikativnost důslednost řídící a organizační schopnosti Řízení výroby kusových a malosériových zakázek tvorba návrhu plánu VÚ (PÚ) a kontrola jeho plnění vypracování rozborů organizace práce zabezpečování optimálního využití výrobních kapacit řízení procesu minimalizace reklamací řízení oběhu výrobních dokladů.
plat: 25000- 50000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>