Znalost administr. práce (obsluha faxu skeneru kopírky) pracovní doba 8.00 16.30 h. práce PC (Word Excel internet )AJ a NJ vítán. Nejprve tel. kontakt 602 413 131 466 613 604 strukturovaný životopis.
plat: 9000 Kč
Znalost práce s PC (Word Excel) hmotná zodpovědnost práce s finanční hotovostí min. 2 roky praxe. Nabízíme: 90 Kč stravenky. NEJPRVE ZAŠLETE strukturovaný životopis na e mail: radek.saroch@starbev.com proběhne výběrové řízení
plat: 18000 Kč
Vybraní uchazeči přinesou na pohovor úředně ověřené doklady o vzdělání a výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: stravování
plat: 18000- 22000 Kč
Kurz ošetřovatele výhodou.
plat: 18000- 20000 Kč
Mytí exteriérů a interiérů vozů na venkovní myčce Mzda + odměny. Požadujeme: Řidičský průkaz sk.B spolehlivost pečlivost aktivní přístup k práci schopnost práce ve venkovním prostředí zastřešené myčky. Nabízené výhody: atraktivní finanční podmínky práci v dynamickém kolektivu možnost firemního postupu a růstu firemní výhody (příspěvek na stravu sportovní aktivity zdarma a další výhody)
plat: 10000 Kč
Požadovaná praxe: 3 roky v oboru: zahraniční obchod Další požadavky: SŠ obchodního směru praxe v zahraničním ochodu aktivní znalost AJ slovem i písmem RJ nebo FJ vítán MS Office ŘP sk. B samostatnost komunikativnost Nabízené výhody: příspěvek na stravování
plat: 16500 Kč
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY: * VŠ SŠ vzdělání strojního zaměření specializace na energetická zařízení výhodou * Min. 6 let praxe v oboru praxe v energetických provozech výhodou * Zkušenosti s řízením týmu pracovníků * Dobrý zdravotní stav způsobilost pro práci v průmyslu * Základní znalost Anglického jazyka * Znalost práce na PC (MS Office) * Řidičský průkaz skupiny B * Komunikativnost flexibilitu psychickou odolnost odpovědnost * Vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti při realizaci firemních cílů NÁPLŇ PRÁCE: * Zpracování technologických postupů a jejich zavádění do praxe * Vedení příslušné provozní a technické dokumentace * Návrhy technických řešení a opatření ke zvýšení provozuschopnosti zařízení * Příprava plánu provozu výrobních zařízení * Zpracování hodnot emisí škodlivin * Spolupráce s údržbou při přípravě plánu revizí * Koordinace činnosti podřízených pracovníků
plat: 20000- 23000 Kč
Náplň práce: manipulace na VZV i ruční stáčení chemikálií drobná skladová administrativa Požadavky: Řidičský průkaz B praxe v oboru výhodou osvědčení VZV výhodou Nabízené výhody: stravenky. Nejprve zašlete životopis na e mail.
plat: 13000- 15000 Kč
Praxe min. 2 roky. Proběhne výběrové řízení
plat: 15000 Kč
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY: ·VŠ vzdělání; ·Výborná orientace v ZP a související legislativě ; ·Zkušenost s vedením menšího HR týmu; ·Zkušenost s managementem HR projektu z grantu EU výhodou; ·Zkušenost s náborem manažerských a obchodních pozic; ·Nadstandardní uživatelská znalost práce na PC; ·Spolehlivost loajalita pečlivost flexibilita; ·Vysoká odolnost vůči stresu výborné komunikační a manažerské schopnosti; ·Komunikativní znalost AJ ·Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič ·Praxe z oblasti personalistiky min. 3 roky podmínkou; NÁPLŇ PRÁCE: ·Tvorba a naplňování personální strategie a plánů v oblasti personálního řízení; ·Vedení HR oddělení; ·Poradenství pro management v řešení personálních otázek; ·Tvorba monitoring řízení a zlepšování interních procesů; ·Recruitment manažerských a obchodních pozic; ·Zodpovědnost za personální administrativu a reporting; ·Zodpovědnost za realizaci vzdělávacího projektu z grantu EU; ·Zajištění oblasti rozvoje zaměstnanců;
plat: 25000- 30000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>