Studená kuchyně pomoc s přípravou jídel pravidelný úklid kuchyně a zázemí Požadujeme: zdravotní průkaz příjemné vystupování
plat: 8000 Kč
Požadujeme:ŘP "B" ŘP "C" výhodou praxe výhodou.
plat: 10000 Kč
Požadavky: SŠ ekonomického směru aktuální praxe v oboru min. 2 roky znalost daňových a účetních zákonů dobrá znalost práce na PC MS Office samostatnost pečlivost
plat: 15000- 18000 Kč
Nejprve prosím zašlete svůj životopis na e mailovou adresu. Pracovní náplň: vývojový pracovník s předpoklady pro řízení prací při návrhu vývoji zkouškách a cílové implementaci softwaru v oblastech datových komunikací embedded systémů pultů centrálního zabezpečení a geografických informačních systémů. Požadujeme: SŠ VŠ nebo vyšší odborné vzdělání s elektrotechnickým zaměřením (programování výpočetní technika nebo příbuzné specializace) praxe v programovacím jazyku C C++ C# (pro OS Linux a WINDOWS) znalost operačních systémů Linux a MS Windows znalost technologie .NET schopnost řízení projektových prací (směrování postupů administrativa projektu atp.) komunikativnost a zodpovědnost znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: pružná pracovní doba práce na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech a zajímavých technologiích možnost dalšího profesního růstu práce v progresivním týmu Výhody: pět týdnů dovolené příspěvek na stravování odměny.
plat: 25000 Kč
vzdělání požadováno vyučen ve strojním oboru nebo SOU s maturitou http: www.synthesia.eu
plat: 13000- 16300 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: * Komplexní a samostatné zajišťování prodeje chemických produktů * Hledání nových možností zvyšování prodeje a jejich následné uvádění do praxe * Péče o klíčové zákazníky * Plánování realizace a vyhodnocení prodejních a marketingových aktivit * Spolupráce na produktové a obchodní a výrobní strategii daného výrobku * Pravidelný reporting managementu společnosti http: www.synthesia.eu
plat: 20000- 20000 Kč
ISS Facility Services s.r.o. Pracoviště: Zelená louka Pardubice Kontakt: Široký 602 689 802
plat: 53 Kč
Požadavky: VŠ SŠ vzdělání praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě zkušenost s vedením týmu aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem pokročilá znalost práce na PC (MS office) analytické myšlení samostatnost dobré rozhodovací schopnosti odpovědný přístup spolehlivost pečlivost týmový hráč loajalita komunikační organizační a prezentační schopnosti profesionální přístup a vystupování flexibilita bezúhonnost Výhodou: orientace v systému K2 Náplň práce: vedení a řízení nákupního a plánovacího oddělení a skladu reporting vedení společnosti tvorba bufferů forecastů a analýz optimalizace informačního systému a logistických procesů jednání s dodavateli Nabízíme: práci v příjemném kolektivu odpovídající finanční ohodnocení možnost profesního růstu zaměstnanecké výhody podporu v dalším vzdělávání V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na níže uvedenou adresu. Do předmětu emailu uveďte VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY. Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly shromažďovány zpracovány a uchovávány v souladu se Zákonem 101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vámi poskytnuté osobní údaje budou použity výhradně pro potřeby personálního oddělení společnosti Pacific Direct s.r.o. na dobu neurčitou nebo do odvolání souhlasu.
plat: 30000- 40000 Kč
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ dne 3. 5. 2011 od 9.00 hodin. Sraz účastníků kancelář společnosti ESTA XAWAX a.s. objekt FOXCONN vchod od zastávky MHD "Zámeček" Mzda 53 10 Kč hod. + bonusy až 4 000 Kč. Dobrý zdravotní stav práce ve stoje trestní bezúhonnost. Dopravu do zaměstnání nezabezpečujeme.
plat: 53 Kč
Aktuálně přijmeme do naší společnosti a to oddělení call centra pozici: Operátora Call Centra Náplň práce aktivní a pasivní telemarketing administrativní činnost Požadujeme komunikativnost pracovitost flexibilitu ochotu učit se novým věcem praxe na pozici operátora CC výhodou Nabízíme práci na HPP možnost kariérního růstu práci v příjemném prostředí moderní budovy Business Centra plat dohodou nástup dohodou V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nebo pro získání bližších informací nás prosím kontaktujte na této emailové adrese děkujeme: martin.chovanec@chovanec group.cz
plat: 11000- 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>