preferujeme vzdělání chemické nebo strojní http: www.synthesia.eu
plat: 13000- 15000 Kč
nabídka práce
VL v oboru krátký dlouhý týden
plat: 8000 Kč
Znalost práce na PC AJ a NJ výhodou praxe podmínkou min. 1 rok možno i OZP. Nejprve životopis na e mail: bulicek@multitrans.cz
plat: 18000 Kč
Jedná se o servisního mechanika u mobilního servisu. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny C.
plat: 15000- 17000 Kč
Veterinární střední škola nebo zemědělská střední škola (živočišný směr)
plat: 10000 Kč
Náplň práce: zpracovávání cenových nabídek a jejich evidence znalost rozpočtování cenových nabídek v oborech TZB (voda plyn topení) Nástup dle dohody. Požadujeme: vzdělání: minimálně úplné střední odborné s maturitou upřednostňujeme SPŠ stavební obor TZB výhodou předchozí praxe v oboru voda plyn topení znalost práce na PC velkou výhodou znalost programu Navision Financials organizační schopnosti samostatnost a komunikativnost bezúhonnost
plat: 15000 Kč
Zkrácený pracovní úvazek: 25 45 hod
plat: 12915 Kč
Pracovní poměr: brigáda později možnost plný úvazek Požadavky: Kurz osobního asistenta pracovníka v sociálních službách praxe výhodou dobré komunikační dovednosti pozitivní přístup spolehlivost NEJDŘÍVE MAIL. NEBO TEL. KONTAKT LZE SMS . POUZE PRACOVNÍK S POŽADOVANÝM KURZEM. Životopisy zasílejte e mailem: miroslavahalova@centrum.cz. Tel. 775 693 981 LZE SMS.
plat: 3000 Kč
Práce v noci. Vhodné i pro OZP. Nejprve tel. kontakt.
plat: 8500 Kč
Náplň práce: Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků Pravidelná komunikace se zákazníky Zpracovávání cenových nabídek a poptávek Evidence objednávek nákupu a prodeje Zajišťování dopravy materiálu k zákazníkovi Řešení reklamací Evidence faktur jejich splatnosti a řešení pohledávek po splatnosti Sběr informací z trhu prodejní ceny konkurence cenové kalkulace a porovnání Požadujeme: VŠ SŠ vzdělání velmi dobrou uživatelskou znalost PC outlook excel word SAP výhodou ne podmínkou výborné komunikační schopnosti samostatnost časovou flexibilitu řidičský průkaz sk. B znalost AJ vítána Nabízíme: stabilní zázemí v prosperující společnosti přátelský pracovní kolektiv
plat: 16000- 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>