inzerce dětské potřeby

ŘP sk. CE + praxe min. 5 let
plat: 18000- 20000 Kč
Práce je určena pro lidi se statutem OZP (tzn. ID nebo OZZ). Prosíme zasílat životopisy na email: pco@pcovidocq.cz
plat: 10000- 12000 Kč
Firma V PLAST hledá VEDOUCÍ STŘEDISKA pro nově zřizovanou pobočku v Pardubicích. Prosíme o zaslání životopisu na emai: pastorcakova@vplast.cz Požadujeme: středoškolské vzdělání minimálně 3 roky řídící praxe ve vedení týmu praxe v oblasti prodeje podlahovin nebo stavebních materiálů výhodou znalost práce na PC (Word Excel Internet Outlook) řidičský průkaz skupiny B samostatnost flexibilitu komunikační a organizační schopnost profesionální přístup a schopnost prezentace znalost v oboru podlahovin vítána Nabízíme: zajímavou práci v prosperující firmě zaměstnanecké výhody odpovídající finanční ohodnocení
plat: 20000- 30000 Kč
Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání ekonomického zaměření znalost z oblasti účetnictví uživatelská znalost práce s PC dobrá znalost práce s Excelem znalost AJ podmínkou pečlivost zodpovědnost důslednost a samostatnost flexibilitu a komunikativnost Pracovní náplň: přenášení dat ze skladového systému do účetnictví inventarizace majetku účtování vnitřních účetních dokladů inventura skladu účtování faktur došlých a vydaných vytváření týdenních a měsíčních reportů kontrolní činnost pomocné účetní práce bankovní výpisy a účtování Nabízíme: perspektivní zaměstnání v mezinárodní dynamické firmě mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi kontakt s moderní technikou a technologiemi příspěvek na stravování zajištění dovozu obědů na pracoviště 5 týdnů dovolené další firemní výhody Nástup: možný ihned Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás písemně na e mailovou adresu monika.karbanova@cz.flextronics.com popř. telefonicky na čísle 466 685 720
Hlavní pracovní náplní je vedení skladu + příprava balíků. Požadujeme: ŘP sk. B dobrý zdravotní stav Nabízíme: práci v příjeném kolektivu dobré platové ohodnocení
plat: 13000- 15000 Kč
Náplň práce: montáž výrobků dle výkresové dokumentace a technických specifikací pájení SMD součástek; Požadujeme: SOU nebo SŠ vzdělání technického směru nebo min. 3 letá praxe v daném segmentu elektroniky zkušenost s pájením SMD součástek nutná schopnost porozumět technické dokumentaci manuální zručnost pečlivost samostatnost přesnost. Svoje životopisy posílejte na email: veronika.straková@andrew.com
plat: 14000- 16000 Kč
Nástup: dle dohody. Požadujeme: osobnost s obchodními a komunikačními dovednostmi prokazatelnou praxi v obchodní oblasti (min. 2 roky praxe) nejlépe v sortimentu voda plyn topení vzdělání minimálně SŠ technického směru upřednostňujeme SPŠ stavební obor TZB uživatelskou znalost práce na PC řidičský průkaz skup. B (ochota cestovat) příjemné a profesionální vystupování spolehlivost a pracovitost flexibilita samostatnost optimismus a morální bezúhonnost
plat: 23000 Kč
Popis pozice: provádí elektrické nastavení elektrická měření a elektrické koncové kontroly pro mikrovlnné výkonové zesilovače a optické moduly; Požadujeme: SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru výbornou znalost elektroniky znalost ovládání PC orientace v technických výkresech výrobků praxe výhodou není podmínkou vhodné i pro absolventy s chutí pracovat; Svoje životopisy prosím posílejte na email: veronika.strakova@andrew.com
plat: 15000- 20000 Kč
Firma K a S s.r.o. Náplň práce: konstrukce a výroba chladicích a klimatizačních zařízení. Požadujeme vzdělání elektro SŠ nebou SOU s maturitou vyhl. 50 §7 technickou zdatnost zručnost a vynalézavost alespoň základní znalost AJ CAD SW a programování regulačních přístrojů nebo automatů ŘP sk. B. Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu moderní pracovní prostředí a vybavení motivační odměňování a další výhody. Životopisy prosím zasílejte na e mail : prace@kas.cz do předmětu zprávy prosím uveďte "Elektrotechnik".
plat: 20000 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru instalatér ŘP sk. B C výhodou vyhláška 50 práce s elektrikou Montáž čerpadel usazování čachty studně
plat: 12000- 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>