nabídka práce
Zkušenosti s postiženými dětmi vítány ŠVP pro MŠ vítány
plat: 15000- 20000 Kč
MACH DRŮBEŽ a.s. OŠETŘOVATEL KA DRŮBEŽE v Holicích Pracoviště drůbežárna Holice. Nejprve tel. kontakt: 733 696 953
plat: 9000 Kč
BRIGÁDA MACH DRŮBEŽ a.s. OŠETŘOVATEL KA DRŮBEŽE v Holicích! Pracoviště drůbežárna Holice. Nejprve tel. kontakt: 733 696 953
plat: 60 Kč
vyučen ŘP B čistý TR pracoviště Moravská Třebová
plat: 8000 Kč
Péče a získávání firemních zákazníků pro společnost Vodafone. Požadujeme: flexibilitu poctivost pracovitost Nabízíme: zajímavé zaměstnání s motivačním odměňováním zázemí světového operátora
plat: 10000- 40000 Kč
praxe v chemickém provozu vítána
plat: 15500- 16500 Kč
Znalost mzdového programu Helios výhodou Kontakt: 466 670 992 pohlova@prokop.cz www.prokop.cz
plat: 15000- 18000 Kč
sklizňové a pomocné práce NEJPRVE TEL. KONTAKT domluva osobní schůzky
plat: 10000 Kč
nabídka práce
Zkrácený pracovní úvazek: 4 hod
plat: 50 Kč
Náplň práce: návrh vývoj a konstrukce chladicích a klimatizačních zařízení technická podpora prodeje a výroby. Požadujeme vzdělání SŠ VŠ strojní nebo elektro technickou zdatnost tvořivost a vynalézavost CAD SW alespoň základní znalost AJ ŘP sk. B praxe v chladicí technice vítána. Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu moderní pracovní prostředí a vybavení motivační odměňování a další výhody. Životopisy prosím zasílejte na e mail : prace@kas.cz do předmětu zprávy prosím uveďte "Technik".
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>