Responsibilities: technical window person for customers parts suppliers and PAS development department preparation of working instructions for special issues project budget planning and controlling of electrical design activities maintenance of test equipment (climate chambers dust chambers…) performance of evaluation tests (mechanical and electrical endurances climate and dust tests) check of specifications documents and requirements calculation of costs manpower and schedule for the relevant projects preparation of reports for design evaluation and problem investigation evaluation of new parts design design of FMEA review of design. Requirements: College or University degree – electrical education fluent English German language – perfectly understanding experiences in automotive industry are advantage organizational skills analytical thinking
plat: 21000- 25000 Kč
Náplň práce: komunikace s dodavateli koordinace nových nákupních projektů zpracování poptávek vyjednávání podmínek nákupu s dodavateli vyhledávání lokálních dodavatelů kontrola a vedení administrativy spojené s nákupem. Požadavky: SŠ VŠ vzdělání elektrotechnického strojírenského či ekonomického směru zkušenosti se strategickým nákupem ve výrobní společnosti aktivní znalost anglického jazyka flexibilita vysoké pracovní nasazení organizační schopnosti a komunikativní dovednosti schopnost vyjednávání řidičský průkaz sk. B.
plat: 35000- 40000 Kč
Požadujeme: ŘP "B" čistý trestní rejstřík. Nabízíme: stálou práci
plat: 9000- 12000 Kč
Požadujeme: praxi v oboru min. 2roky znalost ISO kódu zákl. dovednost práce na standard.obráb.strojích… Nabízíme: práci v perspektivní technicky a technologicky vybavené firmě pozitivní pracovní kolektiv…
plat: 17000- 22000 Kč
Náplň práce: tvorba a aktualizace plánů údržby tvorba postupů techniků údržby objednávání náhradních dílů koordinace vnitřních zakázek (opravy a úpravy strojů a zařízení) administrace informačního systému SAP. Požadujeme: SOU SŠ vzdělání technického směru znalost práce na PC (Word Excel) mírně pokročilá znalost anglického jazyka praxe ve výrobní společnosti min. 3 roky vyhláška 50 výhodou znalost programu SAP výhodou pečlivost samostatnost a ochota učit se nové věci
plat: 17000- 26000 Kč
Kvalifikační předpoklady: * min. SŠ vzdělání s maturitou ve strojním oboru *praxe ve strojním oboru výhodou *znalosti z obsluhy kotlů výhodou
plat: 16000- 17000 Kč
Na pozici databázového specialisty v oblasti platformy ASP.NET přijmeme uchazeče ku se SŠ VŠ vzděláním technického směru se zkušenostmi a detailní znalostí analýzy a modelace databází v rámci MS SQL. Požadujeme SŠ VŠ vzdělání Výborná znalost MS SQL 2005 2008 Znalost Enterprise Architect výhodou Dobrá znalost HTML JavaScript XML SQL ASP.NET Alespoň 1 rok praxe podložené referencemi Anglický jazyk alespoň na úrovni pochopení technické dokumentace Nabízíme Práce na HPP nebo ŽL Nadstandardní finanční ohodnocení 30 000 – 65 000 Kč Práce v Pardubicích v moderní budově business centra Možnost kariérního a profesního růstu
plat: 30000- 65000 Kč
OBCHODNÍ A KONZULTAČNÍ SLUŽBY Požadujeme: čistý rejstřík trestů znalost PC samostatnost organizační schopnosti komunikativnost Nabízíme: profesionální vzdělávací systém možnost finančního a profesního růstu možnost práce na VPP i na HPP
plat: 10000- 20000 Kč
nabídka práce
pracovní doba: 12 hod ranní noční aktivně AJ.
plat: 13000- 14000 Kč
Pracoviště: Restaurace Slovan Požadujeme: Praxe v oboru. Nejprve tel. kontakt od 8:00 14:00 Vhodné i pro OZP.
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>