PROGRAMÁTOR KA Jedná se o práce v oblasti návrhu a vývoje SW aplikace. Pracoviště: Valašské Meziříčí. Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou zaměření na informační technologie všeobecná znalost objektového programování znalost relačních databází znalost Aj nebo Nj aktivní ochota učit se novým věcem schopnost týmové práce ochota cestovat případná práce na projektech u zákazníka nutný ŘP"B" Písemné nabídky formou strukturovaného životopisu zaslat na e mail: dezadata@dezadata.cz
plat: 15000- 20000 Kč
ELEKTROMECHANIK jedná se o provádění údržby oprav a seřizování výrobních zařízení po stránce mechanické i elektrické. Zaměstnavatel požaduje středoškolské vzdělání příp. vyučení v oboru elektro platnou odbornou kvalifikaci podle vyhlášky 50 1978 Sb. §5 základní znalost MS Office praxi ve výrobě samostatnost zručnost a spolehlivost. Výhodou je základní znalost pneumatiky SMC FESTO a řídících systémů OMRON SIEMENS. Nabídky formou strukturovaného životopisu zaslat na výše uvedený e mail do 5.8.2011.
plat: 19000 Kč
návrh technického řešení technologických projektů pro potravinářský průmysl návrh elektrických obvodů pro chladící systémy specifikace komponentů zpracovávání technické a uživatelské dokumentace... Požadavky: VŠ SŠ vzdělání technického zaměření praxe na obdobné pozici znalost prostředí zkušenosti s projektováním v 2D 3D sw komunikativní úroveň Aj ŘP"B" Písemné nabídky formou strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce zaslat poštou na adresu firmy nebo na e mail: jiri.urbanek@schott.com
plat: 23000- 25000 Kč
STROJNÍK VE VÝROBĚ OPERÁTOR CNC Jedná se o nastavení a obsluhu výrobních zařízení. SŠ USO technického směru obor sklář strojař elektro a pod. 2 roky praxe ve výrobě samostatnost odpovědnost spolehlivost. Písemné odpovědi spolu se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na adresu firmy nebo e mail: jiri.urbanek@schott.com
plat: 16000 Kč
Náplň práce: · komunikuje se skupinou vyčleněných zákazníků · přijímání a vyřizování objednávek od zákazníků a organizování přepravy · tvorba analýz a reportů zpracovávání dat v SAP · aktualizace a správa zákaznických ceníků · příprava tištěných materiálů ve spolupráci s kreativní agenturou (brožury letáky atd.) · zajišťování reklamních předmětů · zodpovědnost za interní a externí komunikaci · odpovědnost za marketingové akce · veletrhy prospekty reklama v tisku montážní podklady. Požadujeme: · vzdělání VŠ SŠ · praxe v marketingu nutná · výborné komunikační a organizační schopnosti · samostatnost analytické schopnosti tvůrčí přístup k práci · uživatelská znalost PC (Office Lotus Notes) · znalost AJ nebo NJ slovem i písmem. Svůj CV v AJ a ČJ zašlete na uvedený email.
plat: 23000- 240000 Kč
TECHNICKÝ Á PRACOVNÍK ICE VŠ elektro obor vyhl 50 78 Sb. Jedná se o sledování a fakturace odběru elektrické energie. Vhodné i pro absolventy bez praxe. Zájemci hlaste se u paní Rušarové.
plat: 20000 Kč
LAKÝRNÍK zodpovědnost flexibilita technické myšlení. Výhodou je praxe v oboru. Zájemci zasílejte životopisy na e mail: info@matusik.cz
plat: 13000 Kč
Jedná se o lakování vzduchovým nízkotlakým zařízením nátěry základním a vrchním nátěrem (strukturovaný povrch) příprava povrchu před lakováním odmašťování tmelení odmašťování ruční i na strojních zařízeních WAP nebo v mycí pračce. Zaměstnavatel požaduje vyučení a praxi v oboru lakýrník minimálně 2 roky řidičský průkaz sk. B zručnost svědomitost pečlivost a pracovitost. Zaměstnavatel nabízí zajímavou práci u stabilní a perspektivní firmy dlouhodobou perspektivu uplatnění a seberealizace dobré platové podmínky v závislosti na růstu pracovních výkonů dovedností a znalostí kvalitní sociální zázemí příspěvek na stravování a příspěvek za ztížené pracovní prostředí. PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na výše uvedený e mail (info o firmě na www.stoerimantel.cz)
KUCHAŘ KA vyučení a praxe v oboru samostatnost pracovní doba: krátký dlouhý týden. Zájemci hlaste se u paní Růčkové tel. 606 487 114.
plat: 12000 Kč
Obsluha úseku práce s lidmi objednávky odpisy. Pracovní doba do 5 00 do 22 00 včetně sobot a nedělí. Kontakt v pracovní dny od 9 00 do 22 00 hod na informacích v Kauflandu.
plat: 14500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>