DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY (nejedná se o pořez na katru) manipulace s materiálem obsluha kratičky řezání desek sbíjení palet rámků apod. Práce náročnější na zátěž páteře a horních končetin. Ranní směna ( 5 00 14 00 možná případná úprava). Pracoviště na horním konci Vigantic bývalý objekt JZD OMD. Kontakt na uvedený tel mezi 9 00 9 30 nebo 12 00 12 30.
plat: 13500 Kč
Náplň práce: organizace práce na svěřeném lesnickém úseku se ztíženými pracovními podmínkami v kopcovitých a horských terénech provádění ochranné služby a odpovědnost za majetek na vymezených úsecích přidělování práce a přebírání výsledků prací kontrola dodržování pracovní a technologické kázně zajišťování dodržování protipožárních a bezpečnostních předpisů a dalších právních předpisů souvisejících hlášení škod způsobených zvěří zjišťování a hlášení výskytu lesních škůdců a škod zajišťování včasných opatření proti nim. organizační zajišťování provozu údržby oprav pojištění a hospodárného využívání svěřených dopravních a mechanizačních prostředků. provádění ekonomických rozborů v lesním hospodářství sledování nákladů a výdajů vypracovávání žádostí na státní dotace v lesním hospodářství plní další obdobné úkoly dle vnitřních předpisů plní další úkoly dle potřeb zaměstnavatele a dle příkazů svého nadřízeného. Zaměstnavatel požaduje: ÚSO vzdělání lesnického zaměření minimálně 5 let praxe v lesnickém provozu organizační a komunikační schopnosti dovednosti a flexibilita. znalost zákona o obcích správního řádu orientace v zákoně o veřejných zakázkách znalost systému datových schránek spisové služby. znalost práce na PC řidičské oprávnění sk. B další náležitosti k přihlášce viz výzva na www.mesto zubri.cz. Zájemci předloží písemné přihlášky vč. příloh do 15.9.2011 do 11 00hod. osobně nebo poštou v zalepené obálce označené "Výběrové řízení Lesní městských lesů neotvírat".
plat: 14220- 21390 Kč
Jedná se o kompletní podporu v oddělení prodeje vedení administrativní agendy v obchodu komunikaci a podporu zákazníků (řešení stížností reklamací příprava cenových nabídek zahraniční faktury realizace zakázek objednávky přepravy). Zaměstnavatel požaduje středoškolské vzdělání ekonomického směru nebo praxi v oboru (praxe v obchodní společnosti výhodou) velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office Word Excel Outlook Express) řidičský průkaz sk. B velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem NJ výhodou dobré organizační a komunikační schopnosti pečlivost samostatnost flexibilitu spolehlivost zodpovědnost pozitivní myšlení a schopnost pracovat v týmu. Strukturovaný životopis zasílejte na výše uvedený e mail.
plat: 15000- 18000 Kč
Práce se SAP materiálové obraty příprava a balení výrobků manipulace s materiálem. Pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení. Zaměstnavatel požaduje řidičský průkaz skupiny B platný VZV jeřábnický průkaz znalost práce s SAP. Kontakt osobně na pracovišti mezi 7 00 a 16 00 hod telefonicky mezi 6 00 a 18 00 nebo poštou emailem.
plat: 10000 Kč
KONTROLOR KVALITY SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní) znalost práce na PC zkušenosti s prováděním kontrolních činností vstupní mezioperační a výstupní kontroly kovových dílců a plastových výlisků za použití CNC měřících zařízení (3D dotykový stroj). Znalost AJ nebo NJ výhodou. Možnost následného prodloužení pracovní smlouvy. Zájemci zasílejte své životopisy na e mail: s.krenkova@ronas.com.
plat: 16000- 20000 Kč
Zaměstnavatel požaduje ŘP skupiny B znalost práce na PC komunikativnost a ochotu se vzdělávat. Žviotopisy zasílejte na uvedený email.
plat: 12500 Kč
Zaměstnavatel požaduje znalost práce na PC účetnictví a ochotu se vzdělávat. Životopisy zasílejte na uvedený email.
Strojní úklid vestibulu budovy běžný úklid ostatních prostor (šatny sprchy WC chodby kuchyňka). Výhody: praxe s úklidovými stroji. Pracovní úvazek na 4 hod denně na dobu určitou s možnosti prodloužení. Kontakt tel mezi 8 00 a 16 00 hod.
plat: 4500- 4500 Kč
OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU PRYŽOVÝCH VÝROBKŮ zaměstnavatel požaduje dobrou manuální zručnost výhodou vyučení. Pracovní poměr bude uzavřen prozatím na dobu určitou zaměstnavatel ale nabízí možnost jeho prodloužení na dobu neurčitou. Zájemci se mohou hlásit telefonicky na tel. 571 662 465 nebo přímo na personálním odboru u p. Lenky Třeštíkové.
plat: 17000 Kč
VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ: jedná se o samostatné vedení účetní agendy zpracování mezd evidenci faktur pokladny banka zpracování DPH vedení skladové evidence evidence majetku zpracování daňového přiznání a komunikace s úřady. Zaměstnavatel požaduje znalost podvojného účetnictví řidičský průkaz sk. B znalost AJ na komunikativní úrovni a praxi min. 5 let. Zaměstnavatel nabízí pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený e mail nebo adresu
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>