ZDRAVOTNÍ SESTRA pro nepřetržitý provoz na 12 hod. směnách domova pro seniory a odlehčovací služby. Zaměstnavatel požaduje: vzdělání SŠ zdravotní všeobecná sestra s platnou registrací (odborná způsobilost k výkonu povolání bez odborného dohledu) 3 roky praxe u lůžka respekt ke křesťanským hodnotám a principům empatický přístup k seniorům úcta k životu v jakékoliv podobě organizační schopnosti sociální cítění zodpovědnost otevřenost schopnost týmové spolupráce ochota vzdělávat se odolnost vůči psychické zátěži trestní bezúhonnost komunikační schopnosti znalost práce na PC výhodou je praxe v sociálních službách a řidičský průkaz sk. B. Náplň práce: plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu podílení se na rozvoji metod sociálně zdravotní práce a aplikaci nejnovějších poznatků z psychologie zdravotnictví pedagogiky a práva podílení se na metodické a koncepční činnosti. Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a pestrou práci v moderním prostředí nově zrekonstruovaného domova pro seniory velkou míru samostatnosti a odpovědnosti. První kontakt: strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem posílejte do 21.5.2012 na e mail: elena.stanova@valmez.charita.cz případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí Elena Stáňová Kpt. Zavadila 1345 757 01 Valašské Meziříčí. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Tato nabídka pracovního místa je také zveřejněna na webu Charity Valašské Meziříčí (www.valmez.charita.cz).
plat: 13700- 15800 Kč
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI Pracovní poměr na dobu určitou záskok po dobu nemoci (cca 2 3 měsíce). Zaměstnavatel požaduje: pracovitost dobrý zdravotní stav zdravotní průkaz výhodou. Náplň práce: mytí nádobí kotlů příprava zeleniny pomocné práce. Zaměstnavatel nabízí: možnost stravování ve firmě. První kontakt: telefonicky na čísle 602 731 925
plat: 9000 Kč
VEDOUCÍ ODBORNÝ KONZULTANT KA NA PRODEJNĚ TELEFÓNICA O2 VSETÍN Zaměstnavatel požaduje: dobrá orientace v mobilní komunikaci příjemné vystupování prodejní dovednosti pokročilá znalost MS Office schopnost rychle se učit novým věcem vysoké pracovní nasazení akceptování flexibilní pracovní doby samostatnost při plnění pracovních úkolů dobrý zdravotní stav. První kontakt: zájemci zasílejte strukturované životopisy na e mail: pstronic@pstronic.cz další informace na tel. 602 789 789. S vybranými zájemci proběhne dne 30.5.2012 od 10.00 hod. výběrové řízení v zasedací místnosti v suterénu Úřadu práce ve Vsetíně.
plat: 10000- 30000 Kč
Požadujeme: min. USO obor strojírenství (stroj. technologie konstrukce) podmínkou ŘP sk. B PC autoCAD . CV zasílat na e mail: info@stimzetvsetin.cz
plat: 15000 Kč
MISTR CHEMICKÉ VÝROBY Zaměstnavatel požaduje: vzdělání v chemickém oboru podmínkou praxe v povrchové úpravě kovů 2 roky NJ výhodou zodpovědnost dobrá znalost práce na PC ( Excel) odborné znalosti v oboru povrchových úprav kovů vítány. Náplň práce: odborné řízení výrobního procesu povrchových úprav kovů řešení technických problémů vedení kolektivu organizační záležitosti. První kontakt: zájemci zasílejte životopisy na e mail: msrotirova@mstechnik.cz
plat: 18000 Kč
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI Jedná se o práci na zkrácený úvazek (4 hod. denně) dopoledne mzda 50 Kč hod. místo výkonu práce areál ZD v Ratiboři. Zaměstnavatel požaduje: kladný vztah k práci. Náplň práce: mytí nádobí příprava zeleniny apod. První kontakt: zájemci telefonujte na 737 303 755 nebo 604 620 822
plat: 4000 Kč
PRODAVAČ Jedná se o práci na zkrácený úvazek (4 hod.) možnost změny na plný úvazek. Práce na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. B znalost rybářského sortimentu. První kontakt: posílejte životopisy na e mail: freefishing@freefishing.cz další informace na tel. 777 272 530 (v době od 8.00 do 18.00 hod.)
plat: 6500 Kč
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI brigádníci montáž nábytku jednorázové zakázky cca 5 dní. Zaměstnavatel požaduje: práce s nábytkem výhodou. Zaměstnavatel nabízí: 70 80 Kč hod. První kontakt: telefonicky od 8:00 do 16:00 hod. 603262386
plat: 1- 4000 Kč
UKLIZEČ KA Náplň práce: úklid pokojů a kuchyně. První kontakt: telefonicky na číslo 731 177 181.
plat: 10000- 12000 Kč
POMOCNÍ KUCHAŘI Zaměstnavatel požaduje: student absolvent oboru kuchař Náplň práce: Příprava surovin na běžný provoz vaření minutkové kuchyně výdej jídel. První kontakt: telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.722220665 e mail: provozni@horalhotel.cz
plat: 6000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>