OBCHODNÍ ASISTENT KA příjem a evidence objednávek komunikace se zákazníky vystavení a editace proforma faktur zpracování podkladů pro statistické hlášení Požadavky: SŠ VŠ vzdělání nejépe v oblasti ekonomiky a obchodu praxe alespoň 2 roky na podobné pozici výborná znalost Aj slovem i písmem další jazyk výhodou výborné komunikační a organizační schopnosti dobrá znalost práce na PC MS Office Outlook Internet orientace na zákazníka a obchod flexibilita iniciativní s vlastními nápady Nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zaslat do 26.4.11 na adresu: petra.rusarova@robe.cz
plat: 15000 Kč
PRODAVAČ KA Nutná předešla praxe v prodeji elektrospotřebičů ŘP"B" vzhledem k povaze práce manipulace s těžkými břemeny je práce vhodnější pro muže. Pracovní doba 9 17.30 so 9 11.30.
plat: 17000 Kč
ŘIDIČ MKD Nutný ŘP "C + E" a profesní průkaz bližší informace: tel: 571 655076
plat: 20000 Kč
V případě zájmu volejte : p.Burdík tel.603 565 892
plat: 12000 Kč
MISTR VÝROBY VE STOLÁRNĚ se zaměřením na zpracování dřeva výrobu oken dveří a nábytku s možností prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Předpokladem středoškolské vzdělání v oboru dřevařské a nábytkářské výroby dobrá znalost PC řidičský průkaz skupiny B a minimální poraxe v oboru 3 roky. Jedná se o a organizaci výroby vedení kolektivu komunikaci se zákazníky i dodavateli tvorba cenových nabídek. Hlásit se: zaslat životopis e mailem
plat: 18000 Kč
PŘEKLADATEL KA Jedná se o občasné překlady z čínského jazyka. Kontakt písemně na e mail: inteo@inteo.cz
plat: 4000 Kč
Pracovní náplň: vývoj aplikací v prostředí VB.NET Visual FoxPro úprava již funkčních aplikací kontrola a úprava dat v databázích včetně analýz Požadavky: znalost .NET ASP Visual FoxPro znalost MSSQL analytické myšlení schopnost pracovat samostatně a efektivně znalost AJ výhodou ŘP sk.B Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v mladém kolektivu profesní a platový růst
PERSONALISTA TKA Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Náplň práce: odpovědnost za personální agendu společnosti pracovně právní dokumenty tvorba personální strategie a vnitropodnikových směrnic zajištění oblasti školení vzdělávání a rozvoje zaměstnanců odpovědnost za realizaci vzdělávacích projektů z grantu EU zpracování docházky nábor zaměstnanců komunikace s uchazeči o zaměstnání personálními agenturami úřadem práce výpočet cestovních náhrad i zahraničních zodpovědnost za rozvoj firemních benefitů a reporting Požadavky: ÚSO ekonomického směru praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky dobrá znalost práce na PC MS Excel MS Word a psaní na PC velmi dobrá znalost pracovně právních předpisů ŘP"B" velmi dobré komunikační a organizační schopnosti schopnost komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních. Výhodou: znalost informačního systému SAP personálních a docházkových systémů zkušenosti s tvorbou firemních procesů zkušenosti s tvorbou personálních plánů a strategií znalost mzdové problematiky POUZE písemné nabídky formou strukturovaného životopisu zaslat na e mail: zamestnani@jancaelektro.cz
PRACOVNÍK CE INFORMAČNÍHO CENTRA. Předpokladem středoškolské vzdělání s maturitou znalost PC administrativní dovednosti znalost regionu Velkých Karlovic a dobré komunikační schopnosti. Hlásit se: 1.kontakt telefonicky nebo e mailem.
plat: 10000- 12000 Kč
UKLÍZEČ KA v informačním centru a muzeu ve Velkých Karlovicích. Úklid zahrnuje i přilehlá vnější prostranství objektů. Hlásit se: 1. kontakt telefonicky nebo e mailem.
plat: 8500- 9500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>