Náplň práce:Přijímání a zpracování objednávek kompletní zodpovědnost za sklad příjem výdej a rozvoz zboží péče o zákazníky. Požadavek: Komunikační dovednosti řidičský průkaz B znalost práce na PC nekuřák. První kontakt na email:info@vseobal.cz
plat: 9999- 9999 Kč
KONZULTANT KA AUTOPOJIŠTĚNÍ. Místo výkonu práce Vsetín a okolí. Zaměstnavatel požaduje: znalost práce na PC (notebook výhodou) komunikační schopnosti zkušenosti z obchodních jednání výhodou praxe v uzavírání smluv výhodou. Náplň práce: sjednávání povinného (havarijního) pojištění exkluzivní podmínky pro klienty od světové pojišťovny nadstandardní odměna hlavní nebo vedlejší činnost (pružná doba) následná péče o klienty. Zaměstnavatel nabízí: odměna vyplácena dlouhodobě (stabilizace příjmu následné provize) v rámci následné péče o klienty možnost rozšíření nabídky o další produkty. První kontakt: zájemci zasílejte písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu na e mail roba@salvefinance.cz další informace na tel. 604 242 182. Firma nemá sídlo v okrese Vsetín uvedena je adresa ÚP ve Vsetíně.
plat: 15000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PRODEJ KANCELÁŘSKÉHO ZBOŽÍ místo pro OZP Zaměstnavatel požaduje: znalost Office práce s grafikou ŘP sk.B aktivní řidič komunikativnost spolehlivost. Výhoda TZP ČID. První kontakt: Životopisy zasílejte na e mail aalternativ@email.cz
plat: 8000 Kč
KADEŘNÍCI Zaměstnavatel požaduje: vyučení v oboru První kontakt: Životopisy zasílejte na e mail: hana.sramek@seznam.cz
plat: 8000- 10000 Kč
FINANČNÍ KONZULTANT KA MANAŽER KA TÝMŮ Zaměstnavatel požaduje: dokončené SŠ vzdělání komunikační dovodnosti ochota učit se novým věcem ŘP sk.B uživatelská obsluha PC spolehlivost serioznost. Náplň práce: Péče o stávající zákazníky hledání nových klientů práce s nimi sestavení optimálního finančního plánu úspora finančních prostředků a jejich efektivní využití.Řízení týmu poradců. Práce s privátními a tako firemními klienty. Zaměstnavatel nabízí: Perspektivní povolání bezplatné odborné vzdělávání zajímavé finanční ohodnocení úspěch a ocenění. Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti firemní benefity. První kontakt: telefonicky 602580548 e mail: leos.fajkus@stconsult.cz
plat: 30000- 50000 Kč
JEŘÁBNÍK CE. Místo výkonu práce Kutná Hora. Mzda 70 95 Kč hod. Zaměstnavatel požaduje: praxe na mostových jeřábech řízených z kabiny minimálně 1 rok platný jeřábnický průkaz sk. A nebo AS. Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti možnost zajištění ubytování příspěvek na ubytování (případně cestovné) 2000 Kč. První kontakt: v případě že splňujete dané požadavky volejte na tel. 773 220 105 nebo posílejte své životopisy na hudova@bohemiaworks.cz (do předmětu zprávy uvádějte název pozice). Firma nemá sídlo v okrese Vsetín uvedena je adresa ÚP ve Vsetíně!
plat: 70- 95 Kč
KUCHAŘ KA. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Zaměstnavatel požaduje: vyučení v oboru profesionální přístup spolehlivost časová flexibilita praxe v oboru výhodou. První kontakt: dostavte se osobně na pracoviště nebo pošlete profesní životopis na e mail manager@hotel agh.cz
plat: 12000 Kč
OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER KA Zaměstnavatel požaduje: SŠ vzdělání nejlépe technického směru samostatnost flexibilitu účast na výstavách i o víkendech ŘP sk.B znalost práce na PC Office. Náplň práce: Naše firma se zabývá výrobou automatických kotlů a jejich prodejem. Samostatné vyhledávání obchodních příležitostí kontaktování stávajících i nových zákazníků účast na výstavách v ČR a SR plánování výstav. Zaměstnavatel nabízí: Samostatnou a odpovědnou práci v mladém kolektivu možný karierní růst finanční provize z prodeje na výstavách služební mobil notebook telefon fixní plat. První kontakt: Pokud Vás nabídka zaujala zašlete nám prosím profesní životopis v českém jazyce emailem:jaroslav.kovar@vseprodrevo.cz . CV prosím opatřete Vaší fotografii.
plat: 15000- 20000 Kč
KUCHAŘ KA. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Práce na zkrácený úvazek 6 hod. den. Mzda 60 Kč hod. Zaměstnavatel požaduje: vyučení v oboru praxe. Zaměstnavatel nabízi: stravování ve firmě. První kontakt: zájemci zasílejte nabídky se strukturovaným životopisem na e mail: lenkastana@centrum.cz další informace na tel. 603 836 445
plat: 60 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCI MANAŽEŘI v oblasti energetiky nejedná se o podomní prodej ani o call centrum Zaměstnavatel požaduje: komunikativnost bezúhonnost chuť učit se. Zaměstnavatel nabízí: 100 Kč h Dle dohody lze provést změnu z dohody o provedení práce na pracovní poměr úvazek plný. První kontakt: telefonicky 724 207 054
plat: 5000- 30000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>