TECHNOLOG Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B Náplň práce: znalost třískového obrábění na klasických soustruzích a frézách tvorba technologických postupů základní znalost obrábění na vačkových automatech normování strojního obrábění leštění svařování a částečně tváření. Zaměstnavatel nabízí:dojíždění autobusem až do firmy částečná úhrada stravenek další vzdělávání možnost prodloužení pracovního poměru. První kontakt: osobně s sídle od 6:00 do 14:00 hod.
plat: 15000- 20000 Kč
ASISTENT KA OPERÁTOR KA Zaměstnavatel požaduje: dobrá znalost NJ podmínkou komunikativnost samostatnost odpovědnost časová flexibilita. Náplň práce: komunikace se zákazníky Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející firmy možnost osobního a profesního růstu individuální přístup. První kontakt: mailem stin@stin.cz
plat: 15000 Kč
Zaměstnavatel požaduje praxi v oboru a znalost AJ nebo NJ jazyka. Výhodou je ŘP skupiny B T C + vlek. Kontakt na uvedený tel. Ověřeno 14.9.2011.
NÁSTROJÁŘ pro vstřikovací formy: zaměstnavatel požaduje praxi v oboru. Zaměstnavatel nabízí smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení a výše uvedený plat + prémie. PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na výše uvedený e mail. Případné dotazy telefonicky.
plat: 20000 Kč
POMOCNÝ KUCHAŘ pro PEPE restaurant Zaměstnavatel požaduje: praxe v oboru nutná První kontakt: telefonicky 777747313
plat: 11000 Kč
DĚLNÍCI Náplň práce: montážní dělník plošin lepní podlahoviny lepení a nýtování pantů konečná montáž obvodových lišt začištění. První kontakt: telefonicky 775301444 od 7:00 do 15:00hod. nebo mailem vyroba@mave.cz
plat: 12000 Kč
ASISTENT ASISTENTKA ŘEDITELE Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B PC Internet Word Excel AJ na úrovni B2 C1 znalost NJ výhodou praxe výhodou znalost ekonomického systému Pohoda výhodou psaní všemi 10 prsty vítáno. Náplň práce: Komunikace se zahraničními obchodními partnery a zákazníky tvorba a zpracování objednávek a poptávek fakturace komunikace s účtárnou zajištění plynulého chodu firmy. Vícedenní obchodní cesty do zahraničí s překladem. První kontakt: osobně na pracovišti nebo emailem info@valachmotors.cz
plat: 14000- 18000 Kč
PLAVČÍCI Zaměstnavatel požaduje: osvědčení kvalifikace plavčíka výhodou dobrý zdravotní stav plavecké dovednosti znalost poskytování první pomoci. První kontakt: Strukturovaný životopis zasílejte na email: laznevsetin@seznam.cz
plat: 10000- 14000 Kč
PRACOVNÍK CE ÚKLIDU Zaměstnavatel požaduje: zručnost pečlivost předchozí praxe v úklidu výhodou. Náplň práce: úklid kanceláří a výrobních prostor provozovny ve Valašské Meziříčí a částečně v provozovně Rožnov pod Radhhoštěm. První kontakt: telefonicky 775757206 pouze od 13:00 do 17:00 hod. nebo mailem amicolova@svcs.cz
plat: 6000- 8000 Kč
FINANČNÍ A POJIŠŤOVACÍ PORADCE. Předpokladem je bezúhonnost uživatelská znalost práce na PC příjemné a profesionální chování vítány obchodní zkušenosti. Hlásit se: telefonicky v době od 7 do 17 00hod. poštou e mailem. Místo ověřeno 9.5.11
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>