PROVOZNÍ HOSPODÁŘSKÝCH STŘEDISEK Náplň práce: kontrola práce podřízených pracovníků strojní obsluhy technologického zařízení plánování pravidelných servisních úkonů kalibrace funkčnost řídících prvků plánování a zabezpečení pravidelné údržby a oprav technologického zařízení vedení evidence a objednávání chemikálií vyhodnocování meření fyzikálně chemických parametrů vody a vzduchu vyřizování běžných reklamací s dodavateli plánování a zajištění servisních prohlídek u smluvních partnerů znalost pokladního systému zpracování předpisů vyplývajících ze zákona vztahující se k provozu HS. Požadavky: ÚSO vzdělání technického směru praxe v oboru min. 2 roky trestní bezúhonnost vzhledem k povaze práce dobrý zdravotní stav komunikační a vyjednavací schopnosti samostatnost přirozená autorita ŘP"B". Písemné nabídky včetně životopisu zaslat na adresu firmy nebo na e mail: ivana.vinklerova@stservis.cz
plat: 18000 Kč
Náplň práce: správa informačních systémů a reporting na DB platformách MSSQL MySQL Caché programování a údržba webových aplikací včetně serverového prostředí ISS Apache instalace konfigurace údržba a sledování vybraných složek ICT infrastruktury (převážně PC komunikační prvky a sítě) zajišťování podpory PC uživatelů (helpdesk) Osobnostní předpoklady: dobré komunikační a organizační schopnosti schopnost samostatně si organizovat práci a identifikovat priority smysl pro detail pečlivost spolehlivost zodpovědnost zájem o obor ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání Znalosti a zkušenosti které jsou výhodou: programovací jazyk PHP MySQL xHTML CSS Javascript OS FreeBsd Linux DB MSSQL MySQL konfigurace síťových prvků routerů zabezpečení VPN komunikace Active Directory Domain Services LDAP Požadujeme: úplně SŠ vzdělání všeobecný přehled o IT a ochota rozšiřování znalostí dobrá znalost MS Windows MS Office praktické zkušenosti při tvorě www stránek ŘP skupiny B ochotu cestovat po ČR a pružně přizpůsobit pracovní dobu při mimořádných událostech. Nástup IHNED.
plat: 15000- 17000 Kč
KONTROLOR KA automobilových součástek práce na zaučení. Práce pouze o víkendu v 2směnném provozu náročná na manuální zručnost a pečlivost. Po dohodě se zaměstnavatelem možnost hlavního pracovního poměru. Hlásit se: 1. kontakt telefonicky. Místo ověřeno 20.4.11
plat: 4000 Kč
PROCESNÍ INŽENÝR Hlavní zodpovědnosti: Řídí kvalitu objem a výtěžnost výroby Identifikuje navrhuje a implementuje opatření ke zdokonalení výrobních procesů Školí výrobní obsluhu Sleduje dodržování technologických postupů Minimální předpoklady: VŠ vzdělání technického směru Znalost angličtiny na vysoké úrovni Analytické schopnosti Zaměření na řešení problémů Výhodou může být VŠ vzdělání v oboru chemie fyziky či strojírenství Nabízíme: Práci s vyspělou technologií v úspěšné mezinárodní společnosti Trénink jak v našem závodě tak v zahraničí Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu Finanční ohodnocení a sociální podmínky Pokud máte o nabízenou pozici zájem pošlete prosím strukturovaný životopis na adresu zamestnani@cabot corp.com a to do 08.06.2011. Do předmětu uveďte název pozice. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu rozhovoru. Více informací: tel.: 571 681 424 724 002 481 www.cabot.cz CS CABOT spol. s r.o. personální úsek Masarykova 753 757 27 Valašské Meziříčí
plat: 30000- 35000 Kč
ZÁSTUPCE KYNĚ MANAŽERA PRODEJNY aktivní prodej a péče o zákazníky kontrola svěřeného úseku prodejny provádění průběžných inventur V nepřítomnosti manažera prodejny řídit chod prodejny objednávat zboží a navrhovat nacenění odpovídat za vzhled prodejny vést tým pracovníků vyhodnocovat a ovlivňovat výsledky prodejny. Požadavkem je: ÚSO vzdělání alespoň 4 roky praxe v obchodní činnosti ŘP"B" organizační schopnosti vysoké pracovní nasazení schopnost vedení lidí trestní bezúhonnost. Písemné nabídky formou strukturovaného životopisu zaslat na e mail: as01.hr@okaycz.eu
plat: 20000 Kč
ODBORNÝ PRACOVNÍK NÁKUPU Požadujeme: středoškolské vzdělání (SPŠS nebo ekonomického směru) fyzickou zdatnost (jedná se o fyzicky náročnou práci) ŘP skup. B průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku výhodou komunikativní znalost AJ nebo NJ dobrá znalost práce na PC (word excel). Náplň práce: administrativa při příjmu a výdeji materiálu a surovin řízení dodávek materiálu a surovin do závodů vystavování objednávek režijního materiálu. Nabízíme: práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím týden dovolené navíc příspěvek na dopravu do zaměstnání příspěvek na stravování zaměstnanecké benefity.
plat: 20000- 21000 Kč
ČÍŠNÍK SERVÍRKA v letní restauraci praxe nebo vyučení v oboru práce na zkrácený úvazek možný přivýdělek při evidenci na ÚP (tzv. nekolidující zaměstnání). PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený telefon.
plat: 1- 4000 Kč
OPERÁTOR VÝROBY PRO SCHOTT SOLAR nezáleží na vzdělání manuální zručnost spolehlivost Svým charakterem jde o práci vhodnější pro muže částečná fyzická náročnost vzhledem k povaze práce je vhodný dobrý zdravotní stav. 1. kontakt POUZE telefonicky p.Halašta tel.731 413970.
plat: 12000 Kč
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK PRACOVNÍK V ODDĚLENÍ SPRÁVY POHLEDÁVEK NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s klienty administrativní úkony klasifikace pohledávek dle insolvenčního zákona zaškolení předpokladem. PŘEDPOKLADY: výborná znalost PC analytický přístup komunikativnost samostnatnost. PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený e mail nebo poštou.
plat: 10000 Kč
OBSLUHA RÁMOVÉ PÁSOVÉ PILY. Práce na zkrácený úvazek po dobu 14 dní na dohodu o provedení práce. Možnost uzavření dlouhodobé pracovní smlouvy. PŘEDPOKLADEM je praxe řidičské oprávnění sk. B. a oprávnění na vysokozdvižný vozík. PRVNÍ KONTAKT na výše uvedený telefon.
plat: 11250 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>