AUTOELEKTRIKÁŘ jedná se o přestavby automobilů a autobusů možnosti pro vyučené v oboru autoelektriklář nebo automechanik. Hlásit se: 1. kontakt telefonicky. Ověřeno 10.3.2011
plat: 11000 Kč
PRACOVNÍK CE GALVANOVNY A NEUTRALIZAČNÍ STANICE Předpokladem vyučení v chemickém nebo strojírenském oboru případně vyučení s maturitou. Důležité pozitivní myšlení samostatnost a zodpovědnost. Předpokládá se znalost PC výhodou řidičský průkaz skupiny B s praxí. K základní mzdě možnost odměny do 50%. Jedná se o pokovování součástí obsluhu zařízení pro pokovení a zařízení v neutralizační stanici. Hlásit se: Zaslat profesní životopis na e mail: sales@zprecis.com nebo poštou na adresu zaměstnavatele. Vybraní zájemci budou pozvání k pohovoru. Ověřeno 10.3.2011
plat: 10000- 12000 Kč
Požadujeme: praxe v oboru barmanský kurz znalost přípravy míchaných nápojů znalost druhů vín komunikativnost příjemné vystupování časová flexibilita znalost cizího jazyka (AJ NJ) vítána řidičský průkaz sk.B vítán. Náplň práce: sestavování vinné karty příprava míchaných nápojů zajištění příslušného servisu objednaných nápojů servírování poskytnutí zákazníkovi všech známých informací ohledně barvy vína jeho chuti vůně složení doporučení k jakým jídlům se hodí. Nabízíme: zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející firmě práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu zaměstnanecké výhody. Své životopisy s uvedením pozice zasílejte prosím na adresu: HP TRONIC s.r.o. kontaktní osoba Jana Palovčáková Prštné Kútiky 637 760 01 Zlín nebo na e mail: palovcakovaj@hptronic.cz V případě že se chcete účastnit výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Uveďte prosím níže uvedený text ve Vašem průvodním dopise. „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů které poskytuji společnosti HP TRONIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů.“
plat: 14000 Kč
Prac.náplň: Akvizice marketing dodavatelsko odběratelské vztahy výkazy pro účetnictví.
plat: 20000- 60000 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik či příbuzném praxi v autoservise min. 2 roky samostatnost zodpovědnost práce pod tlakem časová flexibilita čistý trestní rejstřík řidičský průkaz sk. B Nabízíme: zázemí velké a stabilní společnosti příjemné pracovní prostředí odpovědnou a zajímavou práci finanční ohodnocení závislé na výkonu stravenky možnost nákupu zboží za výhodné ceny a další benefity nástup možný ihned V případě zájmu o tuto pozici pošlete svůj profesní životopis na e mailovou adresu: romana.cibulkova@bestdrive.cz do předmětu uveďte:automechanik
plat: 14500 Kč
SOCIÁLNÍ ASISTENT KA Jedná se o práci sociálního pracovníka v Azylovém domě ve 12 hod. nepřetržitých směnách . Jedná se o úvazek 0 5. Požadavkem je SŠ nejlépe sociálního směru případně pedagogická zdravotní apod. a k tomu kurz Pracovník v sociálních službách schopnost samostatné práce spolehlivost trestní bezúhonnost znalost práce na PC. Výhodou : praxe v sociální oblasti. Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zaslat do 12.5.11 na e mail: elena.stanova@valmez.charita.cz nebo poštou na adresu Charity.
plat: 6000- 7600 Kč
UKLÍZEČ KA výrobní šicí dílny kuchyńky šatny a sociál.zařízení + PRACOVNÍK ICE na dokončovací práce ve výrobě. Práce pouze pro osoby se zdravotním postižením. Není potřeba speciálních znalostí výhodou znalosti zájem popř. praxe v oblasti šití z tex.materiálů. Možno pracovat i na zkrácený úvazek. Hlásit se první kontakt pouze telefonicky.
plat: 8000 Kč
PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY ŘP "B" dobrý zdravotní stav trestní bezúhonnost spolehlivost jedná se o převozy a manipulace se zemřelými kopání hrobů pracovní doba flexibilní vhodné pro místní uchazeče bližší informace: p. Drdák tel.: 603 281 866 nebo 571 622 225
plat: 20000 Kč
PRODAVAČKA KVĚTIN nutnou podmínkou je znalost vazby květin orientace v květinářském a zahradnickém zboží praxe v prodeji komunikavnost samostatnost. Zájemci hlaste se u p. Koryčanského.
plat: 12000 Kč
Požadavky: SŠ VŠ vzdělání Řidičský průkaz skup. B Vyhl.50 1978Sb. §6 8 PC znalosti (MS Office Autocad + Astra +) Praxe v oboru elektro. Prac. náplň: Organizačně technická příprava a řízení projektů Řízení kolektivu elektromontérů zastupování zaměstnavatele na kontrolních dnech kalkulace rozpočty výkazy práce s autocadem ...
plat: 20000- 50000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>