Náplň práce: Elektrická montáž zařízení Vizuální kontrola vstupních dodávaných komponentů mechanických a elektrických dílů. Požadujeme: ÚSO elektro vyhláška 50 (§ 6) Praxe min. 1 rok zručnost Týmový hráč Nabízíme: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující finanční ohodnocení Nástup ihned. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 31.8.2011 na adresu personalni@robe.cz.
plat: 12000 Kč
Jedná se o kompletaci výrobků včetně testování. Zaměstnavatel požaduje znalost skladového hospodářství znalost práce na PC ES Pohoda word excel manuální zručnost řidičský průkaz sk. B. Výhodou je vzdělání v oboru elektro. Místo je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na výše uvedený e mail
plat: 11000 Kč
Jedna se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo na výše uvedeném telefonu. 8:00 16:00
plat: 9000- 11000 Kč
Jedná se o práci ve výškách. Zaměstnavatel požaduje vyučení v oboru elektro (i absolvent) platnou vyhlášku 50 1978 § 5 řidičský průkaz sk. B aktivní řidič a ochotu cestovat (cca 4 dny v týdnu mimo pracoviště v Rožnově pod Radhoštěm). PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na výše uvedený e mail
plat: 15000 Kč
RETIGO s. r. o. společnost zabývající se výrobou gastronomických zařízení hledá zájemce na pracovní pozici:Výrobní technolog Popis práce: vypracování a určování technologických postupů zodpovědnost za změnové řízení zavádění inovací do výroby zpracování a aktualizace interní výrobní dokumentace monitorování a zlepšování výrobního procesu spolupráce při tvorbě přípravků Požadujeme: SŠ s maturitou nebo VŠ strojní praxe na pozici technologa či pozici obdobné 2 roky znalost strojírenské výroby samostatnost a zodpovědnost organizační schopnosti Nabízíme: perspektivní zaměstnání v české firmě orientované na zahraniční trhy počáteční zaškolení a podporu možnost dalšího rozvoje pružnou pracovní dobu firemní benefity moderní pracovní prostředí Zájemci mohou zasílat svoji nabídku a životopis v českém na: e mail: mpaculova@retigo.cz tel.: 571 665 546 RETIGO s.r.o. Láň 2310 756 64 Rožnov pod Radhoštěm www.retigo.cz
plat: 24000- 31000 Kč
Provádění veškerých zednických prací při rekonstrukci výrobní haly včetně přilehlých budov v objektech Tesly Rožnov. Konktakt telefonicky mezi 8 00 a 16 00 hod.
plat: 10000- 12000 Kč
Jedná se o kompletaci výrobků včetně testování práci na PC (ek. software Pohoda Word Excel). Zaměstnavatel požaduje znalost skladového hospodářství a práce na PC (ek. software Pohoda Word Excel) manuální zručnost a ŘP skupiny B. Výhodou je elektro vzdělání. Kontakt na uvedený telefon nebo email.
Náplň práce: Příjem a evidence objednávek Komunikace se zákazníky vystavení a editace proforma faktur zpracování podkladů pro statistické hlášení. Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání nejlépe v oblasti ekonomiky a obchodu (praxe min. 2 roky na obdobné pozici) Orientace na zákazníka a obchod Týmový hráč iniciativní s vlastními nápady flexibilita. Nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti motivující finanční ohodnocení firemní benefity. Nabídky se strukturovaným životopisem v českém i anglickém jazyce včetně aktuální fotografie zasílejte nejpozději do 16.9.2011 na adresu personalni@robe.cz.
plat: 16000 Kč
Řízení vlastní montážní skupiny organizace montáží pomocí subdodavatelských firem koordinace montáží po celé ČR kalkulace nabídek. Zaměstnavatel požaduje min. 3 roky praxe ve stavebnictví a SŠ stavebního směru. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Životopis zašlete na uvedený email.
ÚDRŽBÁŘ na Hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Náplní práce zaměstnance bude denní kontrola zařízení a budov. Požadavky praxe v oboru údržbář zručnost spolehlivost a pečlivost při práci časová flexibilita samostatný a zodpovědný přístup k práci. Nabízené výhody zaměstnancké benefity práce v příjemném prostředí. První kontakt osobně na pracovišti.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>