Výhodou je chemická průmyslová škola. Zaměstnavatel nabízí pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení stravenky příspěvek na penzijní připojištění a příplatky. PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený telefon nebo e mail
plat: 15000 Kč
Prodej zboží v obslužném pultu dopékání pečiva. Zkrácený úvazek na 32 5 hodiny týden. Zaměstnavatel požaduje manuální zručnost flexibilitu. Výhodou je znalost práce na PC. Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky mezi 10 00 a 14 00hod popř. emailem.
plat: 8900- 10100 Kč
STROJNÍK ŘIDIČ BAGRU předpokladem je příslušný strojnický průkaz a praxe v obsluze. Zájemci hlaste se telefonicky u pana Kubjáta.
plat: 19000 Kč
Pomocné práce v kuchyni případný záskok v prodeji manipulace s penězi. Pracovní poměr do 31.12.2011 s možnosti prodloužení. Pracovní doba od 6 00 do 14 00 pouze v pracovní dny. Zaměstnavatel požaduje praxi min 1 rok. Kontakt na uvedený tel.
plat: 8000 Kč
Jedná se o vyhledání programu korekci stroje nastavení a obsluhu CNC vysekávacího a ohýbacího stroje. Zaměstnavatel požaduje znalost čtení výkresové dokumentace a nabízí smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení. PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený telefon nebo e mail popřípadě v sídle firmy (8:00 14:00)
plat: 14000- 17000 Kč
Jedná se o práci v závodní kuchyni dopolední směny. Zaměstnavatel požaduje vyučení a praxi v oboru spolehlivost. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za nemoc). PRVNÍ KONTAKT: strukturovaný životopis zaslat na výše uvedený e mail
plat: 11000 Kč
ZEDNÍCI 3roky praxe ve stavebnictví manuální zručnost 1000Kč poplatek za vstup do družstva NÁPLŇ PRÁCE: pokládka obrubníků zámkové dlažby dlažby betonových podlah zdění omítání štukování zateplování fasád. Kontakt na uvedený tel mezi 9 00 a 10 00 hod.
plat: 10000 Kč
Náplň práce: kontrola klimatizačních systémů zajišťování outsourcingových služeb zaregulování systémů VZT hydronické vyvažování trubních rozvodů technická podpora projektů. Zaměstnavatel požaduje: · vzdělání VŠ SŠ technického zaměření · znalost práce s PC (MS Office) · spolehlivost vysokou míru zodpovědnosti · komunikativnost pracovní nasazení samostatnost · řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) · časová flexibilita · ochota cestovat. Výhodou je zkušenost s problematikou provozu technických zařízení staveb a aktivní znalost AJ RJ. Mzda je závislá na dosažené praxi a zkušenostech. Strukturovaný životopis zasílejte do 31. 8. 2011 na uvedenou poštovní nebo emailovou adresu.
plat: 15000- 27000 Kč
zkušenosti s prodejem zkušenosti s kalkulací polotovarů zkušenosti s tvorbou obchodních podkladů dobrá znalost PC Word Excel Internet komunikativnost samostatnost důslednost znalost němčiny na komunikativní úrovni
plat: 16000 Kč
Jedná se o úvodní a dokončovací stavební práce. Práce je fyzicky náročná proto je svým charakterem vhodnější pro muže. PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený telefon
plat: 8500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>