POJIŠŤOVACÍ PORADCE pro práci na přepážce i v terénu. Náplň práce: poskytování servisu stávajícím klientům prodej produktů životního a neživotního pojištění prodej finančních produktů včetně finančního poradenství vyhledávání nových klientů vedení obchodních jednání možnost vybudování a vedení vlastní obchodní skupiny. Předpokladem jsou velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti obchodní nadání a orientace na výsledky příjemné vystupování samostatnost a časová flexibilita znalost práce na PC trestní bezúhonnost řidičský průkaz skupiny B. Výhodou praxe v obchodní činnosti. Nabízíme: zázemí Pojišťovny roku 2008 2009 2010 motivující mzdové ohodnocení odpovídající výkonu nadstandardní zaměstnanecké benefity možnost příspěvku na mobil a notebook komplexní zaškolovací systém profesní a odbornou podporu kvalifikovaných trenérů možnost dalšího vzdělávání a rozvoje flexibilní pracovní dobu. Hlásit se: Zaslat profesní životopis e mailem
plat: 14000- 25000 Kč
SYSTEM SW APPLICATION ENGINEER. Požadujeme aktivní znalost AJ znalost procesů a metod ISO CMMI ANSI C & ASM programování a testování vysokoškolské vzdělání. První kontakt: na výše uvedený tel. nebo email.
plat: 35000- 70000 Kč
OBSLUHA ZA BAREM předpokladem je praxe v oboru samostatnost zodpovědnost. Jedná se o noční bar. Zájemci hlaste se u pana Dobeše.
plat: 12000 Kč
Jedná se o pomocné maliřské natěračské práce. Pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení. Kontakt v pracovní dny mezi 9 00 16 00 na tel 571 615 316 nebo na výše uvedený mobil.
plat: 10000- 15000 Kč
Práce dle technologických postupů návodek a výkresové dokumentace. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Výhodou je praxe v oboru lakování. Kontakt osobně nebo tel mezi 7 00 a 15 00 případně emailem.
plat: 13000- 18000 Kč
Výroba a kompletace dřevěných obalů palet beden paletových ohrádek. Práce fyzicky náročnější svých charakterm vhodná spíše pro muže. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Výhodou je ŘP skupiny B a průkaz obsluhy VZV skupiny W1. Kontakt osobně nebo tel. mezi 7 00 a 14 30 případně emailem.
plat: 12000- 15000 Kč
Práce na zkrácený úvazek 30 hodin týdně Zaměstnavatel požaduje: vyučení v oboru výhodou flexibilitu samostatnost orientaci na zákazníka zodpovědnost trestní bezúhonnost. Náplň práce: doplňování zboží práce na pokladně práce v obslužných úsecích. Zaměstnavatel nabízí: rekondiční volno příspěvek na dopravu stravenky sleva na nákup zboží v prodejnách Ahold zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání penzijní připojištění.
plat: 9000 Kč
PRODAVAČ v prodejně a půjčovně nářadí. POŽADAVKY: ŘP skupiny B uživatelskou znalost PC zodpovědnost komunikativní a obchodní schopnosti. Zaměstnavatel ke mzdě nabízí podíl na tržbě a úpravu pracovní doby. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže (jedná se o zvedání těžkých balíků). PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený email zašlete svůj životopis.
plat: 9800 Kč
Náplň práce: · zodpovídá za zavedení a fungování preventivních údržeb výrobních technologií · sleduje efektivitu práce strojů a příčiny poruch · zodpovídá za systematickou evidence a minimalizace nákladů · schopnost inovace v nastavování firemních procesů výroby údržby. Požadujeme: · VŠ SŠ technického směru · zkušenosti se systémy preventivní a prediktivní údržby · zkušenost s TPM 5S · zkušenost se systémem implementace samostatné údržby (znalost z automotive vítány) · znalost MS Office Lotus Notes SAP a vyhláška 50 1978 Sb. par. 6 · časová flexibilita · anglický jazyk na komunikativní úrovni. Svůj CV v anglickém a českém jazyce zašlete na uvedený email.
plat: 24000- 26000 Kč
STAVEBNÍ DĚLNÍK 3 roky praxe ve stavebnictví manuální zručnost 1000 Kč poplatek za vstup do družstva NÁPLŇ PRÁCE: pokládka obrubníků zámkové dlažby dlažby betonových podlah zdění omítání štukování zateplování fasád. Zájemci kontaktujte p. Bondyuka na tel.: 776 00 17 17.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 další >>