PRODEJCE pro partnerskou prodejnu Vodafone ukončené středoškolské vzdělání s maturitou místo vhodné i pro absol. bez praxe příp. i OZP aktivní prodej produktů a služeb společnosti Vodafone a pečování o stávající zákazníky v partnerské prodejně. dvousměnný provoz 40 hodin týdně mzda 10 000 Kč + jednorázova odměna PÍSEMNÉ životopisy posílat na e mail josef.charvat@partneri.vodafone.cz vybraní zájemci budou kontaktováni
plat: 10000 Kč
Popis místa:nábor a výběr nových zaměstnanců vedení a koučování týmu motivace skupiny úzká spolupráce s ředitelem oblasti. Požadujeme:trestní bezúhonnost SŠ VŠ vzdělání obchodní myšlení praxi na obchodní pozici ( praxe v pojišťovnictví výhodou) velmi dobré prezentační a organizační schopnosti řidičské oprávnění sk.B vyzrálost a samostatnost zdravé sebevědomí zodpovědnost za výsledky. Nabízíme: stálé školení firemní benefity( mob.telefon notebook automobil) V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e mail.:katerina.hanakova@monterro.cz. Děkujeme.
plat: 50000 Kč
Hlásit se telefonicky u p. Bakešové: 604 263 614 nebo na email zaslat životopis. Jedná se o stavební firmu která provádí stavbu v OSTRAVĚ HRABOVÉ. Požadavky: Absolvent ka Stavební průmyslová školy Objednávky materiálu apod.
plat: 14000 Kč
Osobní poradce na pobočce ČP Přerov minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou obchodního ducha a radost z práce s lidmi nadšení pro nové technologie a získávání nových poznatků odhodlání být úspěšný uživatelskou znalost MS Office (Word Excel) řidičský průkaz sk. B vlastní auto výhodou Náplň práce: servis pojistných smluv u stávajících klientů řešení požadavků klientů na pobočce pojišťovny aktivní nabídka a prodej produktů České pojišťovny poskytování poradenství v oblasti pojistných produktů vytváření dlouhodobých obchodních vztahů rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní stabilní společnost komplexní systém zaškolení vzdělávání a dalšího rozvoje odborný růst a reálný prostor pro vybudování si prestižní kariéry osobní komunikace s klienty v zázemí lídra na trhu aktivní nabídka a prodej produktů České pojišťovny včetně servisu pro klienty vyvážený čas na práci a na zábavu příležitost přímo ovlivnit výši svého výdělku KONTAKT: zašlat strukturovaný životopis v českém jazyce na e mail JiHajicek@cpoj.cz nebo písemně na adresu Česká pojišťovna a.s. Jiří Hájíček Na Pankráci 123 1720 140 21 Praha
plat: 13000- 25000 Kč
Pro pozici "Obchodní zprostředkovatel finanční poradce" požadujeme: komunikativnost spolehlivost samostatnost odolnost proti stresu vnitřní motivaci obchodní talent prodejní dovednosti právní bezúhonnost uživatelsky PC převažuje práce v terénu. Vhodné pro obchodníky kteří spolupracovali se stavebními spořitelnami. Nabízíme: zaškolení nadstandardní finanční ohodnocení kariérní růst možnost seberealizace firemní benefity (notebook telefon ...) možnost pozice obchodní manažer ka (manažer ka obchodní skupiny) Životopisy zasílejte na email: klvana@sms as.eu probíhá výběrové řízení.
plat: 20000- 30000 Kč
ROZPOČTÁŘ Náplň práce: příprava obchodní technické části nabídky příprava rozpočtů a kalkulací kompletace nabídek případně zpracování připomínek k nabídce komunikace se subdodavateli kontrola nabídek jednotlivých subdodavatelů příprava smluv se subdodavateli tvorba Hmg ve fázi přípravy příprava plánu výroby příprava objednávek na dodávky materiálů hlídání průběžného čerpání nákladů a výnosů kontrola termínu dle SOD zpracování dodatků ke smlouvě příprava potřebné dokumentace k odevzdání díla zpracování Hv díla po jeho ukončení. Požadujeme: SŠ VŠ ekonomického nebo stavebního zaměření výborná úroveň Microsoft Office Word a Excel řidičský průkaz skupiny B schopnost analytického myšlení podmínkou osobnost se smyslem pro zodpovědnost týmový hráč flexibilní a komunikativní osobnost ochota doložit reference znalost programu Kross velkou výhodou Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr školení a firemní vzdělávání termín nástupu možný 1.8. 2011 práce vhodná i pro absolventy. V případě Vašeho zájmu zasílejte profesní životopisy na email jakubikova@demstavgroup.cz . Všem zájemcům pošleme vyrozumění. Uchazeči splňující požadavky na obsazení pracovní pozice budou pozváni k osobnímu pohovoru.
plat: 13000- 15000 Kč
Stavební společnost hledá "Hlavní účetní na podvojné účetnictví" na HPP nástup ihned praxe min.7 let. životopisy zasílat na adresu : dm@pbscom.cz
plat: 20000 Kč
PEDAGOG VOLNÉHO ČASU na oddělení kultury se zaměřením na rukodělné činnosti práce s hlínou a výtvarné aktivity SŠ vzdělání s maturitou místo vhodné i pro absol.bez praxe znalost práce na PC (Word Excel Corel) výhodou předchozí zkušenosti z rukodělné tvorby keramiky popř.s grafickým programem pracovní doba pružná nerovnoměrné rozvržená na žádost zaměstnavatele PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu příp. profesního doporučení zasílat na e mail: vedeni@svcatlas bios.cz nebo na výše uvedenou korespondenční adresu v TERMÍNU do 10.8.2011
plat: 12000- 15000 Kč
CUSTOMER MANAGER manažer péče o zákazníky komunikace s klienty a řešení jejich požadavků v oblasti ERP systémů znalost ERP systému a podnikových procesů analytické myšlení výborná komunikace a vysoký stupeň empatie cílevědomost se schopností realizovat dlouhodobé projekty podmínkou praxe v oblasti péče o zákazníka praxe v prodeji a zajišťování provozní podpory ERP systémů PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu zasílat na e mail: Zuzana.Sikova@karatsoftware.cz
plat: 20000- 25000 Kč
VEDOUCÍ KUCHAŘ KA vyuč. v oboru s praxí pracovní náplň: stanovuje a řídí technologické postupy včetně kalkulace při rozsáhlé výrobě jídel včetně kontroly jejich dodržování sestavování vlastních receptur jídelních lístků při dodržování jejich správné gastronomické skladby provádí kontrolní činnost vyrábí běžné druhy příloh vyrábí a expeduje polévky jednoduché druhy teplých jídel jednoduché druhy jídel studené kuchyně a moučníky upravuje zpracovává porcuje a expeduje všechny druhy mas vyrábí jídla pro nejméně tři druhy diet organizuje a řídí výdej jídel na jednotlivá oddělení domova a obědy zaměstnancům zodpovídá za množství vydané stravy dle stanovených norem PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu zasílat na e mail: pam@domovrokytnice.cz uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru
plat: 10660- 16070 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>