účetní vhodné i pro absolventy a OZP Požadujeme: SŠ ekonomického směru praxe výhodou analytické schopnosti logické myšlení a samostatnost v řešení problémů schopnost týmové spolupráce dobrou znalost MS Office znalost AJ Nabízíme zajímavou práci u renomované společnosti s dlouholetou tradicí perspektivu osobního rozvoje a profesního růstu systém zaměstnaneckých výhod nástup možný od 1.9.2011 místo práce – Horní Moštěnice práce vhodná i pro absolventy Náplň práce vedení účetnictví dceřinné společnosti zadávání tuzemských a zahraničních faktur spolupráce s hlavní účetní a ekonomem společnosti Kontakt: na výše uvedené adrese
plat: 15000- 18000 Kč
Náplň pozice: údržba telekomunikační techniky a datových sítí budování optických sítí a bezdrátových telekomunikačních sítí péče o zákazníky řešení požadavků zákazníků. Požadujeme: SŠ nejlépe elektro nebo telekomunikace znalost telekomunikační techniky technologií bezdrátových sítí umění jednat s klientem manuální zručnost a preciznost samostatnost zodpovědnost trpělivost zájem o práci v oboru řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: zajímavé finanční ohodocení dobré pracovní podmínky práci v mladém kolektivu přístup ke špičkovým technologiím zaměstnanecké výhody
plat: 15000 Kč
VEDOUCÍ ÚSEKU PŘÍMÉ PÉČE VŠ vzdělání případně SŠ vzdělání s praxí v sociální oblasti nejlépe přímo na úseku přímé péče Požadavky: 1. Zkušenosti v práci s klienty s mentálním postižením výhodou 2. Zkušenosti v řízení kolektivu schopnost přizpůsobit se zvýšenému pracovnímu nasazení 3. Znalost zákona o sociálních službách znalost standardů kvality sociálních služeb 4. Uživatelská znalost PC (M Office) 5. Vypracovaná koncepce činnosti úseku v rozsahu 2 4 stran textu Kontakt: zaslat přihlášku s životopisem 1. Přihlášku s uvedením osobních údajů (jméno příjmení titul datum narození bydliště telefonní případně emailový kontakt) 2. Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech 3. Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání 4. Koncepci úseku Přihlášky prosím zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami k rukám ředitelky Domova Na zámečku Rokytnice p. o. č. p. 1 Rokytnice PSČ 751 04. Obálku označte slovy : Výběrové řízení
plat: 11570- 17400 Kč
Požadavky: praxe 1 rok trestní bezúhonnost. Informace na adrese pracoviště Po Pá v době 8:00 15:00.
plat: 13000 Kč
Požadavky : zdravotní průkaz. Pracovní době od 5:00 14:00 9:00 15:00.
plat: 8000 Kč
Jízdy Moravskoslezský Olomoucký a Zlínský kraj. Jízdy na automobilech Mercedes a DAF. Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení pracovní smlouvy. Informace: Michal Jančo tel: 725 810 587 e mail: michal.janco@mdlogistika.cz.
plat: 20000- 22000 Kč
Požadavky: technické myšlení samostatnost zručnost pečlivost. životopisy zasílat e mailem nebo na adresu pracoviště.
plat: 9600 Kč
Informace po telefonické domluvě p. Josef Günter 77 720 103.
Pracoviště Osek nad Bečvou Požadavky: Technické myšlení umět číst ve výkresech práce na PC Word Excel internet Outlook Klaes výhodou cizí jazyk AJ NJ výhodou zodpovědnost umět se rozhodnout komunikativnost ochota práce přesčas ochota jezdit služebně mimo Osek nad Bečvou ochota učit se novým věcem zvládat práci pod tlakem. Zaměstnavatel nabízí: podporu v zaškolování stabilní zázemí práci na dlouhou dobu pravidelnou pracovní dobu ocenění dobré práce příjemné pracovní prostředí. Strukturované životopisy zasílejte e mailem na i.bouchalova@albo.cz nebo na adresu: Albo stolařství Osek nad Bečvou 95 tel. 581 793 091.
Na ZŠ a MŠ Potštát jsou dvě volná pracovní místa pozice učitel 2. stupně žádaná kvalifikace M F Aj. Plný úvazek plat dle tabulek podle délky praxe. Nástup 1.9.2011. Zájem především o kvalifikované zájemce. Kontakt : mobil: 733458736 tel.č.: 581624250 e mail:zspotstat@razdva.cz
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>