Náplň práce: Zajišťování technického provozu a údržby telekomunikačních a radiokomunikačních zařízení a sítí Odstraňování poruch Instalace telekomunikačních zařízení Komunikace se zákazníky řešení stížností a jejich vyřizování. Osobnostní požadavky: analytické a logické myšlení praktické myšlení vysoké pracovní nasazení řidičský průkaz skupiny B.
plat: 13000 Kč
SPRÁVCE POČÍTAČOVÉ SÍTĚ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ přímo na adrese společnosti dne 7.1.2011 v 9 00 hod. nutno předem zaslat strukturovaný životopis s fotografií v TERMÍNU do 6.1.2011 SŠ vzdělání s maturitou místo vhodné i pro absol.bez praxe velmi dobrá znalost práce na PC údržba a správa počítačové sítě v organizaci
plat: 17000 Kč
ŘIDIČ AUTOJEŘÁBU Požadováno: vzdělání vyučen v případě nevyučení praxe; ŘP sk. C průkaz profesní způsobilosti praxe min. 1 rok průkaz jeřábníka na autojeřáb. Bližší informace denně na výše uvedené adrese firmy kontakt: pí Krejčířová tel. 581 781 207 e mail: h.krejcirova@toposprefa.cz .
ÚČETNÍ MZDOVÝ Á SŠ vzdělání s maturitou praxe v oboru 5 let zástup za rodičovskou dovolenou nástup v průběhu II. čtvrteltí 2011 znalost práce na PC MS Office (Word Excel Internet Outlook prac.náplň: kompletní zpracování mezd a platů výpočet hrubých mezd náhrady mezd pojistného a zdravotní pojištění soc.zabezpečení daň z příjmu zpracovávání evidenčních listů roční zúčtování daní výpočet srážek zpracování sestav a statistik poradenská činnost v oblasti personalistiky pro klienty PÍSEMNÉ nabídky včetně motivačního dopisu a životopisu zasílat na adresu: a.hoffejova@scholaservis.cz
plat: 15000 Kč
Nutná trestní bezúhonnost znalost obsluhy bowlingu výhodou. Informace denně v Restauraci u zámecké zahrady (Bratrská 586 Lipník nad Bečvou).
plat: 9800 Kč
ŘIDIČ nákladního automobilu pro rozvoz masa dvousměnný provoz noční a ranní ŘP C profesní průkaz 2 roky praxe inf.denně ve firmě nebo tel. p.Koláček 775 735 026
DETEKTIV v obchodě pro pracoviště v Přerově požadovaný stupeň vzdělání: vyuč. čistý trestní rejstřík 12 hodinové směny včetně So a Ne dle otevírací doby v supermarketech první měsíc zaměstnavatel uzavře s pracovníkem dohodu o provedení práce a pak následuje pracovní smlouva na žádost zaměstnavatele inf. JEN telefonicky pí Hilscherová 607 494 399
plat: 9000- 13000 Kč
RECEPČNÍ SŠ vzdělání s maturitou komunikativní znalost AJ příjemné vystupování trestní bezúhonnost inf.denně na adrese: Pivovar ZUBR a.s. Komenského 35 Přerov tel. p. Posselt 775 077 999
plat: 10000 Kč
Prodavač ka obslužných lahůdek Prodavač ka do pekárny Očekáváme aktivní přístup k práci časovou flexibilitu a bezúhonnost. Pro vedoucí pozici zkušenosti s vedením kolektivu a praxi v oboru. Nabízíme práci v dynamickém a cílevědomém kolektivu s možností profesního růstu v rámci velké společnosti. Garantujeme smlouvu na dobu neurčitou nadstandardní příplatky za práci v noci po odpracovaném roce týden dovolené navíc a další sociální výhody. Pokud Vás tento inzerát oslovil dostavte se prosím každý všední den od 9:00 do 15:00 hod. do prodejny Kaufland ČR v.o.s. Družstevní ul. Hranice. Kontaktujte nás i na adrese: Kaufland ČR v.o.s. personální úsek Pod Višňovkou 25 140 00 Praha 4 nebo na e mail: personal@kaufland.cz.
poradce pro účetnické programy na obecních a městských úřadech (instalace zaškolení obsluhy) vítána znalost účetní agendy nutná znalost obsluhy PC nutný řidič B (práce na městských a obecních úřadech střední Moravy)
plat: 10000- 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>