inzerce dětské potřeby

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

ROZPOČTÁŘ Náplň práce: příprava obchodní technické části nabídky příprava rozpočtů a kalkulací kompletace nabídek případně zpracování připomínek k nabídce komunikace se subdodavateli kontrola nabídek jednotlivých subdodavatelů příprava smluv se subdodavateli tvorba Hmg ve fázi přípravy příprava plánu výroby příprava objednávek na dodávky materiálů hlídání průběžného čerpání nákladů a výnosů kontrola termínu dle SOD zpracování dodatků ke smlouvě příprava potřebné dokumentace k odevzdání díla zpracování Hv díla po jeho ukončení. Požadujeme: SŠ VŠ ekonomického nebo stavebního zaměření výborná úroveň Microsoft Office Word a Excel řidičský průkaz skupiny B schopnost analytického myšlení podmínkou osobnost se smyslem pro zodpovědnost týmový hráč flexibilní a komunikativní osobnost ochota doložit reference znalost programu Kross velkou výhodou Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr školení a firemní vzdělávání termín nástupu možný 1.8. 2011 práce vhodná i pro absolventy. V případě Vašeho zájmu zasílejte profesní životopisy na email jakubikova@demstavgroup.cz . Všem zájemcům pošleme vyrozumění. Uchazeči splňující požadavky na obsazení pracovní pozice budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 13000- 15000 Kč
Datum nástupu: 01.08.2011

Firma: DEMSTAV group, s.r.o.
Ulice: U Kostelíčka 1981
Obec: Hranice
Kontaktní telefon: +420 581 604 989,725 394 300
Kontaktní e-mail:jakubikova@demstavgroup.cz
Kontaktní osoba Petra Jakubíková
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.