Náplň práce: provádění vrtařských prací vystružování vrtání prací na závitořezu broušení naplocho broušení nástrojů evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce Zaměstnavatel požaduje: SOU s výučním listem (nejlépe obráběč kovů) praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok orientaci ve výkresové dokumentaci technické myšlení Zaměstnavatel nabízí: 25 dní dovolené závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele odpovídající finanční ohodnocení vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti Kontakt: Meopta optika s.r.o. Dita Šlanhofová Kabelíkova 2682 1 750 02 Přerov Česká republika tel.: 739 244 553
plat: 14000- 15000 Kč
Zaměstnavatel požaduje: 5 let praxe v prodeji ERP systémů výborné komunikační a prezentační dovednosti umění jednat se zákazníkem orientaci na výsledek vysoké pracovní nasazení a vlastní kreativitu řidičský průkaz sk. B. komunikativnost samostatnost flexibilitu kreativitu organizační schopnosti iniciativu schopnost učit se novým věcem týmovou spolupráci zodpovědnost. Kontakt: zaslat životopis na e mail:personalni@karatsoftware.cz.
plat: 18000 Kč
Požadujeme: vzdělání SŠ (vhodné i pro absolventy) základní orientace ve vínu sommelierský kurz výhodou pečlivost zodpovědný a pozitivní přístup spolehlivost motivaci pro práci s lidmi proaktivní přístup schopnost jednat s lidmi kultivovaný projev profesionální vystupování časová flexibilita pokročilá znalost práce s PC komunikační a organizační schopnosti samostatnost příjemné a profesionální jednání reprezentativní vystupování. Nabízíme: práci v pracovním poměru na dobu neurčitou v příjemném pracovním kolektivu zajímavou samostatnou různorodou a odpovědnou práci v prostředí rodinné společnosti perspektivu dlouhodobé spolupráce možnost organizovat a pořádat degustace a vinné veletrhy motivující finanční ohodnocení a finanční bonusy z tržeb nástup možný ihned. Vaše strukturované CV zasílejte spolu s fotografií a motivačním dopisem na e mailovou adresu:hanackavinoteka@gmail.com
plat: 9000 Kč
Nástup ihned požadujeme: vzdělání v oboru elektro nebo MaR MS Office AutoCad MS Project IS SAP vyhl. 50 78 §6a §10; samostatnost zodpovědnost pečlivost. Vítána autorizace praxe v investiční výstavbě řízení staveb a projektování MaR.
plat: 25000- 30000 Kč
Uchazeč ka se dostaví na adresu: Montáže Přerov a.s. personální odbor ul.9.května Přerov v pondělí středu od 8 15:30 h. Zaměstnavatel požaduje: SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření praxe vítána není podmínkou dobrou znalost angličtiny příp. němčiny francouzštiny dobré organizační schopnosti základní orientaci v technice a strojní výrobě předpokládá krátkodobé i dlouhodobé pobyty v zahraničí. Popis pracovního místa: zpracování technologických postupů organizace a řízení obchodní zakázky zpracování obchodních smluv.
plat: 15000- 25000 Kč
Pracoviště Přerov. Zaměstnavatel požaduje: vyučení v oboru praxi na karuselu SK točný průměr 2 5 5 m podmínkou orientaci ve výkresové dokumentaci vazačský a jeřábnický průkaz výhodou samostatnost. Popis pracovního místa: soustružení povrchů čel čelních vybrání děr v přesnosti IT 7. Možnost zabezpečení ubytování.Kontakt: v případě splňování požadavků na pozici zaslat CV na adresu Kaplanova č.p. 2836 2a 767 01 Kroměříž nebo na e mail: zdenek@kmkonsult.cz nebo se dostavit na adresu Kaplanova č.p. 2836 2a 767 01 Kroměříž (doklad o vzdělání s sebou) Kontakt + 420 777 776 355 Zdeněk Večerka.
plat: 17500 Kč
Zaměstnavatel požaduje vyučení v oboru elektro ŘP sk. B výhodou práce na PC manuální zručnost. Uchazeč si musí předem dohodnout schůzku na tel. č. 581 220 259 nebo 603 180 112.
plat: 8000 Kč
Požadujeme výuční list nebo ÚSO s maturitou v oboru elektro praxe elektro nebo měřenía regulace nutná prokázaná znalost vyhl. 50 §6 základy anglického jazyka. Popis prac. místa: opravy a kontrola zařízení měření a regulace zapojování rozvaděčů montáže zařízení řízených automaty s PC kalibrace práce s dokumentací a PC. KONTAKT: nabídky se životopisem zasílat na e mail: alena.okacova@precheza.cz
plat: 15000 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou. Zaměstnavatel požaduje: znalost programovacího jazyka C# a AJ. Písemné nabídky + profesní životopis zasílat na adresu firmy nebo na e mail: info@construsoft.cz.
plat: 20000- 25000 Kč
SECOND HAND. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Zaměstnavatel požaduje: ÚSO s maturitou (ekonom. obchodní výhodou) min. 2 roky praxe v maloobchodě schopnost prodat komunikativní a rozhodovací schopnosti organizační schopnosti trestní bezúhonnost orientaci v módě kladný vztah k módě. Pracovní náplň: odpovědnost za chod prodejny vedení týmu prodavaček spolupráce s regionálním manažerem. Nutno zaslat životopis na e mail: kariera@unimoda.cz.
plat: 12000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>