SÍTOTISKAŘ Náplň práce: Zhotovovat šablony a provádět potisk metodou sítotisku a tampoprintu Míchání dvou složkových barev. Provádění drobných prací v chemické laboratoři Požadujeme: SŠ manuální zručnost technické uvažování jednosměnný provoz výborný zrak Nabízíme: 25 dní dovolené závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele odpovídající finanční ohodnocení vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti kontakt: úřední hodiny personálního odd.firmy: Út a Čt od 13 15 hod. pí Šlanhofová Dita 739 244 553 žádosti o místo zasílejte pouze elektronickou formou přes www.meopta.jobs.cz nebo je možno podat žádost o místo také prostřednictvím PC terminálu umístěného v prostorách personálního úseku fy Meopta optika s.r.o
plat: 12000- 13000 Kč
TECHNICKÝ NÁKUPČÍ VŠ technického zaměření (strojní elektro apod.) případně SŠ a relevantní praxe PRAXE min.2 roky na pozici v nákupu nejlépe ve výrobní společnosti (strojírenství elektronika optika apod.) znalosti prosesů v oblasti nákupu výhodou zkušenosti ve vyjednávání s dodavateli s přímým vyhledáváním a hodnocením dodavatelů velmi dobrá znalost AJ zkušenosti práce s PC (MS Office) ERP systémem zkušenosti s projektovým řízením zákaznicky orientovaná osoba velmi dobré prezentační dovednosti PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu zasílat na e mail: kariera@olympus oste.com
plat: 25000- 30000 Kč
ŠIČKA ŠVADLENA vyuč. v oboru praxe min. 2 roky pečlivost zručnost na žádost zaměstnavatele nutno předem tel. dojednat shůzku p.Poulíček 581 223 130
plat: 9000 Kč
KONSTRUKTÉR KA SŠ VŠ vzdělání stroj.zaměření znalost AutoCAD ProEngineer nebo Inventor znalost AJ na komunikativní úrovni ŘP B služební cesty do zahraničí odpovědnost vysoké pracovní nasazení PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu v češtině a angličtině zasílat na e mail: personalni@pspeng.cz
plat: 20000 Kč
TECHNOLOG PRO RUČNÍ PROFESE SŠ VŠ vzdělání tech.zaměření praxe v oboru výhodou znalost NJ AJ znalost MS Office ŘP B technické myšlení základní znalosti systému jakosti zodpovědnost samostatnost náplň práce: odpovědnost za řízení technolog.procesů a zavádění racionalizačních opatření zprac.technolog. postupů včetně norem času tvorba návodů na obsluhu strojů a technolog. zařízení a pracovních postupů zpracování podkladů k poptávce a kalkulace analýza neshodné výroby a příprava nápravných opatření apod. PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu zasílat na e mail: personalni@pspeng.cz
plat: 18000 Kč
Požadavky: vyučení nebo SŠ vzdělání znalost práce na PC znalost norem ISI TS 16949 samostatné rozhodování kreativita trestní bezúhonnost praxe v oboru vítána. Informace p. Marek Valenta tel: 581 726 263 581 726 230 e mail: marek.valenta@metalplast.cz nebo Jana Jakubcová tel: 581 726 212 e mail: jana.jakubcova@metalplast.cz.
plat: 12000 Kč
Obchodní referent i absolvent bez praxe znalost práce na PC komunikace se zákazníky vyřizování objednávek vystavování faktur kontakt::životopisy zasílat na mail: prerov@nejcinabytek.cz
Prodavač servisman Požadujeme: manuální zručnost (servis sportovního hardwaru kola lyže…) znalost sortimentu (sportovní vybavení) znalost servisu sportovního hardwaru velkou výhodou! praxe v maloobchodní činnosti výhodou příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti schopnost jednat se zákazníky (pracovní doba: krátký dlouhý týden) Nabízíme: práci v moderní a dynamické společnosti zaměstnanecké benefity 12 14 volných dnů v měsíci (pracovní doba: krátký dlouhý týden) V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy (ve formátu .doc .xls nebo .pdf) na e mail prerov@sportisimo.cz a připište heslo : SERVISMAN Přerov
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ vhodné pro ženy vyučen nejlépe v oboru i absolvent ka bez praxe zdravotní průkaz pracovní doba: krátký a dlouhý týden Kontakt: na žádost zaměstnavatele předem domluvit na tel. 604 269 044
plat: 8000 Kč
SKLADNÍK praxe 1 rok na pozici skladníka základní znalost práce na PC znalost skladového SW výhodou zodpovědnost schopnost pracovat pod tlakem fyzicky náročná práce flexibilita iniciativní přístup Prac. náplň::příjem skladování a výdej zboží a materiálu vedení skladové evidence sběr skladových informací a jejich předávání do počítače manipulace s VZV Písemné nabídky včetně profesního životopisu posílejte na adresu: Gambro Czech Republic s.r.o. personální oddělení Kabelíkova 1 750 02 Přerov nebo el. poštou na e mail: martina.svobodova@gambro.com
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>