Kuchař ka na přípravu pizzy. Pracovní turnusová (10 00 22 00 hodin). Zaměstnavatel přijme jen vyučené v oboru i bez praxe. Schůzku nutno domluvit tel!!
plat: 12000 Kč
Vedoucí projektu POŽADUJEME: VŠ SŠ vzdělání strojírenské komunikativní znalost německého jazyka anglický jazyk výhodou schopnost vedení týmu a organizační schopnosti orientaci ve výkresové dokumentaci odolnost vůči stresu praxe na obdobné pozici NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE: organizace výrobního střediska vedení projektů kalkulace komunikace se zákazníkem NABÍZÍME: práci ve stabilní zahraniční firmě příjemné pracovní prostředí možnost podílet se na vývoji nových produktům a široké možnosti dalšího vzdělávání Pokud hledáte novou profesní výzvu náročné úkoly v dynamicky se rozvíjející a úspěšné firmě a naše nabídka Vás oslovila zašlete nám Váš strukturovaný životopis s možným termínem nástupu a představou Vašeho ohodnocení na e mail dagmar.pecarova@ssi schaefer.cz
plat: 25000- 35000 Kč
Soustružník frézař Zaměstnavatel přijme i zaučené s praxí. Pracovní doba na jednu směnu (6 00 14 30 hodin)
plat: 10000- 14000 Kč
Náplň práce: sázení stromků chemický postřik dřevin a následné vyžínání trávy křovinořezem. Práce po celé ČR. Dopravu a ubytování zajišťuje zaměstnavatel. Odjezdy za prací z Hranic. Schůzku nutno dojednat tel. Volat po 15 00 hodině.
plat: 8500- 15000 Kč
Omítkář fasádník Pracovní doba na jednu směnu (6 30 15 00 hodin) Práce na montáži dřevostaveb.
plat: 15000- 20000 Kč
Arcidiecézní charita Olomouc vypisuje výběrové řízení na funkci: ŘEDITEL ŘEDITELKA CHARITY HRANICE Základní požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání morální a občanská bezúhonnost základní orientace v právních předpisech nutných k řízení organizace (personalistika účetnictví hospodaření s majetkem …) základní orientace v oblasti problematiky zdravotnictví sociálních věcí a humanitární pomoci osobní zakotvení v křesťanských principech a hodnotách a ochota pracovat a řídit organizaci v duchu těchto hodnot ochota vzdělávat se řidičský průkaz skupiny "B" znalosti práce na PC a ovládání kancelářského software (MS Office e maily internet) Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady: kreativita sociální cítění komunikativnost spolehlivost organizační schopnosti flexibilita zodpovědnost řídící schopnosti schopnost týmové spolupráce odolnost vůči stresu loajalita Doporučené znalosti nebo přílohy: znalost některého ze světových jazyků (AJ NJ vhodný je i RJ) reference bývalých zaměstnavatelů nebo důvěryhodných osob (institucí) Povinné přílohy: ručně psaný motivační dopis strukturovaný životopis ve kterém budou kromě osobních údajů uvedeny také údaje o dosavadních zaměstnáních příp. jiných pro tuto funkci významných činnostech stručný popis dosažených zkušeností a odborných stáží nebo praxí stručná vlastní představa o řízení Charity Hranice osobní hlavní priority a základní představa o budoucí koncepci rozvoje fotokopie dokumentů o dosaženém vzdělání výpis z rejstříku trestů Kompletní přihlášky v zalepené obálce a označené nápisem: "Výběrové řízení Hranice" musí být doručeny nejpozději do pondělí 11.4.2011 do 15.00 hodin na adresu: Arcidiecézní charita Olomouc Křížkovského 6 772 00 Olomouc (tel.: 585 229 380 e mail: info@acho.charita.cz). Arcidiecézní charita Olomouc si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení v jeho průběhu bez udání důvodu případně nevybrat žádného uchazeče. Další informace lze získat na uvedené adrese Arcidiecézní charity Olomouc.
plat: 20000 Kč
Administrativní pracovník asistent ka dopravy. Náplň práce: evidence pošty účtování bankovních výpisů fakturace zpracovávání podkladů pro fakturaci.... Požadavky: SŠ s maturitou ekonomického směru znalost podvojného účetnictví práce s počítačem Word Excel Outlook Datová schánka. Pečlivost ochota učit se novým věcem samostatnost zodpovědnost řidičský průkaz skubiny B Místo výkonu práce: Obec Milenov Jednosměnný provoz Plný úvazek Plat od: 11.000 Kč Nástup možný ihned Kontakt: info@sluzbysvarc.cz www.sluzbysvarc.cz
plat: 11000 Kč
SOCIÁLNÍ PRACOVNICE PRACOVNÍK VOŠ VŠ vzdělání se sociálním zaměřením a odborná způsobilost podle zákona č. 108 2006 místo vhodné i pro absol.bez praxe znalost práce na PC (Word Excel) výhodou znalost programu Cygnus organizační dovednosti schopnost týmové a metodické práce výhodu praktická znalost v oblasti tvorby individuálních plánů PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu zasílat na mailovou adresu: pam@domovrokytnice.cz uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru
plat: 14780 Kč
RECEPČNÍ práce v Německu Stuttgart práce recepční+úklid komunikativní znalost NJ a částečná znalost AJ znalost práce na PC turnusové služby na žádost zaměstnavatele PÍSEMNÉ nabídky včetně životopisu zasílat na e mail: simovag@acr bohemia.cz
plat: 10000- 30000 Kč
PRACOVNÍK ÚDRŽBY volné pracovní místo vyhrazeno JEN pro osoby zdravotně znevýhodněné ZKRÁCENÝ prac. úvazek na 3 hod. denně základní znalost práce na PC manuální zručnost komunikativnost spolehlivost trestní bezúhonnost na žádost zaměstnavatele nutno předem tel.domluvit schůzku p.Pliska 777 813 500
plat: 4000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>