Úkoly údržbář: opravy a údržba vyfukovacích a vstřikovacích lisů a robotů přestavba lisů výměna forem zjišťování a odstraňování poruch. Úkoly seřizovač: seřizování vyf. a vstřik. lisů a robotů nastavování parametrů zjišťování a odstraňování poruch zodpovědnost za kvalitu vyráběných plastových dílů. Požadavky: min. vyučen ve strojírenském oboru schopnost čtení tech. výkresů znalost pneumatiky a hydrauliky (údržbář) praxe v mech. údržbě nebo z pozice seřizovače v oboru zpracování plastů alespoň částečná znalost NJ nebo AJ výhodou. K základní mzdě prémie až 3 000 Kč podle výsledků práce.
plat: 20000 Kč
Konkurzní řízení. Termín podání přihlášek: 16.3.2012. Uchazeč ka podá písemnou přihlášku včetně požadovaných dokladů na podatelně Obecního úřadu ve Výklekách po st: 8 17 (polední přestávka 12:30 13 h) nebo poštou na adresu Obecní úřad Výkleky Výkleky 72 751 25 Veselíčko v zalepené obálce opatřené nápisem "Neotvírat konkurz". Předpoklady pro výkon funkce a obsahové náležitosti přihlášky jsou přístupné na www.vykleky.cz.
Uchazeč ka se dostaví dle tel. domluvy na tel. čísle 581 215 591 nebo 603 818 222 s paní Vitoslavskou na adresu zaměstnavatele příp. zašle CV na e mail: info@mprofis.cz. Pracovní náplň: Člen zásahové skupiny obsluha PCO výjezdy k narušeným objektům. Požadavky: ŘP b aktivní uživatelská znalost PC. čistý trestní rejstřík dobrý zdravotní stav příjemné vystupování schopnost rychlého rozhodování. Nejedná se o práci strážného v supermarketu nebo nočního hlídače či vrátného.
plat: 11000- 12000 Kč
Požadované vzdělání základní příp. vyučení. Délka praxe: 1 rok. Výběrové řízení se uskuteční dne 03.02.2012 v 09:00 h v budově KONTAKTNÍHO PRACOVIŠTĚ PŘEROV ÚP ČR krajská pobočka v Olomouci Žerotínovo nám. 168 21 1. poschodí. Pracovní náplň: zpracování elektroodpadu.
plat: 10000 Kč
Náplň práce: instalace a konfigurace stanic a serverů na platformě Windows instalace a správa sítě zaškolování zaměstnanců výkon správy sítě u zákazníků. Požadavky: SŠ vzdělání zaměření na IT znalost IT systémů výborná orientace v MS Office Windows znalost systémů SW HW znalost anglického jazyka řidičský průkaz sk. B. schopnost jednání s lidmi důraznost zodpovědnost spolehlivost důslednost časová flexibilita. Nabízíme: zajímavé a náročné zaměstnání v dobře prosperující společnosti působící v dynamicky se rozvíjejícím oboru; přátelské prostředí; motivující ohodnocení a řadu dalších výhod; možnost dalšího profesního a osobního rozvoje.
Praxi nepožadujeme pracovní doba je 8 hodin. Pracovní smlouvu lze uzavřít na dobu určitou i neurčitou
plat: 11000 Kč
Profese: vrátný á Směnnost: 12 ti hodinové směny ranní a noční zástupy za nemocenské a dovolené Platové podmínky: 8.000 Kč + příplatky + odměny Základní požadavky: vyučen a i základní vzdělání přiměřený zdravotní stav (vhodné i pro OZP uchazeč musí být schopen uvedené práce) čistý rejstřík trestů Rádi bychom takováto místa nabídli především uchazeči který je OZP ale mohl by takovouto činnost vykonávat.
plat: 8000- 10000 Kč
Zaměstnavatel požaduje: nutné strojírenské vzdělání a praxe v oboru. Pracovní doba na jednu směnu (6 00 14 30 hodin)
plat: 12000- 20000 Kč
Přijmeme pracovnici na pozici faktuace a asistentka vedení. Náplní práce bude příjem a vydávání faktur a administrativa s tím spojená ostatní administrativa v kanceláři. Pozice výhradně pro absolventy střední školy ekonomického zaměření znalost v programu POHODA podmínkou!!! Zájemci pište VÝHRADNĚ na uvedený e mail: administrativa0@centrum.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
plat: 10000- 15000 Kč
Požadavky: RP sk. B zručnost schopnost menších oprav. Nutno předem dojednat schůzku telefonicky p. Pokorný tel: 736 245 403.
plat: 16000- 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>