SKLADNÍK MANIPULAČNÍ DĚLNÍK praxe min. 5 let průkaz řidiče VZV vítán prac. poměr na dobu určitou ws možností prodloužení Kontakt: předem domluvit tel. schůzku pan Frecer vedoucí výroby tel. 581 706 085 nebo 724 287 842
plat: 10000- 11000 Kč
PROVOZNÍ ELEKTROMONTÉR NN VN praxe min.3 roky vyhl. 50 78 §6 prac. doba : po pá 6 14:30h Kontakt: na žádost zaměstnavatele předem tel.dojednat schůzku s p.Raabem 603 580 343
plat: 15000 Kč
Požadavky zaměstnavatele:: středoškolské vzdělání s maturitou vysokoškolské (ekonomické zaměření výhodou nikoliv podmínkou) komunikativnost práce s PC chuť pracovat a cílevědomost. Jedná se zkrácený pracovní úvazek
plat: 6000- 7000 Kč
Pozice vhodná pro absolventy. Požadujeme:SŠ VŠ technického směru znalost práce na PC (Word Excel) znalost 2D kreslení (AutoCAD) orientace v tech. dokumentech. Výhodou nikoliv podmínkou znalost 3D modelování (Solid Edge nebo Autodesk Inventor) a znalost NJ nebo AJ. Ochota učit se novým věcem. Náplň práce: Tvorba výrobní dokumentace v souladu s technickými požadavky spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti. Nabízíme: práce na zajímavých projektech možnost podílet se na vývoji nových produktů přátelské pracovní prostředí zázemí stabilní české společnosti. Možnost zaměstnání na dobu neurčitou. Písemné nabídky zasílejte na kontaktní adresu. Vybrané uchazeče pozveme na pohovor.
plat: 12000 Kč
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ UMÝVAČ KA Prac.poměr: dohoda o pracovní činnosti pracovní doba: dle dohody mzda: 50 Kč hod. Kontakt: na uvedené adrese denně 8 15 h
plat: 8500 Kč
požadujeme: platné oprávnění k řízení VZV řidičské oprávnění sk. B praxe vítána
plat: 12600 Kč
SPOLEČNOST MB DOMUS SE HRANICE HLEDÁ: ABSOLVENTKY ABSOLVENTY SŠ A VŠ S NÁBYTKÁŘSKÝM ZAMĚŘENÍM Za účelem obsazení obchodně technických funkcí ve společnosti. Místa výkonu práce: Starý Jičín Hranice Milenov u Hranic Kontakt: MB DOMUS SE Družstevní 402 753 01 Hranice; tel.: 581 698 898 fax: 581 698 899 e mail: janickova@mbdomus.cz
plat: 15000- 25000 Kč
Náplň práce: rozvoz výrobků a nákup materiálu. Požadavky zaměstnavatele: nutný čistý trestní rejstřík. řidičský průkaz skupiny "B". Pracovní úvazek zkrácený od 8 00 do 12 00 hodin.
plat: 7000 Kč
Činnost: provádění a zajišťování nákupu zboží jednání se zákazníky příprava podkladů pro uzavírání objednávek obchodních smluv provádění průzkumu trhu regulace skladových zásob příjem a řešení reklamací vedení příslušné dokumentace. Požadavky: komunikační a obchodní dovednosti rozhodnost samostatnost flexibilita dobrá znalost práce s počítačem internet MS Office řidičský průkaz sk. B znalost anglického jazyka je výhodou. Vzdělání: středoškolské (ekonomika a podnikání není podmínkou) Mzdové podmínky: 12.700 + OH + prémie (% z nových zákazníků)
plat: 12700 Kč
obchodní asistent ka Popis: obchodní firma z Hranic hledá člověka s obchodním talentem pro prodej a nabízení zboží a administrativní práce. Požadavky: zkušenosti s obchodováním (samostatnost) komunikativnost výřečnost obchodní talent perfektní znalost práce s internetem (vyhledávání) a PC AJ (komunikativně!!) řidičský průzkaz sk. B (aktivní řidič). Profesní životopisy zasílejte na e mail: info@cafemajada.eu Plat: cca 6000 Kč (dle úvazku) Úvazek: částečný (4 nebo 6 hodin). Místo výkonu práce: Hranice
plat: 6000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 další >>