2 místa také v Uh.Hradišti obsluha hostů příjem plateb obsluha při akcích možnost Dohody o provedení práce možnost prodloužení prac. poměru telef. domluva předem (informace též p. Vališ)
plat: 10000- 12000 Kč
nabídka práce
Blízkost bydliště výhodou.
plat: 14000 Kč
Požadujeme: praxi 3 roky v oboru elektro vzdělání vítáno.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku (chodit do práce střízlivý)
plat: 16000 Kč
Jedná se o pomocné práce na dílně údržba areálu firmy. Nutný svářečský průkaz (řezání autogenem) řidičský průkaz sk. C.
nabídka práce
Požadujeme: svářečský průkaz (CO2 TIG elektrický oblouk)
plat: 23000 Kč
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových Územní pracoviště Brno přijme právníka právničku do odboru Hospodaření s majetkem státu odd. Hospodaření s majetkem v účetnictví Požadavky: " VŠ vzdělání právního směru v magisterském programu " státní občanství ČR " samostatnost spolehlivost komunikační schopnost pečlivost " znalost práce s PC (Word Excel Internet Outlook ASPI) " občanská a morální bezúhonnost Vhodné i pro absolventy Charakteristika: " komplexní správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů právně a věcně složitých forem jeho nabývání pronájmu zastavování prodeje a jiných forem dispozice Platové zařazení podle nařízení vlády č. 564 2006 Sb. příloha č. 2 Platová třída :10 plat dle praxe od 16 000 Kč až 23 200 Kč Předpokládaný nástup: dohodou Pracoviště: Brno Písemné nabídky se strukturovaným životopisem s podrobným popisem praxe zasílejte do 30. 6. 2012 včetně na adresu: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových Územní pracoviště Brno samostatné oddělení Personální Příkop 11 604 47 Brno nebo e mail: radomira.ondraskova@uzsvm.cz
plat: 15000 Kč
Odpovídající vzdělání na úrovni aktuálních poznatků v oboru; minimálně cca 5 let praxe v oblasti HR managementu z toho 2 roky na vedoucí pozici (i projektové); strategické HR myšlení; schopnost tvořit HR koncepce; schopnost účinně pracovat s lidmi; schopnost nadhledu vize samostatnost vysokou míru odpovědnosti touhu na sobě pracovat; Náplň: Základní orientace v legislativních kontextech personální práce; personální strategie firmy; systematické vyhledávání výběr a přijímání nových zaměstnanců; budování systému vzdělávání zaměstnanců včetně manažerů; systém mobility a multiprofesionality zaměstnanců; řízení dočasných personálních zdrojů; systém hodnocení motivace benefitů a zaměstnaneckých služeb; systém rozvoje klíčových lidí; projekt transformace firemní kultury (běží); systém a nástroje interní komunikace.
plat: 50000 Kč
Administrativní pracovník obchodní asistent. Jená se o obchodní firmu se strojírenským zařízením. Požadavky znalost alespoň jednoho cizího jazyka slovem i písmem AJ NJ FJ. Řidičský průkaz sk. B Strukturovaný životopis zaslat e mailem na: filip@comprex cz.cz Další požadavky: flexibilita příjemné vystupování a jednání. Po doručení strukturovaného životopisu e mailem bude sjednána osobní schůzka.
Náplň práce: návrhy propagačních tiskovin katalogů produktových listů apod. návrhy a realizace kampaní pro zákazníky tvorba elektronických prezentací fotomontáže retuše spolupráce a komunikace s marketingovými specialisty spolupráce s externími agenturami. Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky znalost grafických programů (Corel X5 InDesign CS5 Photoshop CS5) znalost grafických technologií a trendů AJ výhodou. Znalost tvorby internetových stránek velkou výhodou: správa tvorba a aktualizace webových stránek dobrá znalost a orientace v prostředí internetu v mobilních grafických technologiích a trendech (HTML XHTML Flash) návrhy newsletterů a bannerů částečná znalost problematiky SEO a SEM (link building page ranks). Nabízíme: práci na HPP ve stabilní společnosti zajímavou a kreativní práci zajímavé finanční ohodnocení stravenky příjemné pracovní prostředí. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením praxe vzdělání a zkušeností. Reference z realizovaných projektů dodávat současně s CV.
plat: 25000- 35000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>