inzerce dětské potřeby

Požadujeme praxi min. 3 roky znalost programu wrikrys.
plat: 20000 Kč
Tel. kontakt předem. Požadujeme vyučení v oboru a praxi 2 roky. Plat dle profese.
plat: 18000- 21000 Kč
Praxe výhodou.
plat: 6000 Kč
Přijmeme několik elektromontérů na mezinárodní projekty. Jedná se o elektromontáže elektrických zařízení NN v nově budovaných automatizovaných logistických centrech v zahraničí (USA Velká Británie Německo Brazílie apod.) Předpokládaný nástup 6 7 2012. Nabízíme: * Práci na mezinárodních projektech v atraktivních oblastech světa * Příjemné pracovní prostředí * Nadprůměrný výdělek 18 35tis. měs (+diety) s možností růstu.
plat: 18000- 35000 Kč
Hlavní náplň práce: aktivně vyhledává nové příležitosti zákazníky na svěřeném teritoriu v oboru traumatologie; realizuje přímé obchody získává údaje od zákazníků; reprezentuje firmu a buduje a udržuje dobré vztahy se zákazníky; spolupracuje na tvorbě a realizaci obchodních plánů a forecastů; zabezpečuje prezentace výrobků a technickou podporu zákazníkům; inventarizuje výrobky na osobním kontě a v konsignačních skladech; jedná s odběrateli ve věci pohledávek; spolupracuje a účastní na výstavách a kongresech; připravuje cenové nabídky pro výběrová řízení; Požadujeme: ÚSO nejlépe ekonomika obchod zdravotnictví; praxe v obchodní činnosti min. 2 roky; pracovní zkušenosti v oblasti zdravotnictví; AJ – komunikativní úroveň; znalost práce na PC – MS Office; řidičský průkaz sk. B; samostatnost aktivní přístup flexibilita; profesionální a kultivované vystupování; Nabízíme: zázemí prosperující firmy; zajímavá a pestrá práce; motivující ohodnocení dle dohodnutých ukazatelů; místo výkonu práce: Česká republika;
plat: 35000 Kč
Kontakt: e mail lukaskova@cormen.cz telefon p. Mazánek 777 593 013
plat: 15000 Kč
Požadujeme: bezúhonnost dobrý zdravotní stav komunikativnost slušné vystupování. Strukturovaný životopis zasílat na email nebo bližší info telefonicky.
plat: 9000- 10000 Kč
Spolupráce s lokálním i mezinárodním managementem na personální strategii společnosti. Vedení menšího týmu personálního oddělení. Zodpovědnost za legislativně správné vedení personální agendy a správnost interních personálních procedur a předpisů. Zodpovědnost za plánování výběr a správné zařazení zaměstnanců. Řízení projektů v rámci vzdělávání osobního rozvoje talent managementu performance managementu. Vedení systému odměňování a zaměstnaneckých benefitů. Tvorba HR budgetu a jeho sledování. Podpora firemní kultury společnosti. Reporting lokálnímu i mezinárodnímu managementu. Účast na zahraničních setkáních HR EMEA týmu a spolupráce na personálních projektech Požadujeme: VŠ vzdělání (ideálně oblast personalistiky práva či ekonomického směru) • Praxe v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobní sféře. Prokazatelné výsledky na obdobné pozici podmínkou. Dobrá znalost zákoníku práce a související legislativy. Znalost anglického jazyka slovem i písmem – denní komunikace. Uživatelská znalost PC (MS Office příp. personální systémy). Výborné interpersonální komunikační a prezentační schopnosti. Výborné motivační řídící a organizační schopnosti. Vaše žádosti o zaměstnání společně se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte prosím na e mail adresu: magda.svobodova@teleflex.com.
plat: 25000 Kč
nabídka práce
plat: 12000 Kč
Pracovní náplň: konstrukce dopravníků nebo plnících zařízení v systému VARICAD (obdoba AUTOCAD) dále pak SOLID EDGE; vedlejší činnosti týkající se kompletního vybavení zakázky (objednávky komponentů kooperací sledování výroby průvodní dokumentace účast na montáži). Požadujeme: SŠ nebo VŠ strojní praxe v konstrukci strojů znalost práce ve VARICADU nebo AUTOCADU a MS OFFICE organizační schopnosti hlubší znalost PC ŘP sk. B; znalost svět. jazyka výhodou schopnost programování řídících automatů (PLC) výraznou výhodou!!! Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování. Mzda dle vzdělání praxe a kvality odvedené práce.
plat: 20000- 30000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>