Co od Vás požadujeme? VŠ SŠ vzdělání (nejlépe se zaměřením na marketing); znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem; uvítáme praxi na obdobné pozici; analytické myšlení pečlivost samostatnost koordinační schopnosti; kreativita při řešení problémů vysoké pracovní nasazení komunikační dovednosti; MS Office Word Excel PowerPoint ŘP skupiny B. Náplň práce: Průzkum trhu analýza dat zpracování reportů a statistik. Organizace marketingových akcí (školení semináře veletrhy a výstavy); spolupráce na přípravě ceníků katalogů a propagačních materiálů; spolupráce s produktovými manažery a zákazníky; zpracování evidence a archivace dokumentace; benchmarking (monitoring konkurence a vyhodnocování). Vaše nabídky v podobě profesního životopisu s označením nabízené pozice zašlete na adresu: katerina.vitova@tokoz.cz
plat: 20000- 28000 Kč
A43 18 5 2011 Stavební a provozní zámečník vyučen v oboru 3 roky praxe platný svářečský průkaz CO a el. pálení autogenem ŘP sk. B zdravotní stav bez omezení samostatnost spolehlivost loajalita a časová flexibita. Případné další ohodnocení dle pracovních výsledků. Životopisy zasílejte výhradně na adresu: prace@install.cz. Po posouzení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.
plat: 14000- 20000 Kč
Popis pracovní pozice: Výroba lehčeného PE VYLEN práce u lisu míchání směsí zpracování. Technologický vývoj nových výrobních prostředků. Vývoj nových výrobků. Vzdělání: SŠ s maturitou zaměřená na chemii nebo SŠ či VOŠ zaměřená na strojírenství. Zkušenosti se vstřikovacími stroji na plasty výhodou. Pracovní praxe minimálně 2 roky v jakémkoli oboru práce. Požadujeme: spolehlivost pracovitost a zručnost obětavost a loajalitu. Samostatnost a flexibilitu jak časovou tak i pracovní. Nabízíme: nástupní hrubá mzda: 20000 Kč měs. možnost dalšího vzdělání dle dohody příspěvek na oběd dlouhodobá práce. Životopisy prosím zasílejte na email: krupicka@vylen.cz. Na tuto pozici bude uskutečněno vícelkolové výběrové řízení.
plat: 20000 Kč
Pracovní doba: 16:00 20:00 hodin. Mzda dohodou. Telefonický kontakt předem.
plat: 4000 Kč
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou. Požadavky: oprávnění na VZV bezúhonnost pečlivost samostatnost. Manipulace ve skladu zahradní a lesní techniky (travních sekaček zahradních traktorů křovinořezů motorových a elektrických pil apod.) a náhradních dílů v obsazení vedoucí + 2 skladníci. Hmotná odpovědnost za uskladněné zboží. Výhody: zázemí úspěšné a rozvíjející se firmy samostatnost malý kolektiv spolupracovníků. Životopis a motivační dopis poslat el.poštou na adresu: jiri.fuxa@cetea.cz do 27.5.2011; v případě že nedostatnete do 10 dnů po zaslání životopisu odpověď byl vybrán jiný uchazeč.
plat: 13000 Kč
Směnnost: služby se dají po domluvě upravit.
plat: 12000 Kč
Plat dle příslušných tabulek. Životopisy prosím zasílejte do 30.6.2011.
plat: 14000 Kč
ŘP sk. C+E. Praxe v mezinárodní kamionové dopravě podmínkou.
plat: 15000 Kč
Požadavky: zručnost samostatnost zoodpovědný přístup vyučení technického zaměření praxe na pozici údržbáře výhodou
!RUČNÍ NÁSTROJAŘ! Vyučen v oboru nástrojař nebo odpovídající praxe na této pozici. Znalost práce se střižnými nástroji! Vícesměnný provoz; nástup možný IHNED! Vaše nabídky v podobě stručného ŽIVOTOPISU s označením nabízené pozice zašlete na adresu: katerina.vitova@tokoz.cz
plat: 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>