Nástup dohodou. Mzda: 80 84 Kč hod. Požadavky: vyučení v oboru lakýrník popřípadě nevyučen ale s praxí na pozici lakýrníka podmínkou.
plat: 13000 Kč
Požadujeme: výborná znalost AJ organizační schopnosti zodpovědnost komunikační schopnost. Prosíme o zaslání životopisu s vloženou fotografií.
plat: 12000 Kč
Náplň práce:dohled nad dodržováním technologických postupů výroby;tvorba – úpravy pracovní a výrobkové dokumentace;vedení technologických zkoušek při vývoji a inovaci produktů;úzká komunikace se zákazníky partnery řešení otázek kvality výroby;vedení statistik o výrobním procesu;technická podpora prodeje; sledování materiálových trendů. Požadujeme:VŠ technického směru se zaměřením na materiálové inženýrství;praxe v oboru technologie zpracování plastů výhodou; znalost AJ podmínkou (denní komunikace); schopnost odborně vést obsluhy výrobního zařízení;znalost analytických postupů – faktorové analýzy výhodou (DoE);ŘP sk. B. Nabízíme:profesní seberealizaci v obchodně výrobní společnosti;motivující finanční ohodnocení;sociální výhody společnosti; místo výkonu práce – NAPAJEDLA.
plat: 15000 Kč
!!! STROJÍRENSKÁ DĚLNICE APRETACE !!! Hledáme zručné pracovnice na obrušování hliníkových odlitků. Střední odborné vzdělávání (vyučení). Praxe ve strojírenství velkou výhodou. Třísměnný provoz. Nástup možný IHNED. Co budete dělat? Ruční cídění odlitků ocelovým kartáčem pilníkem ruční bruskou ulamování vtoků a nálitků u odlitků do hmotnosti 2 kg ručně nebo kladivem; ostřihování vtoků na lisu; pilování broušení zbytků vtoků a otřepů po dělící rovině. Zašlete prosím stručný profesní ŽIVOTOPIS na e mail: eva.starkova@tokoz.cz nebo prace@tokoz.cz
plat: 12500 Kč
Požadujeme: spolehlivost pracovní zaujetí. Mzda dohodou dle pracovního výkonu. Ubytování a stravování zajištěno.
Pro naši diskontní prodejnu potravin v Bystřici nad Pernštejnem přijmeme: POKLADNÍ (27 5hod x týdně 32 5hod x týdně). Nabízíme: velmi dobré platové podmínky odborné zaškolení možnost dalšího profesního růstu v rámci firmy měsíční a pololetní prémie stravenky 25 dní dovolené a jiné výhody. Požadujeme: praxi na obdobné pozici výhodou zkušenosti s vedením zaměstnanců samostatnost v řeššní a rozhodování ochota cestovat v rámci zaučení dobrý zdravotní stav. Kontakt: Penny Market s.r.o. Milena Landová Počernická 257 250 73 Radonice.
plat: 14500- 18000 Kč
Pož: anglický jazyk aktivně zkušenosti v automotive vítány.
plat: 17000 Kč
Požadavky: vzdělání v oboru obráběč (popř. příbuzný obor) praxe vítána.
Podmínkou je řidičský průkaz na VZV (Desta) a čelní nakladač (HON). Časová flexibilita.
Minimálně středoškolské vzdělání. Schopnost číst výkresy. Základní znalosti provádění vstupní kontroly. Znalost německého jazyka nebo anglické jazyka slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou). Pečlivost pracovitost ochota vysokého pracovního nasazení. Samostatnost koordinační schopnosti. Běžná uživatelská znalost práce na PC. Řidičský průkaz sk.B. Praxe velmi vítána. Vaše profesní životopisy s označením příslušné pozice prosím zasílejte na uvedenou emailovou adresu: katerina.vitova@tokoz.cz
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>