Náplň práce: aktivní prodej a péče o naše zákazníky kontrola svěřeného úseku prodejny provádění průběžných inventur. Požadujeme: min. 2 roky praxe příjemné vystupování a komunikativnost chuť pracovat a učit se novým věcem energii a tah na branku zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: plat až 20.000 Kč zaškolení a propracovaný systém dalších školení možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici zázemí stabilní společnosti. Směny turnusové krátký dlouhý týden (otevřeno 7 dní v týdnu) pracovní poměr je uzavírán na 1 rok na dobu určitou. Pokud Vás naše nabídka zaujala dostavte se na výběrové řízení dne 18.11.2010 (čtvrtek) od 9 17 hod. (přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) do salonku Hotelu U Labutě Náměstí Republiky 70 Žďár nad Sázavou. S sebou si prosíme přineste životopis s fotografií.
plat: 15000- 20000 Kč
Náplň práce: příjem zboží kontrola kompletnosti dodávky ukládání zboží na prodejně na určená místa vydání prodaného zboží zákazníkovi kontrola kompletnosti vyřizování reklamací. Požadujeme: min. 2 roky praxe znalost práce na PC ŘP sk. B fyzickou zdatnost (manipulace s břemeny nad 15 kg) zodpovědnost a spolehlivost ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: plat až 17.000 Kč zázemí silné české společnosti působící na trhu již 16 let propracovaný systém zaškolení firemní výhody. Směny budou turnusové krátký dlouhý týden (otevřeno 7 dní v týdnu) pracovní poměr je uzavírán na 1 rok na dobu určitou. Pokud Vás naše nabídka zaujala dostavte se na výběrové řízení dne18.11.2010 (čtvrtek) od 9 17 hod. (přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) do salonku Hotelu U Labutě Náměstí Republiky 70 Žďár nad Sázavou. S sebou si prosíme přineste životopis s fotografií.
plat: 13000- 17000 Kč
Pro vznikající nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ve Velkém Meziříčí. Nabízíme: zajímavou a kreativní práci možnost seberealizace odborné vzdělávání práci pod supervizí a odborným vedením možnost práce i na zkrácený úvazek. Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme: vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108 2006 Sb. schopnost týmové i samostatné práce možnost práce v odpoledních hodinách schopnost komunikace a práce s mladými dospívajícími lidmi spolehlivost zodpovědnost potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst znalost práce na PC trestní bezúhonnost. Uvítáme: praxi v oblasti práce s (neorganizovanými) dětmi a mládeží řidičský průkaz sk. B. Žádost a strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na adresu: Oblastní charita Žďár nad Sázavou Horní 22 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: zdar@caritas.cz. Uzávěrka přihlášek: 6.12.2010 Možnost nástupu: leden únor 2011 Bližší informace: Ing. Jana Zelená ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou mob.: 777 755 656 e mail: zdar@caritas.cz
plat: 12550 Kč
Požadavky: vzdělání SŠ technického zaměření praxe v oblasti metrologie nebo kontroly výhodou základy AJ a NJ výhodou uživatelská znalost práce na PC (Word Excel Outlook Internet). Přesnost důslednost vytrvalost odolnost vůči stresu. Požadavky odborné: schopnost analyzovat výrobní dokumentaci (výkresy základní znalost měřících postupů schopnost zpracovávat protokoly o měření znalost statistických metod výhodou. Výhledově možnost i dvousměnného provozu. Mzda: 16000 20000 Kč hr. měs. + prémie + osobní ohodnocení.
plat: 16000- 20000 Kč
Pro nově otevíranou prodejnu ve Žďáru nad Sázavou. Pracovní náplň: řízení chodu prodejny objednávání zboží a návrh jeho nacenění odpovědnost za vystavení zboží a vzhled prodejny vedení týmu pracovníků motivování a školení vyhodnocování a ovlivňování výsledků prodejny. Očekáváme: SŠ min. 5 let praxe ŘP sk. B dynamickou a proaktivní osobnost s vůdčími schopnostmi praxe v obchodní činnosti nebo službách organizační schopnosti a silnou orientaci na zákazníka flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: atraktivní příjem který můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat (až 25000 Kč) zaškolení a propracovaný systém dalších manažerských školení příležitost udělat rychlou kariéru v nejúspěšnější společnosti v branži zajímavou a motivující práci se zázemím silné a perspektivní společnosti možnost nástupu IHNED. Pokud Vás nabídka zaujala dostavte se na výběrové řízení dne 18.11.2010 (čtvrtek) od 9 17 hod. (přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) do salonku Hotelu U Labutě Náměstí Republiky 70 Žďár nad Sázavou. S sebou si prosíme přineste životopis s fotografií.
plat: 21000- 25000 Kč
Požadavky na kandidáta: VŠ vzdělání technického směru znalost anglického jazyka další světový jazyk výhodou praxe v automobilovém průmyslu manažerské kompetence vysoké pracovní nasazení zodpovědnost cílevědomost odolnost proti stresu flexibilita. Hlavní odpovědnosti: metodické řízení logistiky u zákazníka a dodavatele ve výrobních jednotkách kontrola na vstupu do skladu skladové zásoby společných dílů a dokončeného zboží expedice balení pořizovaných dílů balení dokončeného zboží podpora plánování rozpočtu řízení vedoucího skladu organizace přepravy podpora uvedení výrobku na trh týmová práce při FMEA.
plat: 80000- 100000 Kč
Požadavky: ÚSO hotelová škola škola cestovního ruchu apod. praxe v oboru 3 roky znalost AJ nebo NJ znalost práce s PC řidičský průkaz znalost normování jídel a nápojů hygienických norem a předpisů základy účetnictví a ekonomiky řídící a organizační schopnosti flexibilita loajalita spolehlivost kultivovanost vystupování a zevnějšku. Popis práce: řízení hotelu odpovědnost za hospodaření střediska získávání dlouhodobých zákazníků zodpovědnost za vytížení hotelu zajišťování reportingu nadřízeným vedoucím. Nástup: 1.3.2011 Přihlášky (včetně profesního životopisu): do 30.11.2010 na adresu: ŽĎAS a.s. Úsek Řízení lidských zdrojů Strojírenská 6 591 71 Žďár nad Sázavou nebo elektronicky na adresu: hana.zezulova@zdas.cz
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81