Datum nástupu a mzda dohodou. Pož.: vyučení v technickém oboru. Práce vhodnější pro muže (občasné přenášení těžších břemen). TELEFONICKÝ NEBO EMAILOVÝ KONTAKT PŘEDEM !
plat: 13000 Kč
Pro zahradnicrví v Novém Městě na Moravě Mzda: 60 Kč hod netto.
plat: 10000 Kč
Vzdělání: SO SOU učební obor technického zaměření.
plat: 15000 Kč
Pro prodejnu Doubravník u Tišnova.
Poznámka: vzdělání odpovídající pozici sociálního pracovníka uživatelská znalost práce na PC praxe v zařízeních sociálních služeb pro seniory nejméně 1 rok ŘP sk B aktivní řidič. Bezúhonnost. Praxe ve vedení týmu výhodou. Nabízíme: vlastní vybavenou kancelář podpora celoživotního vzdělávání práce v příjemném prostředí a příjemném kolektivu dobré mzdové podmínky. Přihlášky do výběrového řízení vč. motivačního dopisu zasílejte do 30.6.2011 na email: vedouci@charitamoravec.cz
plat: 16000 Kč
Práce v místě bydliště. Komunikační schopnosti umění navázat kontakt s lidmi možnost platového růstu po zkušební době v závislosti na výkonu 20 50 tis. Kč měsíc. Výhody: služební mobil. telefon auto notebook. Podrobněji viz: www.ekvilibrium.cz Životopisy zasílejte na e mail: info@ekvilibrium.cz
plat: 20000 Kč
Požadavky: znalost německého (nebo anglického) jazyka slovem i písmem pro komunikaci s partnery v zahraničí znalost práce na PC. Praxe v obchodní činnosti podmínkou. Obchodní talent (dovednost sjednávat obchody) a dobrá komunikace s lidmi podmínkou. Strukturované životopisy zasílejte na e mail: info@agro havlat.cz.
plat: 15000- 30000 Kč
CHCETE SE STÁT NAŠÍM SPECIALISTOU V OBLASTI STRATEGICKÉHO NÁKUPU??? Vystudovali jste ÚSO strojírenského nebo technického směru? Jste absolventi strojírenské VŠ a chcete se realizovat v oblasti nákupu? Rádi byste se aktivně podíleli na výběru nových dodavatelů společnosti nejen v Evropě a jednali se stávajícími dodavateli? Jste loajální důslední odpovědní a komunikativní? Nevadí Vám krátkodobé cesty do zahraničí kde budete profesionálně prezentovat firmu a její požadavky na subdodávky materiálů dílů a služeb? Chcete provádět vzorkování a dle zadaných projektů vytipovávat vhodné dodavatele? Máte velmi dobrou komunikativní znalost anglického případně německého jazyka? Zašlete prosím stručný profesní životopis na e mail: jobs@tokoz.cz; nebo katerina.vitova@tokoz.cz
plat: 23000 Kč
Náplň práce: Spolupracuje se stávajícími zákazníky daného regionu a segmentu. Vyhledává potencionální zákazníky v tržním segmentu průmysl a příslušenství. Spolupracuje s vybranými výrobními společnostmi – OEM výrobci kabelových svazků instalatérskými společnostmi velkoobchody. Nastavuje obchodní strategii zmíněných prodejních kanálů. Přijímá poptávky a vypracovává nabídky zákazníkům v souladu s obchodní politikou společnosti. Spolupracuje při přípravě obchodních smluv. Zodpovídá za plnění sjednaných obchodních případů. Vypracovává reporty a zprávy o trhu v daném regionu segmentu. Požadavky: Ukončené SŠ vzdělání trestní bezúhonnost. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič a ochota cestovat. Znalost Anglického jazyka na úrovni B2. Praxe v obchodní činnosti po dobu min. tří let. Orientace v kabelářském průmyslu výhodou. Výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti. Nabízíme: Zázemí nadnárodní výrobně obchodní společnosti. Perspektivní a odpovědná práce v dynamickém kolektivu. Možnost vzdělávání a osobního růstu. Řada zaměstnaneckých výhod (služební automobil mobilní telefon notebook příspěvek na stravování příspěvek na životní pojištění týden dovolené navíc pokrývání nákladů na vzdělávání stabilizační odměna).
plat: 25000- 40000 Kč
Středisko Černá Nástup dohodou praxe není nutná. Noční a víkendová práce.
plat: 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>