inzerce dětské potřeby

Nástup dohodou.
plat: 10000 Kč
Podmínkou je aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem) pasivní znalost ruského jazyka a praxe na obdobné pozici.
plat: 15000- 21000 Kč
Požadavky: vyučen ve strojírenském oboru řidičský průkaz svářečský průkaz základní výhodou 3 směnný provoz dobrý zdravotní stav (rizikové pracoviště) Popis práce: chemicko tepelné zpracování kovů žíhání cementování kalení a popouštění v el. pecích různých druhů kalení plamenem řízení a obsluha automatizovaných procesů tepelného zpracování. Nástup: ihned Mzda: 13 200 19 000 Kč měsíc dle vzdělání a praxe
plat: 13200- 19000 Kč
Náplň práce: Spolupracuje se stávajícími zákazníky daného regionu a segmentu. Vyhledává potencionální zákazníky v tržním segmentu průmysl a příslušenství. Spolupracuje s vybranými výrobními společnostmi – OEM výrobci kabelových svazků instalatérskými společnostmi velkoobchody. Nastavuje obchodní strategii zmíněných prodejních kanálů. Přijímá poptávky a vypracovává nabídky zákazníkům v souladu s obchodní politikou společnosti. Spolupracuje při přípravě obchodních smluv. Zodpovídá za plnění sjednaných obchodních případů. Vypracovává reporty a zprávy o trhu v daném regionu segmentu. Požadavky: Ukončené SŠ vzdělání trestní bezúhonnost. Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič a ochota cestovat. Znalost Anglického jazyka na úrovni B2. Praxe v obchodní činnosti po dobu min. tří let. Orientace v kabelářském průmyslu výhodou. Výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti. Nabízíme: Zázemí nadnárodní výrobně obchodní společnosti. Perspektivní a odpovědná práce v dynamickém kolektivu. Možnost vzdělávání a osobního růstu. Řada zaměstnaneckých výhod (služební automobil mobilní telefon notebook příspěvek na stravování příspěvek na životní pojištění týden dovolené navíc pokrývání nákladů na vzdělávání stabilizační odměna).
plat: 20000 Kč
Praxe v oboru výhodou. Nástup dohodou. Telefonický kontakt předem. Pracoviště Pizzeria pod věží a Restaurace u Chalupy.
plat: 11000 Kč
SO ÚSO VŠ technického směru uživatelská znalost práce na PC základní znalost AJ výhodou praxe ve funkci tech. kontrolora operátora CNC stroje
plat: 20000- 25000 Kč
Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání – technického směru praxe na obdobné pozici (obchodní zástupce KAM) podmínkou schopnost rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníhy hledat nové příležitosti schopnost vyjednávat a prezentační dovednosti AJ – výhodou znalost práce na PC (MS Office) řidičský průkaz sk. B aktivní řidič dynamičnost drive týmovost loajalita flexibilita ochotu cestovat. Nabízíme: Profesionální zázemí zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě Možnost odborného vzdělávání profesního růstu a seberealizace Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce K dispozici mobilní telefon notebook automobil Odborné a pečlivé zaškolení během zkušební doby 5 týdnů dovolené možnost závodního stravování a další finanční i nefinanční benefity. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ na adresu katerina.vitova@tokoz.cz Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních pozic najdete na www.tokoz.cz kariera.
plat: 20000- 30000 Kč
Pracovní náplň: Příjem objednávek komunikace se zákazníky evidence a archivace dokladů prodeje zasílání podkladů prodejních akcí a akcí na podporu prodeje objednávky dopravy agenda logistiky komunikace s dopravci. Požadavky: Znalost práce na PC psaní na stroji AJ alespoň pasivně; komunikativnost schopnost pracovat ve stresových situacích. Výhody: Zázemí úspěšné a rozvíjející se firmy samostatnost malý kolektiv spolupracovníků. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte elektronickou poštou do 24.6.2011na adresu: jiri.fuxa@cetea.cz; v případě že nedostatnete do 10 dnů po zaslání životopisu odpověď byl vybrán jiný uchazeč.
plat: 13000 Kč
Přednostně pro osoby se ZPS. Zkrácený pracovní úvazek 6 hodin denně. Hrubá mzda 7.500 Kč.
plat: 7500 Kč
požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou Nj a Aj na komunikativní úrovni (další jazyk výhodou) praxe na obdobné pozici vítána pracovitost spolehlivost komunikační dovednosti časová flexibilita smysl pro práci v kolektivu
plat: 15000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>