Požadujeme: orientaci v technické dokumentaci zodpovědnost spolehlivost.
plat: 20000- 25000 Kč
Požadujeme: VŠ s magisterským stupněm humanitního směru flexibilita ŘP sk.B bezúhonnost vysoké pracovní nasazení. Výběrové řízení proběhne 9.5. Přihlášky zasílejte na výše emailovou adresu nejpozději do 3.5. Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za RD). Nástup dle dohody.
plat: 14220 Kč
Nabízíme: zaměstnanecké benefity osobní ohodnocení.
plat: 9800 Kč
Vaše odpovědnosti: zajištění daňových náležitostí faktur od dodavatelů evidence vyplacených záloh a zajištění jejich vyúčtování spolupráce na měsíční účetní závěrce předkontace a účtování faktur od dodavatelů účtování bankovních výpisů Váš profil: SŠ VŠ vzdělání ekonomického směru praxe v oboru vítána znalost AJ znalost NJ výhodou MS Office Nabízíme: Zajímavou a týmově orientovanou práci v dynamické zahraniční společnosti. Využití cizích jazyků jazykové vzdělávání pružnou pracovní dobu 5 týdnu dovolené příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám prosím svůj životopis.
plat: 18900 Kč
Požadujeme: výbornou znalost práce na PC výhodou znalosti z oboru nutriční terapie a základy účetnictví ŘP sk. B schopnost týmové spolupráce. Náplň práce: zajištění dodávek zboží tvorba jídelníčku vedení skladu potravin a ostatního materiálu. Pracovní doba: 6:00 14:30
plat: 10800- 16070 Kč
Požadujeme: vzdělání min. středoškolské technického směru praxe na pozici obchodního zástupce nebo vedoucího prodejny ideálně v oblasti železářství nebo klíčových služeb znalosti v oblasti fakturace objednávek schopnost jednat s dodavateli řidičský průkaz skupiny B zkušenost s nouzovým otevíráním dveří vítána podnikatelský přístup loajalitu a manuální zručnost znalost AJ výhodou. Nabízíme: profesionální zázemí zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě vedení menšího kolektivu možnost odborného vzdělávání profesního růstu a seberealizace odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce 5 týdnů dovolené a další benefity místo pracoviště Žďár nad Sázavou. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ na e mailovou adresu katerina.vitova@tokoz.cz nebo jobs@tokoz.cz
plat: 22000 Kč
Praxe v oboru vítána. Vztah ke zvířatům.
plat: 14000- 15000 Kč
Požadujeme: znalost NJ slovem i písmem podmínkou technické myšlení znalost práce na PC řidičský průkaz skupiny B.
plat: 16000 Kč
Vyučení praxe v oboru. Mzda úkolová. Kontakt možný telefonicky nebo na adrese Pihel č.p. 79 Pihel. Nástup možný ihned.
plat: 15000 Kč
Hlavní náplň práce: účtování evidence a archivace došlých faktur údržba dat dodavatelů spolupráce na měsíční a roční účetní uzávěrce
plat: 9000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>