nabídka práce
Vyučení v oboru podmínkou nebo praxe.
plat: 11000 Kč
Vyučení v oboru podmínkou.
plat: 12000 Kč
nabídka práce
Požadavky: nutný svářečský průkaz dobrý zdravotní stav.
plat: 17000 Kč
21.3.2011 strategická koordinace nákupu pro vymezenou oblast globální analýza trhu a interní vyhodnocení informací vývoj a implementace partnerských vztahů se zákazníky apod. Min. VŠ ekonomické zaměření praxe min. 2 roky JA slovem i písmem. Bližší informace k pracovní pozici na webových stránkách společnosti.
plat: 25000- 30000 Kč
Zaměstnavatel: Ing. Jana Zejdová pracoviště Nové Město na Moravě. Kontakt: Ing Zejdová tel.: 606 848 170 e mail: jzejdova@volny.cz. Požadavky: SŠ ekonomické vzdělání. Znalost podvojného účetnictví práce na PC a psaní na stroji. ŘP sk. B. Znalost AJ a NJ. Pečlivost samostanost i schopnost pracovat pod vedením. Stručné životopisy zasílejte prosím na e mail: jzejdova@volny.cz
plat: 15000- 30000 Kč
Preferujeme technické vzdělání. Požadujeme: kreativita spolehlivost znalost AJ. Mzdové ohodnocení dle schopností. Životopis zasílejte včetně fotografie a průvodního dopisu
Požadavky: vyučení v oboru ŘP sk. T praxe v oboru výhodou.
plat: 13000 Kč
Praxe v oboru nutná. Dobré platové podmínky. Zaměstnanecké výhody.
plat: 15000- 25000 Kč
Požadavky: praxe v obchodní činnosti min.1 rok komunikativnost trestní bezúhonnost znalost práce na PC ŘP sk. B. Nabízené výhody: FIXNÍ PLAT plus nadstandardní provize z prodeje automobil mobil.telefon navigace podpora práv. oddělení. Životopisy prosím zasílejte na: bartreality.zamestnani@gmail.com
plat: 14000- 75000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu expedientů a jejich koordinace správa skladu hotových výrobků řízení inventur zajištění hladkého průběhu vývozů komunikace s výrobou zpětná kontrola systémové správnosti vývozů navrhování technických a organizačních zlepšení pracovních postupů. KVALIFIKACE POŽADAVKY: vzdělání min. SŠ obchodního ekonomického či technického směru organizační a komunikační schopnosti samostatnost analytické myšlení vůdčí typ uživatelská znalost práce na PC komunikativní znalost německého jazyka a anglického výhodou. NABÍZÍME: plnohodnotné zaškolení zázemí moderní a expandující zahraniční společnosti pružnou pracovní dobu jazykové a odborné vzdělávání firemní benefity finanční ohodnocení odpovídající znalostem a schopnostem uchazeče možnost nástupu ihned. Pokud vás výše uvedená nabídka zaujala zašlete prosím svůj životopis na e mailovou adresu: sona.vavrova@itwcz.com Za projevený zájem předem děkujeme kandidáty zařazené do užšího výběru pozveme k osobnímu pohovoru.
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>