Ideálním kandidátem je: Komunikativní muž nebo žena s obchodním duchem a schopností samostatného jednání. Člověk který má znalosti v oblastech výpočetní techniky a orientuje se v nových trendech vývoje VT. Úkolem takového prodejce technika bude: získávání nových zákazníků komunikace se stávajícími zákazníky tvorba obchodník nabídek prodej výpočetní techniky administrativní práce technická podpora k produktům. Požadavky: ŘP sk. B znalost práce na PC. Pokud máte pocit že je to právě ta výzva na kterou čekáte neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis s fotografií a průvodním dopisem na adresu: irena.pechova@trinet.as.
plat: 15000 Kč
Pracovní náplň: údržba objektu opravy menšího rozsahu. Požadavky: ŘP sk. B oprávnění dle Vyhlášky 50 1978 Sb znalost práce na PC. Zájemci mohou své žádosti s přiloženým životopisem zasílat na emailovou adresu nabor.ji@policievysocina.cz. Bližší informace o volném pracovním místě podá personalistka Vlasta Prokopová na tel č. 974 282 400 od 1.8.2011 nebo na tel. č. 974 261 407 Lenka Kvášová personalistka od 28.7.2011.
plat: 12000 Kč
Praxe v oboru výhodou. Nástup ihned.
Osobnostní předpoklady: výborné komunikační dovednosti příjemné vystupování osobní zodpovědnost časová flexibilita loajalita aktivita iniciativa organizační schopnost nekuřačka zájem o osobnostní rozvoj ochota učit se novým věcem orientace ve stavebním prostředí výhodou obchodní duch Odborné a kvalifikační požadavky: minimálně SŠ výborná znalost MS office outlook word excell řidičské opravnění sk. B psaní všemi deseti prsty. Částečný úvazek. Strukturované životopisy s fotografií posílejte e mailem na adresu: lomond@lomond cz.net nejpozději do 15.8.2011 nástup od 1.9.2011. Mzdové podmínky a bližší informace při osobním pohovoru.
plat: 11000 Kč
PROGRAMÁTOR PLC PC Tvorba software spolupráce s ostatními útvary společnosti. Požadujeme: VŠ SŠ vzdělání oboro elektro znalost techniky Siemens výhodou ochota pracovat v týmu časová flexibilita ochota cestovat.
Požadavky: min. SŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) cit pro obchod tzv. "tah na branku" 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC trestní bezúhonnost ŘP sk. B. Nabízíme: hrubá mzda + prémie z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení nástup ihned. Své životopisy zasílejte na e mail: bartreality.zamestnani@gmail.com. Kontakt pro informace pouze telefonicky na tel.: 606 669 026.
plat: 10000- 75000 Kč
Požadavky: SŠ vzdělání elektro s maturitou samostatnost ŘP sk. B vyhláška 50 1978 Sb §8 podmínkou. Životopisy prosím zasílejte na: l.novak@nosco.cz
plat: 15000- 17000 Kč
Pracovní náplň: Pravidelné návštěvy zákazníků (maloobchodní řetězce vystavování objednávek doplňování zboží do regálů přestavby prezentací zboží. Očekáváme: Ukončené středoškolské vzdělání 2 roky praxe v oboru uživatelskou znalost práce s PC Samostatnost flexibilitu ochotu cestovat týmového hráče dobré komunikativní schopnosti řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: Jistotu a zázemí úspěšné zahraniční společnosti služební automobil i k soukromému využití. Nástup možný ihned.
plat: 10000 Kč
Vhodnější pro muže občasné zdvihání těžkých břemen. Výhodou je řidičské oprávnění na motorový vozík (obsluhu vysokozdvižných vozíků).
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 další >>