Svářeč na sváření tlakových částí trubkových výměníků tepla metodou TIG (141) požadavky: základní kurz ZK 141 W01 kvalifikace podle EN 287 1: 141 T BW praxe ve svařování trubek na tlakové části metodou TIG (141) v polohách s požadavkem na kontrolu VT PT a RT (vizuální penetrační a rentgen) manuální zručnost nabízí: práce v zahraniční firmě 5 týdnů ŘD stravenky nástup možný ihned mzda 190 Kč hod. + 15% prémie směnnost převážně ranní pokud je více zakázek občas odpolední Kontakt: pí. Mrázová tel.: 541 424 827 541 232 283 e mail: marie.mrazova@apexgroup.cz
plat: 190 Kč
Vyučení v oboru praxe 2 roky ŘP sk. B PD cca od 6.00 hod. nutná práce ve výškách Kontakt: p. Hodoval tel.: 608 943 420
plat: 15000 Kč
Výrobní ředitel VŠ technického směru se zaměřením na elektrotechniku a strojařinu praxe 5 let ve vedení firmy znalost AJ komunikativně NJ výhodou mzda 30 tis. nástup Kontakt: pí. Štětinová tel.: 721 863 357 566 524 834
plat: 30000 Kč
požadavky: vyučení v daném oboru nebo certifikát o odborném proškolení profesní průkaz ideálně ZUP příp. CUP samostatnost flexibilita a rozhodnost ŘP sk. B nabízí: zázemí stabilní a úspěšné české společnosti zajímavé mzdové ohodnocení další zaměstnanecké výhody a benefity nástup únor březen V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e mail: mertastav@mertastav.cz
plat: 15000- 20000 Kč
Stavební technik pozemní stavitelství SŠ VŠ v oboru ŘP sk. B podmínkou praxe není vyžadovaná mzda cca 16 tis. nástupní Kontakt: pí. Baráková tel.: 543 210 216 606 646 251
plat: 16000 Kč
Pracovník skladu a expedice praxe není vyžadovaná PD 6:00 14:45 hod. Kontakt: pí. Kališová tel.: 547 424 578 nebo pí. Pirmajerová tel.: 547 424 574
plat: 13000- 17000 Kč
Řidič sk. C (do 7 5 t) vnitro praxe nutná víkendy volné nástup dohodou Kontakt: p. Rutar tel.: 739 43 10 10
Skladník náplň práce: zodpovědnost za vychystávání příjem zboží a jeho kontrolu naskladňování zboží na skladová místa a vyskladňování na základě dodacích listů dle požadavků zákazníků předávání připravených zásilek přepravci požadavky: SŠ vzdělání (nebo vyučení) znalost práce na PC výhodou zdravotní stav vyhovující pro fyzickou zátěž práce ve skladu nabízí: zaměstnancům kteří se osvědčí a nevlastní průkaz na VZV zajistíme proškolení s oprávněním k řízení VZV jedná se o práci v jednosměnném provozu s postupným nástupem na směnu (neklasický 2 směnný provoz) tj. 1.týden začátek směny v 7.00 hod. 2.týden ve 12.30 hod. mzdové ohodnocení je odpovídající náročnosti a požadavkům pozice s pohyblivou složkou v závislosti na výsledcích práce příspěvek na stravování Pokud jsme Vás oslovili zašlete prosím svůj životopis na adresu: MICOS spol. s r.o. Vápenice 17 796 01 Prostějov nebo na e mail: vilem.simanek@micos.cz Kontakt: p. Šimánek tel.: 604 222 424 582 307 222 Osobní jednání proběhne s vhodnými kandidáty na našem pracovišti v Modřicích.
plat: 14000 Kč
Asistent ka finančního poradce pro pracoviště Pozořice Rousínov Kyjov Slavkov u Brna a okolí. požadavky: zájem a chuť pracovat obchodního duchy základní znalost práce s PC ŘP sk. B a vlastní automobil SŠ VŠ vzdělání snahu učit se novým věcem příjemné vystupování nabízí: příjemné pracovní prostředí kvalitní zaškolení a profesní růst velmi zajímavé finanční ohodnocení důvěryhodnost a dobré jméno společnosti Strukturovaný životopis zasílejte na e mail: boskovice@fincentrum.com do předmětu e mailu uveďte "asistent finančního poradce".
plat: 20000 Kč
Jednatel AGROGENU spol. s r.o. Troubsko vyhlašuje výběrové řízení na pozici Mladší šlechtitel technickohospodářský pracovník S možností nástupu od 1.4.2011 Přijmeme do stálého pracovního poměru absolventa VŠ nebo ŠS zemědělského zaměření na naše pracoviště v Želešicích. Náplň práce: Organizace a vedení polního pokusnictví Řízení a obsluha maloparcelních strojů Polní práce Požadavky: Odpovědný přístup k práci Komunikativní typ Práce na PC Řidičský průkaz B T Pečlivost samostatnost flexibilita Praxe výhodou Písemné nabídky s životopisem zasílejte na adresu: agrogen@agrogen.cz nebo AGROGEN spol. s r.o. Zahradní 1A 664 41 Troubsko do 25.3.2011. Kontakt: AGROGEN spol. s r.o. Zahradní 1A 664 41 Troubsko Ing.Jaromír Hort hort@agrogen.cz 547 227 515 603 809 825
plat: 10000- 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>