Obráběč náplň práce: obsluha vrtaček VR4 VR6 VR5CNC práce dle pokynů mistra požadavky: vyučení v oboru kovo praxe ve strojírenském podniku 1 rok práce ve vícesměnném provozu PD 6 14 14 22 22 6 hod. nabízí: úspěšnou kariéru v rámci mezinárodní společnosti atraktivní různorodou práci s moderními technologiemi a informačním systémem další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy odborné semináře) zahraniční stáže a vzdělávací pobyty motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce podíl na plnění cílů společnosti sociální výhody a benefity 5 týdnů dovolené sportovní vyžití příspěvek na stravování penzijní připojištění Životopis a žádost (včetně názvu pozice) zasílejte na HR oddělení. Kontakt: pí. Jarošová tel.: 549 426 813 e mail: hana.jarosova@siemens.com nebo pí. Hniličková tel.: 549 426 811 www.semd.cz
plat: 15000- 18000 Kč
Do naší provozovny s výrobou pecí a sušáren hledáme vhodného kolegu na pozici VEDOUCÍ SKLADU POŽADUJEME: SŠ nebo SOU s maturitou praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky znalost procesů skladového hospodářství skladové pohyby zápůjčky inventarizace orientace v zakázkové výrobě technická zdatnost organizační a řídící schopnosti schopnost komunikace a jednání s lidmi uživatelská znalost práce na PC schopnost systematické práce NABÍZÍME: trvalý pracovní poměr profesní realizaci zázemí stabilní a prosperující české společnosti stravenky pracoviště v blízkosti autobusové i vlakové zastávky Výběr z obsahu pracovní náplně: zajišťování a organizování provozu skladů na provozovně návrh a realizace koncepčních změn a optimalizace skladových procesů řízení kolektivu pracovníků skladů zajištění odpadového hospodářství provozovny zpracování reportů Místo pracoviště: Hrušovany u Brna V případě zájmu zašlete prosím životopis do 1.3.2011.
plat: 20000- 24000 Kč
Pomocná síla v kuchyni Kontakt: pí. Drybčáková tel.: 606 782 008
plat: 8000 Kč
Výrobní dělník ce požadavky: min. základní vzdělání zodpovědný přístup k práci fyzická zdatnost práce ve směnném provozu: 6 14 14 22 22 6 hod. Životopisy zasílejte na e mail: jiri.kriz@bachl.cz nebo na adresu firmy.
plat: 80 Kč
Montážní dělník ce (obráběč CNC) praxe 2 roky PD 6 18 hod. Kontakt: Ing. Kvoch tel.: 775 234 871
plat: 17000- 21000 Kč
Vedoucí skladu a zásobování nástup: březen duben 2011 Kontakt: Ing. Nováček tel.: 605 373 838
plat: 15000- 25000 Kč
Řidič obsluha zemědělské techniky Kontakt: Ing. Nováček tel.: 733 390 062
Práce na vývoji technologie pro vzdálené monitorování fluorescence transegenních rostlin a na modelu využívání světla rostlinami. požadavky: zapojení do doktorandského studijního programu znalost mikrospektroskopie membránové hmotnostní spektroskopie (metoda MIMS) a problematiky výzkumu fotosyntézy podmínky projektu EU vyžadují že uchazeč nesmí být občanem ČR nebo pokud je občanem ČR předpokládá se že před nástupem do tohoto zaměstnání dlouhodobě pracovně pobývá v cizině nabízí: kreativní práci v mezinárodním vědeckém týmu EU projektu Harvest pracoviště ve společnosti zaměřené na vývoj a zakázkovou výrobu pokročilého přístrojového vybavení pro biologický výzkum v Drásově pracovní úvazek na dobu určitou do 30.9.2013 zázemí silného a perspektivního evropského projektu Přijetí se uskuteční na základě konkurzu: přihlášky zasílejte do 28.2.2011 konkurz proběhne 1.3.2011 předpokládaný nástup od 1.4.2011 Přihlášky s odborným životopisem (včetně e mailové adresy) motivačním dopisem a doklady o vzdělání či případné praxi zasílejte na e mailovou adresu: tesackova@psi.cz popř. poštou na adresu: Doc. RNDr. Ladislav Nedbal Dr.Sc. PSI Drásov 470 664 24 Česká republika. Přihlášení uchazeči budou vyrozuměni e mailem.
plat: 20000- 25000 Kč
Stolař truhlář (výroba nábytku) vyučení v oboru praxe není vyžadovaná PD 6:30 15:00 hod. Kontakt: p. Juránek tel.: 602 526 749
plat: 10000 Kč
náplň práce: samostatná projekční činnost komunikace se zákazníkem objednávky materiálu u dodavatelů požadavky: VŠ SŠ vzdělání strojírenského zaměření znalost práce na PC MS Office znalost programu AutoCAD ŘP sk. B aktivní řidič komunikativnost kooperace s lidmi pracovního týmu spolehlivost zodpovědnost při řešení zadaných úkolů možnost i absolvent nabízí: zázemí rozvíjející se společnosti příjemný kolektiv Kontakt na tel.: 608 502 130 nebo na e mail: info@flexoncz.cz
plat: 22000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>