Adresa: Dvořáčkova 1750. Tišnov. Náplň práce: tvorba a realizace reklamních kampaní společnosti zasílání hromadných e mailů návrhy strategie oslovení zákazníků spoluúčast na tvorbě a správě e shopů hledání nových dodavatelů a nových obchodních příležitostí monitorování konkurence. Hledáme: schopnost samostatné i týmové práce kreativitu a komunikační dovednosti pokročilejší znalost práce na PC MS Office internet e mail vysoké pracovní nasazení pečlivost spolehlivost; částečná znalost stavebních materiálů výhodou. Nabízíme: zajímavou různorodou práci v menším přátelském kolektivu nadstandartní ohodnocení dle přínosu pro firmu podíly ze zisku.
plat: 12000- 35000 Kč
Do zavedené restaurace hledáme kuchaře. Směny krátký dlouhý týden. Praxe podmínkou. Každý den vaříme menu 4 druhy dále dle JL minutky. Ostatní dotazy rádi zodpovíme. Jen pro vážné zájemce.
plat: 12000- 15000 Kč
POUZE PRO OZP ČID. Jedná se o rozvoz jídel zkrácený úvazek poloviční.
plat: 5000 Kč
Popis pozice: Budete odpovědni za: objednávky do kooperujících a dodavatelských firem sledování termínů dodávek cenovou politiku a jejich následnou kontrolu poptávková řízení a jejich vyhodnocování Budete spolupracovat s: výrobou přípravou výroby technickým ekonomickým oddělením skladem a poskytovat jim podporu externími dodavatelskými firmami Očekáváme: odpovědnost a aktivní přístup samostatnost při řešení dané problematiky schopnost čtení výkresové a technické dokumentace technické znalosti anglický jazyk vysoké pracovní nasazení SŠ nebo VŠ vzdělání Nabízíme: práci u solidní společnosti se zahraniční účastí moderní technologie dobré ohodnocení možnost karierního růstu Kontakt: pí. Burešová e mail: eurom@eurom.cz
plat: 20000- 30000 Kč
Řidič nákl. automobilu mezinárodní ŘP sk. C+E praxe v řízení 2 3 roky Kontakt: p. Lamač tel.: 602 263 200
plat: 27000 Kč
BRIGÁDA nebo PP na dobu určitou požadavky: vyučení v oboru praxe min. 3 roky spolehlivost samostatnost ochota učit se nové věci Kontakt: pí. Chaloupková tel.: 731 651 173
plat: 9000- 14000 Kč
Řidič nákl. automobilu vnitro ŘP sk. C+E praxe v řízení s návěsem Pracoviště: Drásov 323 Kontakt: p. Lamač tel.: 602 263 200
plat: 18000 Kč
Předem kontaktovat pí. Večeřovou; tel.: 549 426 814 e mail: michaela.vecerova@siemens.com Požadujeme: VŠ nebo SŠ elektro příp. ekonomického směru komunikativní znalost AJ NJ výhodou uživatelskou znalost práce na PC
plat: 22000- 27000 Kč
Dělník ce elektrotechnické výroby náplň práce: osazování desek plošných spojů ruční pájení součástek zkouška funkčnosti výrobků jednoduché montážní práce požadavky: výuční list nebo maturita v oboru elektro (nejlépe slaboproud) vyhl. 50 Sb. 1978 § 5 nebo 6 (není podmínkou) manuální zručnost aktivní přístup k práci praxe v oboru elektro (slaboproud) vítána (není však podmínkou) PD po pá 5:45 14:15 hod. mzda v závislosti na kvalifikaci praxi atd. Strukturovaný životopis zasílejte na e mail: mmzicek@bke.cz vítaný je i motivační dopis. Při případném následném pohovoru je vyžadováno nahlédnutí do vysvědčení nejvyššího dosaženého vzdělání a je možné ověření dovedností a znalostí krátkou praktickou zkouškou. Kontakt: p. Mžíček tel.: 603 556 055
plat: 12000- 17000 Kč
Manažer ka plánování a controllingu pracoviště: Židlochovice Tišnov náplň práce: příprava plánů hospodaření společnosti příprava analytických a výhledových podkladů ekonomického charakteru dohled nad efektivností ekonomicko administrativních procesů analýzy a vyhodnocení hospodaření jednotlivých útvarů spolupráce napříč firmou požadavky: VŠ vzdělání zkušenosti s vykonáváním obdobné pozice znalost AJ NJ ŘP sk. B spolehlivost důslednost časová flexibilita reprezentativní vystupování komunikační a prezentační dovednosti samostatný přístup a ochota učit se novým věcem nabízí: různorodou zajímavou práci v pekařském průmyslu flexibilní pracovní doba osobní rozvoj seberealizace odpovídající finanční ohodnocení V případě že Vás tato pozice zaujala zašlete svůj životopis na e mail: kraus.karel@karlova pekarna.cz nebo nás volejte na tel.: 602 717 998 (Dr. Kraus majitel) nebo brynychova.danuse@karlova pekarna.cz tel.: 724 219 408 (Mgr. Brynychová).
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>