požadavky: zkušenosti s různými technikami lakování vyučení v oboru malíř natěrač a pod. předchozí praxe v oboru alespoň 2 roky nutná PD 6 14 14 22 22 6 hod. Životopis posílejte na adresu: zamestnani@@kollmorgen.com Kontakt: pí. Richterová tel.: 533 314 201
plat: 15000- 18000 Kč
pracoviště: Jiříkovice náplň práce: aktivní podílení se na kvalitní přípravě a prodeji sendvičů poskytování příjemné zdvořilé a rychlé obsluhy zákazníků péče o příjemné a čisté prostředí a úklid restaurace spolupodílení se na zásobování a chodu restaurace po zaškolení podílení se na tréninku nových zaměstnanců požadavky: velmi dobrá schopnost komunikovat se zákazníkem spolehlivost zodpovědný přístup loajalita smysl pro týmovou práci dobré hygienické návyky ochota učit se novým věcem po zaškolení podílení se na tréninku nových zaměstnanců dobrá nálada a chuť do práce základy AJ výhodou nabízí: možnost plánovat si své směny dle časových možností možnost ovlivnit svou odměnu svým výkonem práci v nové moderní restauraci amerického standardu a v příjemném kolektivu stravování zdarma možnost získání praxe a pracovních zkušeností v restauraci možnost postupu na pozici Vedoucí směny nebo Manažer restaurace 100% zaškolení při nástupu nástup ihned Chcete se stát členy našeho týmu? Pošlete strukturovaný životopis na adresu: subway@kpmax.cz
plat: 10000- 16000 Kč
Technik náplň práce: vstupní kontrola poškození počítačového serveru oprava jeho poškození zjišťování dalších možných chyb jednotlivých komponentů zpracování chybové dokumentace (včetně fotografií) vstupní kontrola zabalení opraveného serveru a jeho předání logistice požadavky: SŠ (směr elektro slaboproud či mechanika výhodou) AJ znalost technických slovíček PC uživatelská znalost (MS Office) SAP výhodou znalost PC SW a HW (umět složit počítač) dobré technické znalosti vyhláška 50 výhodou znalost pájení výhodou manuální zručnost pečlivost samostatné uvažování nabízí: práci v prostředí mezinárodní společnosti možnost využití znalosti AJ příspěvky na stravování (stravenky) kurzy AJ doprava z Brna zdarma možnost parkování smlouva na 1 rok s předpokladem prodloužení práce v jednosměnném provozu (12 hodinové směny 3x v týdnu nástup co nejdříve V případě zájmu o danou pozici nám prosím zašlete emailem svůj životopis na adresu zajicova.hana@inventec.com a to nejpozději do 15.5.2011.
plat: 13000- 14000 Kč
Hasič požadavky: SOU strojní nebo elektro trestní bezúhonnost zdravotní stav odpovídající pozici hasič ŘP sk. C praxe 3 roky Pracovní poměr na dobu určitou po roce možnost změny na neurčitou. Kontakt: Ing. Pelikán tel.: 547 422 416
plat: 11500- 18800 Kč
Prodavač ka pokladní požadavky: praxe v oboru výhodou pracovitost spolehlivost při pohovoru je nutný výpis z rejstříku trestu a životopis PD se střídá na ranní odpolední celý (6:30 12:30 13:30 17:30 hod.) Kontakt: pí. Malá tel.: 547 229 201
plat: 10000 Kč
Požadavky: SOU ÚSO tech. směru (mechanik opravář zámečník..) praxe v údržbě strojů a zařízení podmínkou min. 2 roky svářečský průkaz (G Z) čtení výkres. dokumentace dobrý zdravotní stav. Výhodou: oprávnění na VZV nad 3 5 t jeřábnický a vazačský průkaz znalosti v oboru hydraulických a pneumatických systémů základní znalost PC. Prac. podmínky: třísměnný provoz prac. poměru na dobu určitou 1 2 roku s předpokladem prodloužení smlouvy nástup květen červen. Pracovní náplň: strojní mechanik provádí běžné opravy zařízení specializuje se na opravy pneumatických prvků provádí složitější opravy zařízení opravy pásových pil a čerpadel provádí kontrolu plynové kotelny čerpací stanice chladící vody svařování plamenem při opravách tlakových potrubí běžné a speciální svařování. Více informací o firmě a pracovním místu naleznete na webových stránkách společnosti.
plat: 22000- 25000 Kč
elektro komunikativní AJ
plat: 19000- 24000 Kč
Požadujeme : Nutná praxe z oblasti dopravy (dispečer) a stavebnictví nejméně 1 rok znalost práce na PC ŘP skup. B zodpovědnost spolehlivost flexibilita. Životopis zasílejte na uvedený e mail.
plat: 13000 Kč
Požadujeme : ŘP sk. B schopnost komunikace v NJ nebo AJ znalost práce v AutoCadu znalost vyhl. 50 78 Sb. § 10 5 let praxe v projektování NN (případně VN) Práce v kanceláři s občasným výjezdem na stavbu .*
plat: 25000- 28000 Kč
V pasáži nákupního centra Olympia Brno provozujeme informační místo LIFE POINT s informacemi a produkty od profesionálních záchranářů hasičů policie. Jedná se o poradenské a prodejní místo které je v centru zájmu Olympia centra s cílem osvěty a služeb pro jeho návštěvníky. Pro zajištění provozu hledáme schopného aktivního komunikativního pracovníka ideálně s maturitou a vztahem k první pomoci bezpečnosti požární ochraně. Odborné zaškolení zajistíme. Budete samostatně zajišťovat provoz LIFE POINTU ve dnech kdy nejsou na místě profesionální záchranáři a to ve vybraných dnech dle domluvy od 10:00 21:00hod. Máte na starosti vystavení produktů informace pro zákazníky z řad široké veřejnosti poradenství prodej objednávky organizaci ...vše co provoz místa vyžaduje od otevření do zavírací doby Pro více informací volejte: Ing. Ivana Křižáková 602 574 331 9:00 18:00 hod
plat: 9000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>