Pracoviště : Událnice 777 Modřice ÚT. a ČT. 9:00 11:00 ul. Masná 180 7 Brno Kontakt: pí. Holinka 731 660 968 předem volat e mail: viki@olman.cz
plat: 8000 Kč
Spoločnosť NÁBYTKÁR s.r.o. sa zaoberá predajom výsuvných posuvných otočných a spojovacích systémov pre nábytok nábytkovým kovaním príslušenstvom doplnkami a iným materiálom určeným pre výrobný sektor. Náplň práce: Zastupovanie spoločnosti v kontexte s existujúcim alebo potencionálnym zákazníkom vo zverenom regióne. Uzatváranie dohôd vytváranie ponúk a objednávok. Výhody: Práca v mladom a perspektívnom kolektíve mobilný telefón služobné vozidlo Osobnostné predpoklady a zručnosti: prax v obore obchodného zástupcu výhodou reprezentatívne vystupovanie komunikatívnosť zvládanie záťažových situácií práca v tíme učenlivosť zodpovednosť bezúhonnosť
plat: 10000- 35000 Kč
Přihlaste se prosím na tohle pracovní místo na www.siemens.jobs.cz nebo www.siemens.cz poté začneme pracovat s Vašimi osobními materiály. POŽADUJEME: SŠ SOU technického směru (strojní) základní znalost AJ nebo NJ zkušenost z oblasti kvality z výrobní společnosti
plat: 20000- 25000 Kč
Bez doporučenky.ŘP sk. C+E profesní průkaz psychotesty. Jedná se o rozvoz zboží ze skladu v Modřicích. Každý den návrat do Brna víkendy volné. Kontakt pouze na uvedeném telefonu nebo e mailem. Na uvedené adrese je pouze sklad kde není možné uchazeče přijímat.
plat: 20000 Kč
Praxe v oboru výhodou požadovaná specializace: dlažby obklady zámková dlažba. Pracoviště: pobočka firmy na ul. Tkalcovská 16 Brno Zábrdovice možnost ubytování.
plat: 15000- 15000 Kč
číšník servírka v Dolních Loučkách Sokolovně Pekle turnusové směny provozní doba 9 22 (23)hodin požaduje se vyučení s praxí samostatnost
plat: 12000- 15000 Kč
požadujeme: řidičský průkaz sk. B bez praxe nabízíme: zvláštní peněžní odměny kontakt: upřednostňujeme tel. kontakt: 733122399
Profese: chovatel hospodářských zvířat dojič Místo pracoviště: Nový Dvůr Nástup: 1.7.2012 Mzda: 12 000 14 000 Kč Doba určitá s možností prodloužení Požadavek: zemědělské vzdělání nebo praxe v zemědělství Směny: nepřetržitý provoz Kontakt: Ing. Ctirad Šikula tel. 549 420 131 mobil: 606 823 239
plat: 12000- 14000 Kč
nabídka práce
Požadavek na jazykové vzdělání: angličtina chorvatština
plat: 10000- 12000 Kč
Popis pracovní pozice: manuální a administrativní práce ve skladu servisního centra práce s PC (SAP Excel) Zájemci kteří mají zájem o nabízenou pozici mohou zaslat svůj životopis na E mail: ivana_junglingova@servms.com Požadujeme: praxe ve skladu znalost skladového hospodářství výhodou znalost PC nástup co nejdříve Nabízíme: zaměstnanecké benefity platové ododnocení odpovídající pracovnímu zařazení
plat: 13000- 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>