Profese: dělník do výroby plastových oken a dveří Požadavky: praxe výhodou řidičský průkaz řidič vysokozdvižného vozíku Místo výkonu práce: do 31.8.2012 Kuřim dále pak Újezd u Černé hory Kontaktní osoba: pan Dvořáček tel.: 602 710 716
plat: 10000 Kč
Požadujeme: min. SŠ vzdělání praxi v obchodní činnosti (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) podmínkou 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelskou práci na PC trestní bezúhonnost ŘP sk B. Nabízíme: FIXNÍ PLAT plus nadstandardní provize z prodeje osvědčené 10 let budované know how progresivní ohodnocení dle výkonu a pracovního nasazení komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitalní fotoaparát podporu právního oddělení nástup IHNED. PŘED OSOBNÍM KONTAKTEM JE NUTNÉ ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Své životopisy prosím zasílejte na email: personalni2@bart reality.cz pro informace KONTAKT POUZE TELEFONICKY tel. 602 643 726
plat: 10000- 75000 Kč
Hotel Kaskáda přijmeme kuchaře a vedoucího kuchaře se zkušenostmi s přípravou tradičních českých pokrmů ale i moderní gastronomie. Nabízíme podporu profesního růstu práci v mladém týmu další vzdělávání v oboru dlouhodobou spolupráci. Požadujeme příjemné vystupování časovou flexibilitu a pozitivní přístup k práci. Nástup možný ihned. Informace o pozici: Místo pracoviště: Kuřim Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Délka pracovního poměru: Na dobu určitou Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Zaměstnavatel: GOLF BRNO a.s. Kontaktní osoba: Petr Opluštil Adresa: Štefánikova 110 41 60200 Brno Česká republika
plat: 16000- 21000 Kč
Pracovní doba: 8.30 17.00 hod Praxe: 6 roků Kontakt: Jitka Šmídková tel.: 549 410 098 Mgr.Josef Večeřa tel.: 544 244 724
plat: 10000- 15000 Kč
Popis pozice: o realizaci nákupu materiálu subdodávek a služeb v požadovaných termínech kvalitě množství a ceně o vystavení objednávek a uzavření dílčích smluv s dodavateli o kontroluje dodržování rámcových smluv s dodavateli Požadavky: o Praxe v nákupu o AJ slovem i písmem o Středoškolské vzdělání o Znalost IS SAP výhodou Nabízíme: o Jistotu a zázemí stabilní společnosti o Odpovídající mzdové hodnocení o Týden dovolené nad rámec zákoníku práce o Příspěvek na penzijní připojištění o Příspěvek na životní pojištění o Příspěvek na stravování
plat: 17000- 18500 Kč
řidičské oprávnění skup. "C"
plat: 15000- 20000 Kč
Přednost bude mít zájemce s praxí. Kontakt: Josef Spěvák e mail: josef.spevak@seznam.cz
Požadavky na Lean Managera: VŠ tech.směru 3 roky praxe na obdobné pozici komunikativní znalost NJ a AJ ... Náplň práce: podpora procesu zlepšování v celé společnosti řízení a realizace nových projektů administrace monitorování produktivity reporting vedení společnosti management transferu výroby... Více informací naleznete na www.metaldyne.cz. V případě že vás pozice zaujala pošlete životopis v českém a německém nebo anglickém jazyce na uvedený kontakt.
plat: 30000 Kč
Hledáme pracovníka pro úpravu a realizaci zahrad a rostlin v interiéru.Flexibilní pracovní doba. Vzdělání v oboru výhodou. Praxe výhodou. Nutná mírná fyzická zdatnost. Možnost brigád. Pracoviště: Brno a okolí Kontaktní osoba: Tomáš Konečný tel.: 608 518 130 e mail: M ZAHRADY@M ZAHRADY.cz
plat: 8000- 10000 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru zkušenosti se svařováním nezových materiálů. Svářečský průkaz. V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na ucetni@bemeta.cz. Do předmětu uveďte "svářeč". Děkujeme.
plat: 19300 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>