Obsluha a seřízení strojů řízení výroby malého kolektivu (10 operátorek) zodpovědnost za správné seřízení použití surovin a polotovarů kvalita výroby. Uvítáme praxi z výrobního závodu.
plat: 15000- 18000 Kč
Velkoobchod s potravinami v Holasicích (u Rajhradu 5 km jižně od Brna) přijme referentku nákupu. Středoškolské vzdělání s maturitou vítáme. Čistá mzda 16.000 Kč. Nástup možný ihned.
plat: 14000- 16000 Kč
náplň práce: zajištění nákupu zboží výrobních surovin a souvisejících služeb vyjednávání obchodních podmínek včetně uzavírání smluv organizace VŘ příprava vypracování sledování nabídek poptávek průběžná analýza dodavatelských trhů vyhledávání nových dodavatelů rozvoj dodavatelských vztahů a řešení případných neshod požadavky: SŠ VŠ vzdělání obchodní dovednosti v oblasti vyjednávání na vynikající úrovni velmi dobrá znalost AJ nebo NJ podmínkou zkušenost v oblasti nákupu v rozsahu min. 3 let výhodou nadprůměrná úroveň analytického myšlení odolnost vůči stresu organizační dovednosti dovednost ovládat MS Office aktivní znalost Excelu ŘP sk. B aktivní řidič komunikativnost důslednost samostatnost a logické uvažování zodpovědnost spolehlivost nabízí: zázemí silné české společnosti dopovídající plat firemní benefity jazykové kurzy 5 týdnů dovolené... možnost dalšího vzdělávání příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí Životopis zasílejte na e mailovou adresu personalni@likov.com nebo na adresu LIKOV s.r.o. Blanenská 1859 664 34 Kuřim. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat byla pracovní pozice již obsazena.
plat: 23000 Kč
Dělník do práškové lakovny (stříkání pískování...) praxe není vyžadovaná na zaučení PD 6 14 14 22 hod. mzda po zkušební době bude zvýšena Kontakt: pí. Doležalová tel.: 721 960 123
plat: 85 Kč
Brigáda pomocný skladník požadavky: flexibilita praxe není vyžadovaná výhodou je VZV ŘP sk. C PD 8:00 12:30 13:00 16:30 hod. s možností úpravy nabízí: zázemí stabilní mezinárodní společnosti zaškolení PŘEDEM TEL. DOMLUVA!! Motivační doprovodný dopis a životopis v ČJ zasílejte na e mail: p.pitipackova@westfalen.cz tel.: 379 42 00 42
plat: 150 Kč
Prodavač ka do uzenin vyučení v oboru nebo praxe PD 7 5 hod. denně otevírací doba 5.30 18.30 hod. mzda 56 60 Kč hod. Kontakt: pí. Prosová tel.: 733 194 029
plat: 56 Kč
praxe znalost práce na PC PŘEDEM NUTNÁ TEL. DOMLUVA!! Kontakt: pí. Jahnová tel.: 777 750 279 nebo pí. Aiglová tel.: 725 881 025
plat: 9000 Kč
Rada městyse Lomnice ve smyslu § 166 odst. 2 zákona č. 561 2004 Sb. o předškolním základním středním vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuje konkurz na pracovní místo ředitele ky příspěvkové organizace Základní škola Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice Tišnovská 362 679 23 Lomnice okres Brno – venkov Požadavky: předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činností ředitele školy délka praxe v souladu s § 5 odst. 1 písm. b) zákona 563 2004 Sb. tzn. 4 roky znalost školské problematiky a předpisů organizační a řídící schopnosti občanská a morální bezúhonnost dobrý zdravotní stav. K přihlášce uchazeč připojí:úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání doklad o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně uvedení funkčního zařazení strukturovaný profesní životopis písemnou koncepci rozvoje školy v rozsahu max. 5 stran strojopisu výpisu z rejstříků trestů čestné prohlášení podle §4 odst. 3 zákona č. 451 1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů (nedokládají uchazeči narození po 1. prosinci 1971) lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu pracovního místa ředitele písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkursního řízení. Více na tel:549450106 549450314 lomnice@volny.cz www.lomnice.cz
plat: 20300 Kč
firma se zabývá dřevovýrobou stavební truhlařinou (eurookna dveře...) znalost cizích jazyků chorvatština AJ Pracoviště: Říčanská 1000 Rosice Kontakt: Ing. Zmeškal tel.: 607 946 374
plat: 15000 Kč
Pracovník ce v soc. službách přímá obslužná péče vzdělání v soc. oboru nebo kurz v soc. službách praxe není vyžadovaná Kontakt: pí. Novotná tel.: 547 422 811
plat: 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>